احتمال آبگرفتگی و وقوع سیل در 5 استان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۶۴۱۱۳
۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶
۱۳۷۴۳
با ورود یک سامانه بارشی فعال به کشور،غالب نقاط کشور از بارش بهره مند می شوند که به موجب آن آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها نیز دور از انتظار نمی باشد.
خبرگزاری میزان: با ورود یک سامانه بارشی فعال به کشور،غالب نقاط کشور از بارش بهره مند می شوند که به موجب آن آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها نیز دور از انتظار نمی باشد.

احد وظبفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در غرب کشور اذعان نمود: به سبب فعالیت این سامانه طی دو روز آینده در شمال غرب، غرب، برخی مناطق جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس و سواحل غربی دریای خزر بارش باران در ارتفاعات بارش برف و در پاره ای نقاط مه غلیظ پیش بینی می شود.

وی افزود: بخش جنوبی این سامانه امشب از جنوب وارد می شود و از سه شنبه تا پنج شنبه در جنوب و جنوب شرق کشور موجب شکل گیری فعالیت های شدید تندری شده و در برخی نقاط استان های بوشهر، فارس، هرمزگان، بخش جنوبی کرمان گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید خواهد بود.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی تصریح کرد: از اواخر وقت دیروز بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و اختلال در تردد جاده ای در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، غرب کردستان، غرب کرمانشاه، ارتفاعات البرز و در استان لرستان با رگبار و رعدوبرق و احتمال آبگرفتگی معابر وسیلابی شدن مسیل ها پیش بینی شده بود.

احد وظیفه با بیان این که دامنه فعالیت این سامانه سه شنبه به نواحی شرق و شمال شرق کشور می رسد، تشریح کرد: سه شنبه 94/08/19 در جنوب آذربایجان غربی، کردستان، غرب کرمانشاه، زنجان، لرستان و ارتفاعات البرز در استان های قزوین و البرز بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و اختلال در تردد جاده ای پیش بینی می شود. وی افزود: به سبب بارش شدید و رگباری باران، رعدوبرق و وزش باد در استان های فارس، بوشهر، جنوب کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی کرمان و هرمزگان احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها وجود دارد.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در خصوص نحوه بارش در روز چهارشنبه گفت: در این روز به تدریج در شمال غرب و غرب بارش قطع خواهد شد و محدود به سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب شرق کشور، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز خواهد بود و بارش شدید و رگباری باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در جنوب و شرق فارس، جنوب کرمان، هرمزگان و جنوب بوشهر که احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها را به دنبال خواهد داشت.

این مسئول خاطر نشان کرد: روزهای سه شنبه و چهارشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز به سبب وزش باد شدید مواج و طوفانی پیش بینی می شود.
 
دمای هوای تهران هم اکنون ( ساعت 6:15 صبح سه شنبه) 12 درجه بالای صفر است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر