تمهیدات پلیس برای بازگشایی گره ترافیکی
۲۶۱۲۷۳
۱۱ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
۱۱۰۴۷
جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه احتمال دارد ترافیک مربوط به بارندگی تا ظهر امروز ادامه داشته باشد از آمادگی صددرصدی ماموران برای بازگشایی گره های ترافیکی خبر داد.
خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه احتمال دارد ترافیک مربوط به بارندگی تا ظهر امروز ادامه داشته باشد از آمادگی صددرصدی ماموران برای بازگشایی گره های ترافیکی خبر داد.

سرهنگ حسن عابدی گفت: وضعیت ترافیکی پایتخت از ساعت ۶ بامداد امروز با توجه به آغاز ساعت کاری سنگین گزارش شده است. این در حالی است که به علت بارش شاهد کندی تردد خودروها بر معابر اصلی و اتوبان ها بودیم.

عابدی با اشاره به اینکه بزرگراه های اصلی تهران از جمله نیایش، آزادراه تهران- کرج، آزادگان، امام علی، نواب، یادگار، مدرس و صدر شاهد ترافیک سنگین و کندی تردد خودروها بودند گفت: با توجه به ادامه بارش احتمال می دهیم ترافیک تا ظهر امروز ادامه داشته باشد از این رو با تمهیداتی که فرماندهی پلیس راهور تهران بزرگ اندیشیده اند با حضور صددرصدی ماموران عملیاتی و افسران راهنمایی و رانندگی در داخل معابر اصلی و برخی از خیابان های فرعی منتهی به ورودی و خروجی بزرگراه ها سعی می کنیم از ایجاد گره های ترافیکی خودداری کنیم.

جانشین فرمانده پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه ماموران پلیس راهور موظف هستند آب گرفتگی در معابر را به شهرداران مناطق اطلاع رسانی کنند افزود: رانندگی در باران احتیاج به تسلط و تمرکز بیشتر از سوی رانندگان دارد لذا به شهروندان توصیه می شود برای جلوگیری از افزایش بار ترافیکی در روزهای بارانی ضمن رانندگی با سرعت مطمئنه حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی برای سفرهای درون شهری استفاده کنند.

وی به رانندگان توصیه کرد: در صورت بروز تصادف خودروی خود را به منتهی الیه سمت راست جاده ها و خیابان ها منتقل کرده و از ایجاد ترافیک خودداری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج