صدا و سیما بگذارد مردم شاد باشند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۲۸۱۲۷۱
۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
۲۴۸۴۵
مجید انصاری:
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت:یک روز آقای ظریف پشت پرده دیپلماسی کشور را بازگو خواهد کرد و متوجه می شوید که سرداران دیپلماسی کشور گاهی از سرداران جنگ بیشتر سختی کشیده اند. سم‌پاشی برخی رسانه‌ها علیه دولت چه نفعی برای آنها دارد؟
خبرگزاری ایلنا:‌ معاون پارلمانی رییس جمهور گفت:یک روز آقای ظریف پشت پرده دیپلماسی کشور را بازگو خواهد کرد و متوجه می شوید که سرداران دیپلماسی کشور گاهی از سرداران جنگ بیشتر سختی کشیده اند. سم‌پاشی برخی رسانه‌ها علیه دولت چه نفعی برای آنها دارد؟

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری در جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و همچنین هفته وحدت با بیان اینکه من متاسفم که امروز توطئه صهونیست ها با دست متحجران اجرایی می شود، گفت: امروز متاسفانه در منطقه پرچم سیاهی بلند شده که روی آن نام الله و محمد(ص) نقش بسته، اما هیچگاه در زیر این پرچم کسی به فکر علم و صلح و هم اندیشی نیست این در حالی است که پیامبر اسلام خلق و خویی نیکو دارای دانشی شگرف و علمی جاودان نبود.  امروز پرچم داعش کمترین شباهت را به پیامبر دین اسلام دارد و اخلاقشان اصلا منادی اخلاق پیامبر نیست.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه امروز به الله اکبر جفا شده است و ابزار اسلام توسط داعش خنجر و سر بریده معرفی شده است، تصریح کرد: آنها می خواهند قیام پیامبر (ص)را جنگ و خون ریزی به گوش جهانیان برسانند. آیا این پیام؛ پیام پیامبر  اسلام است؟

معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز جامعه دانشگاهی موظف است از چهره پیامبر دفاع و غبار ریخته شده بر اسلام را از بین ببرد، ادامه داد: امروز شبکه تلویزیونی به نام شیعه درست کرده اند و به دیگر مذاهب توهین می کنند. برخی دیگر توجه ندارند که نباید در مجالس به فرق دیگر توهین کنند چراکه شما با چنین رفتاری تیغ داعش را تیز تر می‌کنید.

وی افزود: امروز شیعه در جهان اسلام در اقلیت است و ما نباید با رفتارهای بی مورد کاری کنیم که شیعیان جهان زیر تیغ بروند چراکه چنین توهین هایی بنزین بر روی آتش تفرقه است. بنده به اهل سنت هم می گویم که چرا شبکه ای ایجاد کرده و به شیعه توهین می کنید؟ این کارها دقیقا در راستای همان شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی است که رهبر انقلاب فرمودند.

انصاری اظهار کرد: وقتی صحبت از وحدت می شود صرفا وحدت میان شیعه و سنی نیست بلکه جهانیان نیازمند وحدت هستند. ما پیرو مکتبی هستیم که می گوید به همه احترام کن و در نامه امام علی(ع) به مالک سرتاسر احترام به مردم توصیه شده است. قانون اساسی و فریادهای امام و رهبری نیز به همزیستی مذاهب و فرق تاکید دارد. وقتی ارامنه و زرتشتیان در این کشور به خاطر سیدالشهدا (ع) مشکی پوش می شوند و مجلس عزا برپا می کنند باید خوشحال شویم.

وی به گروه های سیاسی و برخی از کانون هایی که به نام دین و ولایت در فضای مجازی به دنبال تفرقه افکنی هستند اشاره و اظهار کرد: به این و آن بد و بیراه گفتن، سخنرانی ها را دگرگون جلوه دادن به چه قیمت آیا نفعی دارد؟ مگر در همه جوامع اختلاف سلیقه وجود ندارد؟ اختلاف سلیقه سیاسی نیز در این کشور به صورت طبیعی وجود دارد و آیا این عیب است؟

معاون پارلمانی رییس جمهور افزود: تفاوت در هر جامعه ای وجود دارد، اما احساس می شود جریانات نفوذ یافته ای از منافقین و سرویس های جاسوسی دشمن در برخی از این کانون ها چه اصلاح طلب و چه اصولگرا نمی خواهند بگذارند این دو جریان با هم زیر یک سقف صحبت کنند و همواره به دنبال دروغ سازی و دشمن تراشی هستند.

انصاری تاکید کرد: برخی ها صدایشان را بالا می برند و می گویند فلان جریان آمده مجلس را بگیرد. بنده به عنوان یک عضو کوچک این نظام اعلام می کنم که اکثر گروه های سیاسی در این کشور قانون اساسی را پذیرفته اند و همه به دنبال عزت و نفوذ کلام رهبری در جهان هستند چراکه رهبری یک شخص نیست بلکه نماد یک انقلاب است.

وی با بیان اینکه رییس جمهور، رییس این حزب و آن حزب نیست بلکه رییس دولت تدبیر و امید است و مجلس هم مجلس همه نظام است و قوه قضاییه نیز یک قوه از نظام است و نمی شود به نام دفاع از ولایت در جلسات و سایت‌ها تبلیغ کنیم دولت و رییس جمهور ضد مقام معظم رهبری هستند، ادامه داد: نمی شود اعلام کرد فلان جریان ضد رهبری است و بزرگان و بنیان گذاران انقلاب و کسانی که برای این انقلاب خون دل خورده اند و در سخت ترین شرایط در کنار امام(ره) بوده اند  همه ضد رهبری و انقلاب هستند و یا توطئه‌گر هستند. اگر چنین باشد واقعا وای به حال نظام و کشور است. این یعنی همه بزرگان و یاران امام(ره) با او مخالفند و یا اینکه این افراد نمی دانند چه می گویند.

انصاری با بیان اینکه به علت اتکای کشور به آرای مردم امروز سرداران دیپلماسی این کشور در عرصه‌های بین‌المللی مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان نظام میایستند، گفت: چرا این زیبایی ها در برخی رسانه ها به گونه ای تفسیر می شود که رسانه های بیگانه ذوق کنند.

وی اضافه کرد: اگر بذر تفرقه کاشته شود، این بذر آرام آرام ثمر می دهد و برخوردها در کشور کینه‌ای می‌شود. امروز عراق، سوریه و یمن درگیر همین بذر تفرقه و محصول کینه هستند.

معاون پارلمانی رییس جمهور به ولادت حضرت محمد(ص) اشاره کرد و افزود: پیامبر اسلام(ص) برای آخرالزمان آمده است. برای کسانی که اندیشه می کنند و به همین دلیل معجزه او از جنس اندیشه و بیان و خواندن است. معجزه پیامبر از جنس قلم و فهمیدن است و معجزه دوم پیامبر که کمتر به آن توجه می شود خلق و خوی نیک و اخلاق عظیم است.

انصاری تصریح کرد: آقای روحانی دولتی را تحویل گرفت که 400 هزار میلیارد تومان بدهی داشت و 100 هزار میلیارد تومان بانک‌هایش به بانک مرکزی بدهکار بودند و یکصد هزار پروژه نیمه تمام و ارث مسکن مهر و هدفمندی یارانه ها بر روی دستش بود.

وی گفت: اگر این دولت با خرد، دانش و تجربه مدیران و با مشورت نخبگان و ارتباط خالصانه نه ادعایی با رهبر انقلاب، کشور را اداره نمی کرد اقتصادش به زانو در آمده بود.

معاون رییس جمهوری با اشاره به اینکه  زمانی که دولت به آقای روحانی تحویل داده شد در برخی از استان ها فقط برای سه روز کالای استراتژیک وجود داشت، اما امروز برای 11 ماه در هر استان کالای استراتژیک موجود است تاکید کرد: امروز دولت بسترهای مختلف سیاسی، اقتصادی، گمرکی، بانکی و تحریک تقاضا را در دستور کار دارد تا اقتصاد کشور را به حرکت درآورد.

انصاری به تاخیر لایحه بودجه اشاره و اظهار کرد: اگر لایحه بودجه دیر به مجلس رفته به دلیل این است که ما می خواهیم بودجه و برنامه ششم را مطابق با اقتصاد مقاومتی تنظیم کنیم، اما امروز کوتاهی دولت قبل برای ارائه لایحه را نیز به دوش می کشیم و مدام مورد انتقاد نمایندگان قرار می گیریم.

انصاری با بیان اینکه این دولت با توطئه عربستان و اسرائیل و با زخم زبان های عده ای در داخل ایستادگی کرده و مذاکرات را به پایان رسانده و پرونده PMD را بسته است، خاطرنشان کرد: البته شاید یک عده دلواپس آمریکایی کنگره آمریکا بخواهند کارشکنی کنند، اما کار تمام شده و دست و پا زدن آنها فایده ای ندارد.

وی ادامه داد:‌ یک روز آقای ظریف پشت پرده دیپلماسی کشور را بازگو خواهد کرد و متوجه می شوید که سرداران دیپلماسی کشور گاهی از سرداران جنگ بیشتر سختی کشیده اند. از صدا و سیما و برخی از رسانه ها می خواهیم که بگذارند مردم امیدوار و خوشحال باشند و به دولت و رییس جمهور خوش بین باشند. سم پاشی بر علیه ارکان نظام چه فایده ای دارد؟

معاون رییس جمهور تصریح کرد: ما بیکاری، رکود و گرانی را قبول داریم و به دنبال رفع آن هستیم و به همین دلیل گردشگری را مهم جلوه می دهیم، اما نباید به سرمایه گذار خارجی فحاشی کنیم و فضای کشور را ناامن جلوه دهیم. ما می خواهیم با رونق گردشگری اشتغال افزایش یابد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1394/10/08
سلام ما نگران برنامه های صدا وسیما نیستیم
چون فقط فوتبال زنده و کشتیهارا می بینیم!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر