کمربند، دلیل جمع آوری 90 هزار خودرو تسلا
۲۶۸۷۶۱
۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵
۱۳۸۶۸
شرکت تسلا 90 هزار دستگاه اتومبیل مدل S خودش را به دلیل وجود مشکل در سیستم کمربند ایمنی جمع‌آوری می‌کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: به دلیل بروز مشکل در کمربند ایمنی خودروهای مدل S، شرکت تسلا 90 هزار دستگاه از این خودرو که توسط مشتریان مختلف خریداری شده‌اند را جمع‌آوری کرده است.

تسلا 90 هزار خودروی مدل S را جمع‌آوری می‌کند

شرکت تسلا اعلام کرده که این جمع‌آوری برای مشتریان هیچ هزینه‌ای نخواهد داشت و این شرکت سیستم کمربند ایمنی این خودروها را بررسی خواهد کرد تا مشکلی نداشته باشند. در سال 2012 هم خبرهایی درباره‌‌ی وجود مشکلات امنیتی در مدل S شنیده شده بود که شرکت تسلا سریعا به آن‌ها واکنش نشان داد و مشکلات را برطرف کرد. اولین گزارش‌ها از وجود مشکل در سیستم کمربند ایمنی مدل S در اوایل ماه گذشته منتشر شده بود. کاربران در زمان استفاده از کمر ایمنی با پیغام وجود مشکل در آن مواجه شدند و این موضوع باعث شد که تسلا خودروهای خودش را جمع‌آوری کند.

البته شرکت تسلا در ایمیلی که برای مشتریان خودش ارسال کرده، گفته که در تصادف‌های صورت گرفته، کمربند ایمنی خودروهای مدل S عملکرد خوبی داشته‌اند و کسی در تصادف‌ها صدمه ندیده است؛ اما این احتمال وجود دارد که در برخی تصادف‌ها، کمربند ایمنی نتواند به خوبی از سرنشین محافظت کند.

شرکت تسلا بعد از بررسی 3 هزار خودروی مدل S تصمیم گرفت که سیستم کمربند ایمنی تعداد بیشتری از این خودروها را مورد بررسی قرار دهد. افرادی که می‌خواهند اتومبیل خودشان را برای بررسی‌های لازم به شرکت تسلا ببرند باید در سایت این شرکت ثبت نام کنند یا به نزدیک‌ترین مرکز سرویس این خودروها بروند و وقت بگیرند.

شرکت تسلا مدتی پیش بروزرسان رانندگی خودکار را به خودروهای خودش اضافه کرد. همچنین این شرکت مدل X را هم معرفی کرده که اولین خودروی SUV الکتریکی دنیا به شمار می‌رود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج