درگیری لفظی سوشا با تصویربردار شبکه خبر
۲۷۱۷۴۸
۰۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۲
۱۱۹۸۵
هیات فوتبال استان تهران به دلیل تخلف پرسپولیسی‌ها در خروج از در پشتی رختکن و عبور نکردن از منطقه مخصوص مصاحبه به این تیم تذکر جدی داد.
خبرگزاری ایسنا: پس از اتمام دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران و در حالی که خبرنگاران در منطقه مخصوص مصاحبه (میکسدزون) منتظر عبور بازیکنان دو تیم بودند، پرسپولیسی‌ها از در پشتی رختکن خارج شدند و سوار اتوبوس شدند. بر این اساس تیموری مسئول رسانه‌ای هیات فوتبال استان تهران از تذکر جدی این هیات به باشگاه پرسپولیس و مدیر رسانه‌ای این تیم خبر داد و گفت: دری که پرسپولیسی‌ها از آن خارج شدند باید بسته می‌بود و کسی حق عبور و مرور از طریق آن را نداشت. آنها این حق را نداشتند که خارج از میکسد زون با خبرنگاران مصاحبه کنند.

حاشیه دیگری که پس از دیدار دو تیم در ورزشگاه تختی تهران رخ داد درگیری لفظی سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس با تصویربردار شبکه خبر بود. این اتفاق در حالی رخ داد که مکانی کنار اتوبوس تیمش مشغول گرفتن عکس یادگاری بود و ار تصویربردار شبکه خبر خواست که از او فیلم نگیرد اما اصرار این تصویربردار باعث شد که مکانی با دست به دوربین او بکوبد و لحظاتی درگیری لفظی این دو فضا را ملتهب کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج