5 راه ساده برای تبدیل شدن به یک کارآفرین توانمند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۷۸۸۴۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
۶۷۶۴
کارآفرینی، چیزی فراتر از راه اندازی یک کسب و کار است. آنچه که باعث می شود مردم محصول یا خدمات یک کسب و کار را بخرند، بیشتر شخص یا ایده ای است که پشت آن وجود دارد.
وب سایت دیجیاتو - پیام ادیب: کارآفرینی، چیزی فراتر از راه اندازی یک کسب و کار است. آنچه که باعث می شود مردم محصول یا خدمات یک کسب و کار را بخرند، بیشتر شخص یا ایده ای است که پشت آن وجود دارد.

مشتری زمانی تصمیم به خرید می گیرد که کارآفرین مورد نظر را بشناسد، از او و کسب و کارش خوشش بیاید و به او تا حدی اعتماد داشته باشد. اگر بخواهید به عنوان یک کارآفرین مشتریان به شما اعتماد کنند، باید از لحاظ فردی مدام در حال رشد باشید. دیدن کارآفرینانی که فکر می کنند به حد کافی رشد کرده اند و به پیشرفت در زندگی شخصی و شغلی خود خاتمه می دهند، باعث ناراحتی است.

۵ عادت شخصی مفید که به رشد کسب و کار شما نیز کمک خواهند کرد

اگر خوش شانس باشید ممکن است در اولین کسب و کاری که راه می اندازید این درس را فرا بگیرید. به این ترتیب در کسب و کار های بعدی خود دچار این سکون نخواهید شد.

در غیر این صورت، ۵ راه ساده اما مهم پیش رو به شما در رشد فردی و تبدیل شدن به یک کارآفرین توانمند کمک خواهند کرد. فرقی نمی کند تا به حال چقدر درآمد داشته اید، همیشه می توانید رشد بیشتری را تجربه کنید.

۱- عادات سالمی در خود پرورش دهید

عادت، کلید تغییر پایدار در زندگی است. مواردی که روی فهرست کارهای روزانه می نویسید، عادات شما محسوب نمی شوند. چیزی که از آن تحت عنوان عادت یاد می شود، باید شیوه ی زندگی شما باشد. ایجاد عادت های سالم، یک دگرسویی در سبک زندگی است که موجب تغییر پایدار می شود. پس عادتهایی در زندگی خود ایجاد کنید که در رسیدن به اهداف زندگی شخصی و شغلی تان به شما کمک کنند. این می تواند شامل خلاص شدن از دست چیزهایی باشد که در زندگی شخصی یا شغلی، در نهایت به ضررتان تمام خواهند شد. ورزش، تغذیه ی سالم و مطالعه، از جمله عاداتی هستند که به رشد شما کمک خواهند کرد.

۲- همیشه در پی یاد گرفتن باشید

برای آنکه در هر حوزه ای به درجه ی تخصص برسید، باید مطالعه داشته باشید. همیشه چیز تازه ای برای یاد گرفتن وجود دارد که به شما در کارهایی که انجام می دهید کمک خواهند کرد. هر هفته خود را به خواندن کتاب های خوب ملزم بدانید. کتاب هایی هستند که به اندازه ی کل دوره ی لیسانس خود می توانید از آنها یاد بگیرید.

شرکت در کلاس های آموزشی، استخدام یک راهنما و یا استفاده از اینترنت برای مطالعه، می تواند دانش شما را پیرامون استراتژی هایی که برای خودتان و کسب و کارتان مفید واقع می شوند بسیار بالا ببرد. متخصصین زیادی هستند که تنها به خیال خودشان متخصص اند. یک متخصص واقعی در تمام طول زندگی خود به معنای واقعی کلمه «دانش آموز» و «دانشجو» باقی می ماند.

۳- با کارآفرینانی که از شما تجربه ی بیشتری دارند مشورت کنید

۵ عادت شخصی مفید که به رشد کسب و کار شما نیز کمک خواهند کرد

پای صحبت هر کارآفرین موفقی که بنشینید به شما خواهد گفت بخش بزرگی از موفقیت خود را مدیون راهنما یا مشاور خود بوده است. یک راهنمای خوب کسی است که آنچه امروز قصد انجامش را دارید، قبلاً انجام داده باشد. چنین فردی با تمام موانعی که هنوز سر راه شما قرار نگرفته اند آشنایی دارد. تجربه ی وی می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند.

مشورت کردن با کارآفرینانی از این دست یا هر کس دیگری که تجربه اش از شما بیشتر باشد، راه خوبی برای رشد است. ما امروز در زمانه ای زندگی می کنیم که هر کسی می تواند به صورت مجازی با هر شخصی که بخواهد مرتب ملاقات و گفتگو داشته باشد. شما با این کار فرصت آن را دارید که از تمام دانش و درایت یک مربی یا مشاور بهره مند شوید و در عین حال از راهنمایی های خاص و موردی وی نیز برخوردار باشید.

۴- هیچگاه به خود مغرور نشوید

خودرضامندی به سرعت جلوی رشد را می گیرد. هر وقت احساس کردید موفق و یا از حالت فعلی خود راضی هستید، در معرض خطر قرار دارید. برای هر آنچه در زندگی و کار خود دارید شکرگزار باشید و قدرشان را بدانید، اما این را با غرور و از خود راضی بودن اشتباه نگیرید. حتی وقتی به سطحی از موفقیت رسیدید، هیچگاه اجازه ندهید غرور و تکبر، شما را از مد نظر قرار دادن اهداف بزرگ تر باز بدارد.

۵ عادت شخصی مفید که به رشد کسب و کار شما نیز کمک خواهند کرد

۵- روی دلیل اصلی خود تمرکز کنید

شما به عنوان یک کارآفرین برای انتخاب کسب و کار و این سبک زندگی دلیلی داشته اید. این همان دلیل اصلی شماست. کسانی که تنها با هدف منافع مالی وارد این عرصه می شوند چندان دوام نمی آورند. وقتی برای حل یک مشکل، کسب و کاری راه می اندازید، تمرکز روی این دلیل اصلی به شما کمک می کند رشد کنید.

توسعه ی یک کسب و کار، دشوار است. داشتن زندگی خوبی که این آزادی را به شما بدهد، از آن نیز دشوار تر است. با این حال، هر دو شدنی هستند. شما می توانید کسب و کاری برای خود بسازید که به آن عشق بورزید و روز به روز بر رشد آن بیفزایید. وقتی متوجه شوید که موفقیت همیشه سطح بالاتری هم دارد، هیچگاه عطشی که در وهله ی اول باعث شد کسب و کار خود را به راه بیاندازید را فراموش نخواهید کرد.

این هفته نگاه عمیقی به این پنج مورد داشته باشید و ببینید در زندگی خود به کدام یک بیشتر نیاز دارید. برای خود عادت هایی برگزینید که مسیر و ساز و کار لازم برای رسیدن به موفقیت را در اختیارتان قرار دهند. اجازه ندهید کسب و کار پر افتخار شما نیز به جمع کثیر کسب و کارهایی بپیوندد که جز مشتی ارقام و آمار چیز دیگری نیستند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
ادیب_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
خرید باکس 2
عارفی_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
اورانوس_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کالازم_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر