تجمع اعتراضی سهامداران پدیده +عکس
۲۶۴۰۴۷
۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۰
۱۰۱۸۶ 
جمعی از سهامداران پدیده که تکلیف سهام و وضعیت پولشان مشخص نیست امروز با تجمع در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با تظلم خواهی در راستای احقاق حقشان خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده پدیده و نیز تعیین بهای سهامشان شدند.
تابناک: جمعی از سهامداران پدیده که تکلیف سهام و وضعیت پولشان مشخص نیست امروز با تجمع در مقابل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با تظلم خواهی در راستای احقاق حقشان خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده پدیده و نیز تعیین بهای سهامشان شدند.

تعدادی از سهامداران پدیده صبح امروز در مقابل مجتمع قضایی و دادسرای انقلاب مشهد واقع در خیابان کوهسنگی مشهد  - الندشت - تجمع کردند.

این تجمع اعتراض آمیز که با حضور بیش ار 100 نفر صبح امروز همراه با برخی شعارهای اعتراض آمیز و نیز پلاکاردهایی همراه بود در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشت.

بنابراین گزارش یکی از این سهامداران معترض امروز درحالتی نامناسب بر اثر شدت فشار روحی غش کرده که پس از نقش بر زمین شدن، فردی پزشک بر سر او حاضر شد و سپس او را به مرکز درمانی انتقال دادند.

« رسانه ملی با تبلیغات و مسئولین با حضورشان در پدیده مردم را فریب دادند! » از جمله جملاتی بود که این معترضان بر روی پلاکاردی نصب کرده بودند ضمن اینکه در میان معترضان عنوان می‌شد که پهلوان، مالک اصلی پدیده هم امروز در جمع آنها حضور یافته اما با دیدن جمعیت زیاد معترضان جمع را ترک کرده و نماینده اش را فرستاده است که اجازه صحبت به او داده نشد.

جالب اینکه در یکی از پلاکاردهای امروز این تجمع تظلم‌خواهی به نقل از دادستان کل کشور آمده است: «مردم در موضوع پدیده بی‌تقصیرترینند ...».

تجمع سهامداران پدیده مقابل دادسرا + عکس

تجمع سهامداران پدیده مقابل دادسرا + عکس

تجمع سهامداران پدیده مقابل دادسرا + عکس

تجمع سهامداران پدیده مقابل دادسرا + عکس
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج