بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015
۲۷۹۴۱۹
۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
۶۹۷۶
مدت زیادی تا پایان سال 2015 میلادی باقی نمانده است و در کنار تمام رویدادهای خیلی خوب و پیشرفت‌هایی که تکنولوژی داشته است، اتفاقات ناخوش‌آیندی هم پیش آمد.
وب سایت آی تی ایران: مدت زیادی تا پایان سال 2015 میلادی باقی نمانده است و در کنار تمام رویدادهای خیلی خوب و پیشرفت‌هایی که تکنولوژی داشته است، اتفاقات ناخوش‌آیندی هم پیش آمد.

برای مثال برخی شرکت‌ها محصولات خیلی ضعیفی را عرضه کردند و یا برخی مدیران مرتکب اشتباهات فاحشی شدند. در ادامه بدترین‌ چیزهایی که در دنیای تکنولوژی در سال 2015 پیش آمد را بررسی می‌کنیم.

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015

لحظه‌ای که مدیرعامل بلک‌بری نمی‌تواند با بلک‌بری درست کار کند

بلک‌بری قرار بود برای اولین بار گوشی مجهز به سیستم‌عامل اندروید خود را به رسانه‌ها معرفی کند و این کار توسط مدیرعامل این شرکت انجام شد.

جان چن(John Chen) بجای توضیح دادن قابلیت‌های جدید و جذاب گوشی مانند دوربین و یا صفحه کلید، گوگل کروم را باز می‌کند و چون گوشی در حالت نمایش قرار دارد طبیعتا این قابلیت فعال نیست!

قاب باتری‌دار اپل!
بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015

سال‌ها است که تمام دارندگان آی‌فون از شارژدهی کم این گوشی ناراضی هستند. اپل هم درست قبل از روز کریسمس امسال راه‌حل خود را معرفی می‌کند؛ یک قاب باتری‌دار با قیمت 100 دلار و طراحی برآمده که تعجب مردم را برانگیخت.تلاش‌های سامسونگ و سونی برای مسخره کردن کنفرانس اپل


کنفرانس اپل که هر سال در سپتامبر برگزار می‌شود، مهمترین مراسم رسمی اپل است. در مراسم امسال اما سامسونگ و سونی تلاش کردند تا این کنفرانس مهم را مسخره کنند.

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015تبلیغ ضد اپل در سایت رسمی سونی

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015صفحه‌کلید سامسونگ برای موبایل

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015

سامسونگ برای رقابت با صفحه‌کلید بی‌نقص بلک‌بری یک قاب با صفحه‌کلید برای نت 5 خود معرفی کرد. این محصول ضعیف از سامسونگ به شدت مورد انتقاد مردم قرار گرفت.تبلیغ دستیار صوتی هوآوی

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015

دستیارهای صوتی بحث مهمی در گوشی‌های هوشمند هستند و مدام با یکدیگر مقایسه می‌شوند. دستیارهای صوتی معمولا اسم‌های ساده‌ای دارند مانند کورتانا و یا سیری اما دستیار صوتی هوآوی با نام Honeybear معرفی شده!

در تبلیغی هم که هوآوی برای این دستیار صوتی ساخته است از یک فرد استفاده کرده که آشپزی و یا ورزش می‌کند. این تبلیغ از زبان مردم و رسانه‌ها یک تبلیغ آزارنده و مسخره معرفی شده.ترکیب ساعت اپل و یک ساعت معمولی

کارخانه نیکو جرارد یک تولید کننده ساعت در سوئیسی است. این شرکت یکی از ساعت‌های خود را با ساعت اپل ترکیب کرده است. این محصول عجیب و غریب شامل یک بند و دو ساعت است که در روی دست ساعت معمولی و در پشت دست ساعت اپل قرار گرفته و با قیمت 9 هزار و 300 دلار فروخته می‌شود.

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015

بدترین اتفاقات تکنولوژی در سال 2015
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج