ترافیک سنگین در مرز مهران
۲۷۱۹۷۳
۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
۷۱۳۹
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از بارش باران در جاده های شمالی و غربی کشور خبر داد و گفت: ترافیک در جاده های منتهی به مرز مهران همچنان پر حجم است.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از بارش باران در جاده های شمالی و غربی کشور خبر داد و گفت: ترافیک در جاده های منتهی به مرز مهران همچنان پر حجم است.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور گفت: در استان کرمانشاه در اکثر محورهای آذربایجان غربی محورهای سردست، شاهین دژ، میاندوآب و پیرانشهر و در استان زنجان محورهای زنجان - بیجار و خدابنده - ابهر بارش باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

وی افزود: در استان البرز در باند جنوبی آزاد راه کرج-قزوین محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج از پل فردیس تا گرم‌دره ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

رحمانی درباه ترافیک در مرز مهران نیز گفت: در حال حاضر به رغم آغاز موج بازگشت زائران اربعین، هنوز مسیرهای منتهی به پایانه مرزی مهران از ترافیک پر حجمی برخوردار است و بار ترافیکی در این بخش به سمت مرز کماکان پابرجاست.

وی با بیان اینکه هنوز مسیرهای مواصلاتی از پایانه مرزی مهران به داخل کشور یک طرفه نشده است، افزود: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده قرار است با اوج‌گیری موج بازگشت زائران، تردد در مسیرهای منشعب از مرز مهران به داخل کشور به صورت یک‌طرفه انجام شود.

سرهنگ رحمانی گفت: محور شمشک - دیزین کماکان به دلیل عدم ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج