ستاره‌های ايرانی چه عينك‌هايی می‌زنند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۷۱۶۲۶
۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱
۵۷۳۵۸
عينك‌های شب وسيله‌اي شده تا ستاره‌هاي مشهور، چهره خود را پشت آن پنهان كنند و به راحتي به گشت و گذار بروند. در اين مطلب مدل‌هاي محبوب و جديد دنياي عينك را مورد بررسي قرار داده و به شما نشان مي‌دهيم.
مجله زندگی ایده آل: عينك آفتابي با هدف وسيله‌ای براي دفع اشعات مضر آفتاب و محافظت از چشم در برابر نور خورشيد طراحي شد اما طولي نكشيدکه به عنوان وسيله‌ای زينتي مورد توجه طراحان قرار گرفت و يكي از اهرم‌هاي كاربردي براي خوش‌پوشي شد؛ تا جايي كه عينك‌های شب طراحي و توليد شدند و وسيله‌اي شد تا ستاره‌هاي مشهور، چهره خود را پشت آن پنهان كنند و به راحتي به گشت و گذار بروند. در اين مطلب مدل‌هاي محبوب و جديد دنياي عينك را مورد بررسي قرار داده و به شما نشان مي‌دهيم ستاره‌هاي ايراني چه عينك‌هايي بر چهره مي‌زنند.

1. عینك خلبانی (Aviator)

طرح ماندگار تاریخ

عینك خلبانی (Aviator) یكی از مشهورترین و محبوب‌ترین مدل‌های عینك مردانه است. این عینك برای اولین بار توسط كمپانی «Bausch & Lomb» در سال 1936 برای خلبان‌ها و محافظت از چشمان آنها طراحی شد و به همین دلیل تا امروز به نام مدل خلبانی شناخته می‌شود. اولین‌های مدل عینك خلبانی با انتشار تصویر ژنرال مك آرتور در جنگ جهانی دوم معروف و شناخته شد. 

انتخاب‌هاي پرستاره

بعدها كمپانی ری‌بن با تغییرات اندكی در ظاهر آن، مدل خلبانی را به انحصار خود درآورد. اگرچه برندهای دیگر هم به این مدل توجه نشان دادند و آن را ارائه كردند اما عینك خلبانی  «ری‌بن» مشهورترین و در عین حال محبوب‌ترین آنهاست.

شیشه این عینك معمولا تیره یا جیوه‌ای است اما رنگ‌های روشن و فانتزی هم توسط طراحان ارائه شده است. زاویه شیشه و وسعت آن كه دو،سه‌برابر چشم است،كار محافظت از چشم را به خوبی انجام می‌دهد؛ در واقع این عینك تاریخی، علاوه بر داشتن ظاهری كلاسیك و جذاب، چشم‌ها را از اشعه مضر آفتاب در امان نگه می‌دارد و راحت و كاربردی است. فریم عینك از فلز مستحكم و در عین حال سبك ساخته شده و با پل دو یا سه تایی، كه به اصطلاح Bullet hole (سوراخ گلوله)است به دسته متصل شده است.

عینك خلبانی به دلیل ماهیت كلاسیكی كه دارد، مدل محبوب سوپراستارها محسوب می‌شود. دلیل اصلی این علاقه‌مندی، همیشگی بودن آن است. مدل خلبانی همیشه و همه فصل جذابیت و كاربرد دارد و منحصر به موقعیت خاصی نیست. به زبان خودمانی، این مدل عینك به اصطلاح از مد نمی‌افتد.

امین حیایی، سوپراستار سینمای ایران با تیپی كلاسیك سراغ عینک خلبانی ری بن رفته و با انتخاب دقیق و مناسب رنگ شیشه دودی، آن را با كت و شلوارش هماهنگ كرده است. پس باید به خاطر داشت شیشه دودی این مدل عینك از رنگ‌های دیگر آن كلاسیك‌تر و رسمی‌تر است.

انتخاب‌هاي پرستاره

 بهرام رادان با اين تيپ اسپرت و تابستاني عينك خلباني جيوه‌اي به چشم زده كه اين انتخاب او را منحصر به فرد و در عين حال پايبند به اصول مد نشان مي‌دهد. این مدل عینک خلبانی ری بن، سال گذشته بازار گرمی داشت و یکی از جریان های اصلی مد بود . عینک خلبانی با فرم های مختلف صورت هماهنگی دارد اما بهترین انتخاب برای صورت های مستطیلی است.

انتخاب‌هاي پرستاره

امير آقايي،هنرمند خوش‌سليقه و با وقار، با انتخاب اين مدل عينك نمونه بارزي از زيبايي در عين سادگي است. اين عينك اسپرت با حال و هواي كلاسيك به چهره او  جذابيت بخشيده است. نبايد فراموش كرد عينك خلباني با اين رنگ شيشه محبوب‌ترين مدل آن است؛ پس چه اسپرت‌پوش باشيد و چه كلاسيك‌پوش مي‌توانيد اين مدل را با خيال راحت به چشم بزنيد.

انتخاب‌هاي پرستاره

مدل جيوه‌اي، بيشتر انعكاس دريا و آسمان آبي در چشم را تداعي مي‌كند و به همين دليل براي فصل بهار و تابستان مناسب‌تر است. به دليل بارز و نمايان بودن شيشه عينك در صورت شما اين مدل به آقايان تنوع‌طلب پيشنهاد نمي‌شود چون ممكن است زودتر از وقتي كه فكرش را بكنيد، دل‌تان را بزند!

شيشه رنگي عينك خلباني، علاوه بر رنگ‌هاي تيره شامل رنگ‌هاي روشن و فانتزي هم مي‌شود. رنگ روشن، اين مدل را از كلاسيك بودن دور مي‌كند و براي آقاياني مناسب است كه مي‌خواهند خاص باشند و در عين حال اعتماد به نفس بالايي دارند. كساني كه دوست ندارند زيبايي چشمان خود را پشت قاب عينك پنهان كنند بايد سراغ اين مدل عينك بروند مانند كامران تفتي.

انتخاب‌هاي پرستاره2. عينك گرد

طرح نامداران هنر عينك گرد كه به عينك مادر بزرگ (Granny glasses) يا عينك جان لنون معروف است و از مدل‌هاي بارز و محبوب دهه 1970 ميلادي محسوب مي‌شود. به دليل سبك منحصر به فرد و علاقه هنرمندان به اين مدل، به نام عينك هنري هم شهرت پيدا كرده است؛ هنرمنداني چون جان لنون، مايك جگر و جري گارسيا از اين عينك به عنوان وسيله‌اي براي متمايز كردن خود از ديگران استفاده كردند. همچنين به علت استفاده جودي فوستر از اين عينك در فيلم « راننده تاكسي» استقبال از آن به اوج خود رسيد.

مدل اورجينال عينك گرد، فلزي با شيشه تيره است. سايز آن نه خيلي كوچك و نه بزرگ است و يك پل فلزي، روي بيني جاي مي‌گيرد.  با تغیير و تحولات دنياي مد، طرح‌هاي فانتزي و مدرن هم به اين مدل‌ها افزوده شد؛ شيشه‌هاي رنگي يا جيوه‌اي، فريم كائوچويي و سايزهاي غير متعارف. 

انتخاب‌هاي پرستاره

اين عينك به دليل مدل خاص همه پسند نيست و دوره‌اي مد مي‌شود و با تيپ‌هایی خاصي هماهنگ  است. نويد محمدزاده، هنرمند خاص و خوش‌پوش با انتخاب نسخه مدرن اين عينك كه با نسخه اصلي آن تفاوت چشمگيري دارد (از جمله سايز بزرگ‌تر و لبه متاليك) تيپ متفاوتش را نشان مي‌دهد.3. عینک ری بن

از سال 2012 اين سبك دوباره توجه‌ها را به خود جلب كرد و علاوه بر«  ري‌بن»  ساير برندها هم به اين مدل توجه كردند. اين مدل اسپرت و جوان‌پسند است و بيشتر مناسب تيپ‌هاي ساده و غيررسمي محسوب مي‌شود. طرح‌هاي زيبا و خاصي مثل كائوچوي طرح پلنگي، كمي رسميت به ظاهر اين عينك مي‌بخشد.

انتخاب‌هاي پرستاره

بازگشت يك اسطوره

ويفر مدل پرطرفدار ري‌بن در سال 1956 در دنياي عينك متولد شد. مدل اصلي اين عينك كائوچويي است و در گوشه فريم ذوزنقه‌اي شكل، يك تكه فلز نقره‌اي رنگ وجود دارد؛ از افراد مشهوري كه به اين مدل علاقه نشان داده‌اند مي‌توان از جيمز دين، روي اوربيسون و الويس پريسلي نام برد. رنگ اصلي اين فريم، سفيد و مشكي است و رنگ‌هاي فانتزي بعدها توسط طراحان مختلف ارائه شد. در اوايل دهه 1980 مدل و رنگ‌هاي فانتزي سبك اين عينك را از قبل متفاوت کرد.

انتخاب‌هاي پرستاره4. عینک ساده و اسپرت

جذاب اما رفتني

در دنياي عينك‌هاي ساده و اسپرت، عينك‌هاي فانتزي هم به چشم مي‌خورد. اين عينك‌ها يا سايزش بزرگ‌تر از حد معمول است يا ابزار و يراق طلايي و نقره‌اي مثل زنجير، پلاك، مارك و... روي دسته يا روي فريم عينك كار شده است.  

گاهي شيشه‌اي متفاوت هم مي‌تواند به عينك نمایی‌ فانتزي ببخشد؛ مثل شيشه يكسره، شيشه مدل‌دار با اشكال هندسي متفاوت و... . معمولا افرادي كه دوست دارند متفاوت باشند،سراغ اين عينك مي‌روند. سبك اين عينك متفاوت است و ممكن است زود از مد بيفتد يا براي شما عادي شود؛بنابراین افرادي برای خريد اين عينك هزينه می‌كنند كه كلكسيون عينك تكميلي دارند يا افرادي كه به تغييرات دنياي مد بي‌توجه هستند.

انتخاب‌هاي پرستاره

آرمين afm2 به عنوان يك جوان امروزي با انتخاب اين عينك متفاوت و فانتزي چهره خود را بيش از پيش متفاوت کرده‌ و با اعتماد به نفس تمام رنگ لوكس و متفاوت به چهره خود بخشيده است. 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1394/09/12
واسه خانم ها رو هم بذازید لطفا
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1394/09/14
خدايا به اينا بخاطر اين مطالب حق تحرير ميدن؟!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر