تعرفه همراه اول در ساعات اوج مصرف
۲۷۴۴۸
۱۸ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۸
۵۰۵۶
تعرفه سیم کارت دائمی همراه اول در ساعت غیر اوج مصرف یا به اصطلاح پیک، 358 ریال در هر دقیقه و در ساعات اوج مصرف 447 ریال در دقیقه در محدوده تماس شهری در نظر گرفته شده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

هفت صبح: ساعات اوج مصرف از ساعت 8 تا 21 در نظر گرفته شده و ساعت اوج غیر مصرف از ساعت 21 تا 8 همچنین جمعه و روزهای تعطیل محاسبه می شود. تعرفه سیم کارت دائمی همراه اول در ساعت غیر اوج مصرف یا به اصطلاح پیک، 358 ریال در هر دقیقه و در ساعات اوج مصرف 447 ریال در دقیقه در محدوده تماس شهری در نظر گرفته شده است.

تعرفه مکالمات سیم کارت همراه اول در ساعات اوج مصرف 760 ریال در هر دقیقه و 536 ریال برای ساعات غیر اوج مصرف در محدوده تماس بین شهری برآورد شده است. همچنین در مکالمات همراه اول با ایرانسل در ساعات غیر اوج مصرف 625 ریال در هر دقیقه و در ساعات اوج مصرف نیز همین مبلغ در نظر گرفته شده است و برای تعرفه مکالمات همراه اول با تالیا در ساعات غیر اوج مصرف 358 ریال در هر دقیقه و 447 ریال در هر دقیقه برای ساعات اوج مصرف در نظر گرفته شده است.

بر این اساس، مکالمات بین شهری در صورتی است که مکالمه میان دو شهر متفاوت برقرار شده و مکالمه بین شهری خواهد بود. اعم از اینکه مشترک از شهر مبدا با شهرستان دیگری ارتباط برقرار کند یا مشترک در شهر دیگری مستقر باشد و یا شهر مبدا یا سایر شهرها ارتباط برقرار کند. همراه اول تعرفه مکالمات خارجی برای کشورهای مقصد را اعلام کرده است.

تعرفه مکالمات مشترکین اعتباری

تعرفه مکالمات مشترکان اعتباری همراه اول در ساعات غیر اوج 537 ریال در دقیقه و در ساعات اوج مصرفی 671 ریال در دقیقه برای محدوده تماس استانی، تعرفه مکالمه بین استانی 804 ریال در دقیقه برای ساعات غیر اوج مصرف و برای ساعات اوج مصرف 1140 ریال در دقیقه محاسبه خواهد شد.

تعرفه تماس با اپراتور دوم (ایرانسل)، در ساعات غیر اوج مصرف 935 ریال در هر دقیقه در نظر گرفته شده است. تعرفه مکالمه با تالیا نیز در ساعات غیر اوج مصرف 537 ریال در دقیقه و در ساعات اوج مصرفی 671 ریال در دقیقه محاسبه می شود. هزینه تماس با شبکه ایرانسل برای مشترکان سیم کارت های اعتباری همراه اول دقیقه ای 935 ریال و هزینه تماس با تالیا مشابه تماس استانی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج