17 سال در تعقیب قاتلین همسر +عکس
۲۷۱۲۲۱
۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
۱۷۵۰۲
هفده سال بعد از اینکه شاهد قتل بی رحمانه ی همسرش بود، کوشش لی گیویینگ (Li Guiying) برای پیدا کردن قاتلین به نتیجه رسید و او توانست ردی از چهار نفر از پنج قاتل پیدا کند و با ارایه ی مدارک کافی آنها را به زندان بیاندازد.
برترین ها: هفده سال بعد از اینکه شاهد قتل بی رحمانه ی همسرش بود، کوشش لی گیویینگ (Li Guiying) برای پیدا کردن قاتلین به نتیجه رسید و او توانست ردی از چهار نفر از پنج قاتل پیدا کند و با ارایه ی مدارک کافی آنها را به زندان بیاندازد. لی 58 ساله همچنان برای پیدا کردن قاتل پنجم به جستجو ادامه می دهد.

17 سال در تعقیب قاتلین همسر

داستان غم انگیز این بیوه ی مصمم از زمستان 1998 آغاز می شود. لی، همسرش کی یوآنده (Qi Yuande) و پنج فرزندشان خانواده ی خوشبختی در استان هنان (henan) چین بودند. اما همه چیز زمانی خراب شد که بحثی با یک همسایه به نام کی ژوشان (Qi Xueshan) در گرفت و این همسایه از ترس اینکه لی به مقامات محلی گزارش بدهد آنها را به بهانه ی یک صحبت دوستانه به خانه ی خود دعوت کرد، ولی به محض رسیدن این زوج به خانه اش به آنها حمله برد. لی ادعا می کند که چهار نفر از اقوام همسایه با خنجر و ساطور به او حمله ور شدند و همسرش در دفاع از او به آن جمع حمله کرد که آنها با ضربات متعدد او را به قتل رساندند.

17 سال در تعقیب قاتلین همسر

لی بعد از اینکه مظلومانه شاهد به قتل رسیدن همسرش بود و در حالی که به شدت در این کشمش زخمی شده بود توانست از آن خانه فرار کند. پنج قاتل با اطلاع از جرمشان همان روز شهر را ترک کردند. لی به پلیس مراجعه کرد ولی از آنجایی که شاهدی نداشت، کاری از دست آنها بر نمی آمد. در اداره ی پلیس به او گفتند که آنها پیگیر این پرونده نخواهند شد مگر اینکه او مدارک محکم برای ادعاهای خودش داشته باشد. اما لی تسلیم نشد، او تمام مدت بیداری خود را صرف دنبال کردن قاتلین همسرش و جمع آوری مدرک علیه آنها کرد. او ده استان چین را در جستجوی 5 مرد زیر پا گذاشت و حتی بلیط قطار شهرهایی را که گشته بود نگه می داشت ، او با بسیاری مواجه شد که او را دیوانه یا روانی خواندند ولی او نگذاشت تا این حرف ها او را بیازاد و تمرکز خود را بر به ثمر رساندن ماموریت خود قرار داد.

17 سال در تعقیب قاتلین همسر

در سال 2011 او شماره تماس یکی از قاتلین را پیدا کرد و فهمید که او در بیجینگ زندگی می کند. طی چهار سال بعد، او از شهادت های این یک نفر استفاده کرد تا سه تا از قاتلین را پیدا کرده و تحویل قانون دهد. هر چهار مرد، محکوم به قتل درجه اول بر اساس مشاجره ی 17 سال پیش شدند. بدون در نظر گرفتن این پیروزی او این کوشش را موفقیت آمیز نمی داند، چرا که او بسیاری از لحطه های زندگی کودکانش را ندیده است،  با این حال او تا زمان پیدا کردن قاتل پنجم متوقف نخواهد شد. او می گوید:" من آخری را نگرفته ام، باید بروم به دنبالش"

17 سال در تعقیب قاتلین همسر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1394/09/08
منظورتون از بیجینگ همون پکنخودمونه یا من اشتباه میکنم؟
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1394/09/08
ایول به غیرتت, شما از یه مردم مردتر هستین..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج