اوج لذت زناشویی را تجربه کنید
۲۶۹۵۳۱
۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
۱۷۳۷۲
یکی از دلایل مراجعه مردان به مشاور جنسی این است که در انزال دچار مشکل شده و همین آنها را مضطرب می‌کند.
وب سایت نی نی بان: یکی از دلایل مراجعه مردان به مشاور جنسی این است که در انزال دچار مشکل شده و همین آنها را مضطرب می‌کند.

اوج لذت زناشویی را تجربه کنید

راه قطعی برای رسیدن به اوج لذت زناشویی

همیشه درباره رابطه جنسی بهتر، اوج لذت جنسی و روابط عاطفی بهتر شنیده‌اید اما چطور می‌توانید به عمق این خواسته برسید و به جواب سوال‌هایی که به نظرتان شرم آور است برسید؟ بهترین راه این است که از یک متخصص کمک بگیرید. اگر می‌خواهید بدانید چه زمان نیاز به مشاوره جنسی دارید بهتر است این مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...دلایل بی میلی جنسی در زنان

راه قطعی برای رسیدن به اوج لذت زناشویی

بی‌میلی جنسی در خانم‌ها یکی از مشکلاتی است که معمولاً برخی از زوج‌ها با آن روبه‌رو می‌شوند. در چنین شرایطی مرد از این مساله گله می‌کند که همسرش مدتی است سردشده و این سردمزاجی و بی‌میلی باعث کاهش روابط عاطفی و صمیمیت در زندگی مشترکشان شده است. این مشکل می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را در زندگی مشترک بر جای بگذارد و حتی ممکن است به قهر و جدایی بین زوجین منجر شوند.
دو قانون مهم برای باردار شدن


راه قطعی برای رسیدن به اوج لذت زناشویی

بسیاری از خانم‌ها تا زمان به تأخیر افتادن دوران قاعدگی متوجه بارداری خود نمی‌شوند، و این زمان ممکن است بین ۱۵ روز تا ۱ ماه طول بکشد. عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نگرانی‌های قانون «همه یا هیچ»، دوران بارداری می‌گوید: طبق این قانون بعد از لقاح، یا تخم سالم به رحم می‌رسد و عمل لانه‌گزینی اتفاق می‌افتد یا در صورت آسیب دیدن، تخم هرگز به رحم نمی‌رسد.اولین نشانه عجیب باردار شدن

راه قطعی برای رسیدن به اوج لذت زناشویی

اگرچه هیچ توضیح علمی برای این مورد وجود ندارد؛ اما تعدادی از زنان ادعا می‌کنند اولین نشانه بارداری، سکسکه‌های متعدد است. سکسکه در اثر بسته شدن ناگهانی تارهای صوتی ایجاد می‌شود. تارهای صوتی در اثر انقباض ناگهانی دیافراگم بسته می‌شوند. یک جریان الکتریکی باعث می‌شود دیافراگم زمانی که لازم نیست، بپرد. در برخی موارد سکسکه‌ها آزاردهنده می‌شوند، هر چیزی که دیافراگم یا عصب واگوس (عصبی که از مغز تا شکم کشیده شده) را تحریک کند، منجر به سکسکه می‌شود و گاهی این تحریک‌ها جدی هستند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...چپ دست بودن جنین را پیش بینی کنید!

راه قطعی برای رسیدن به اوج لذت زناشویی

از آنجا که تنها ۱۰ درصد جمعیت جهان را چپ‌دست‌ها تشکیل می‌دهند، بیشتر ابزارها مختص افراد راست‌دست طراحی شده؛ اما این موضوع باعث نمی‌شود خصوصیات چپ‌دست‌ها تغییر یابد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج