جاده کندوان یک طرفه شد
۲۶۲۷۵۲
۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۸
۱۶۱۸۸
رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: با اعلام ماموران پلیس‌راه از ساعت 17 تا ساعت 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه اعلام شده است.
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: با اعلام ماموران پلیس‌راه از ساعت 17 تا ساعت 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه اعلام شده است.

جعفر محمدنژاد دقایقی پیش درباره وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: ترافیک در محور کیاسر به‌دلیل حجم زیاد خودروها سنگین است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک محور هراز به صورت نیمه‌سنگین است، اضافه کرد: در محورهای فیروزکوه و کندوان مشکل خاصی وجود ندارد و ترافیک به صورت عادی و روان است.

محمدنژاد یادآور شد: با اعلام ماموران پلیس‌راه از ساعت 17 تا ساعت 24 روز جمعه 15 آبان‌ماه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه اعلام شده است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج