توصیف بنا از مسابقات جام باشگاه‌های جهان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۷۸۰۲۷
۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۴
۵۷۵۳
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با انتقاد از برگزاری جام باشگاه‌های جهان، این رقابت‌ها را به ضرر تیم ملی دانست و گفت که این مسابقاتِ سطح پایین، زمان را از او گرفته است.
خبرگزاری تسنیم: محمد بنا درباره سطح رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان گفت: با توجه به اینکه تیم‌های خارجی در سطح بالایی شرکت نکرده بودند رقابت اصلی بین کشتی‌گیران داخلی بود.

وی درباره شکست کشتی‌گیران ملی‌پوش مقابل حریفانشان در لیگ جهانی عنوان کرد: بیشتر کشتی‌گیرانی که در این مسابقات به میدان رفتند نفراتی بودند که در اردوهای تیم ملی حضور داشتند. اینها داشته‌های کشتی فرنگی هستند که به خاطر مسائل مالی در این مسابقات به میدان رفتند.

بنا اضافه کرد: برای من این برد و باخت معیار نیست. اگر بخواهید خیلی ریز و فنی به این مسابقات نگاه کنید شکست اخلاقی مقابل عابدین‌زاده چیزی به ما اضافه نمی‌کند. امکان دارد در جام تختی نتیجه دیگری رقم بخورد چون کشتی‌گیرانی هستند که برد و باخت آنها ملاک انتخاب من نیست. با این حال برخی پیروزی‌ها مانند برد گرایی مقابل زیدوند خیلی من را خوشحال می‌کند. با اینکه همان طور که گفتم ملاک و معیار انتخاب من نیست اما این برد این را به ما می‌گوید که دست روی مهره اشتباهی نگذاشتیم و خوشحالم که یک کشتی‌گیر خوب دیگر به جمع ما اضافه شده است.

سرمربی تیم کشتی فرنگی گفت: شکست قادریان مقابل هدایی از جمله نتایجی بود که عجیب است. هدایی اعتراف کرد که حریفش را دو خم کرد اما دوربین آن را نگرفت و هدایی پیروز شد.

بنا تصریح کرد: در مجموع این مسابقات برای کشتی ما نتیجه منفی داشت چون در دوره‌ای از آماده‌سازی قرار داریم و با کمبود زمان مواجه هستیم و باید از لحظه لحظه زمان‌مان استفاده کنیم. این مسابقات هیچ اهمیتی ندارد و برای اینکه کشتی‌گیران از نظر مالی تامین شوند و می‌خواهند در 8 ماه آینده آنها را تحت فشار قرار داده تا به خاطر بی‌پولی گلایه نکنند اجازه حضور آنها در لیگ جهانی را دادند. به همین دلیل 6 روز اردوهای تیم ملی را از دست دادیم.

وی در پاسخ به این سوْال که آیا زمان برگزاری این مسابقات مناسب نبود یا اینکه نفس برگزاری لیگ درست نیست، اظهار داشت: من چه در گذشته و چه در حال حاضر نه به نحوه برگزاری لیگ به صورت قدیم اعتقاد داشتم و نه به صورت فعلی. با این حال اگر شرایط مناسبی وجود داشته باشد و از بُعد مالی به کشتی‌گیران کمک کند، لیگ داخلی بهتر از این است که مسابقاتی در این سطح ضعیف و پایین به عنوان باشگاه‌های جهان برگزار شود.

بنا ادامه داد: این مسابقات نوعی زمینه‌سازی است تا در آینده به رقابتی مانند جام جهانی تبدیل شود اما در جام جهانی تیم‌های ملی تمام دنیا شرکت می‌کنند ولی مگر در چند کشور تیم‌های باشگاهی در لیگ‌های کشورشان شرکت می‌کنند. به عنوان مثال قدرتمندترین لیگ بوندسلیگا است که هیچ تیمی از این مسابقات به جام باشگاه‌های جهان نیامد. همان طور که گفتم تنها فایده این رقابت‌ها کسب درآمد برای کشتی‌گیران بود.

سرمربی تیم ملی فرنگی یادآور شد: زمان فعلی زمان مناسبی برای روی تشک رفتن باباجان‌زاده نبود. اخلاقی هم 20 روز پیش شکست خورده بود اما چون به پول برای خرید خانه نیاز داشت به او اجازه داده شد روی تشک برود. از سوی دیگر من نمی‌توانم کشتی‌گیری مانند کریمی‌فر را که حدود 90 کیلوگرم وزن دارد سالی چند بار در مسابقات به میدان بفرستم.

بنا درباره مسابقات جام تختی گفت: علاوه بر این موارد، کشتی‌گیران 20 روز دیگر باید در جام تختی هم به میدان بروند، نمی‌دانم ملاک چیست؛ انتخابی تیم ملی یا فرآیند است و باید همه را در نظر بگیرم.

وی درباره ترکیب تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: از زمانی که من در بزرگسالان مشهور شدم یک سال را نشان دهید که من با تیم اصلی‌ام به قهرمانی آسیا رفته باشم. همیشه ترکیبی از جوانان و کشتی‌گیران با تجربه که بیشتر نفرات دوم اوزان خود بوده را اعزام می‌کردم. نفراتی داریم که به راحتی می‌توانیم از آنها در قهرمانی آسیا استفاده کنیم. این موضوع تداخلی هم با کسب سهمیه ندارد. اگر کشتی‌گیری مانند سوریان را به مسابقات کسب سهمیه اعزام کنیم فردی مانند عبدولی را داریم که بسیار آماده نشان داده است. در اوزان دیگر هم چنین موضوعی صدق می‌کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روشا فارمسی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2