به ‌روز کردن سرويس بهداشتي
۲۸۲۳
۲۴ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۴
۱۹۸۸۵
با صرف هزينه‌اي كم
اگر از جلوه دكوراسيون سرويس بهداشتي خود خسته شده‌ايد و به نظرتان خيلي تكراري و كسل‌كننده شده، پس منتظر چه هستيد؟! براي تغيير دكوراسيون اقدام كنيد و اگر مشكل شما بودجه آن است پیشنهاد مي‌كنيم اين مطلب را مطالعه كنيد.


برترین مجله اینترنتی ایراناگر از جلوه دكوراسيون سرويس بهداشتي خود خسته شده‌ايد و به نظرتان خيلي تكراري و كسل‌كننده شده، پس منتظر چه هستيد؟! براي تغيير دكوراسيون اقدام كنيد و اگر مشكل شما بودجه آن است پیشنهاد مي‌كنيم اين مطلب را مطالعه كنيد. به كمك این ایده‌ها مي‌توانيد با صرف هزينه‌اي ناچيز جلوه دكوراسيون سرويس بهداشتي خود را تغيير دهيد.

   • با كمك رنگ فضا را مدرن كنيد: با اضافه كردن رنگ‌هاي جديد و زنده به دكوراسيون سرويس بهداشتي مي‌توانيد جلوه دكوراسيون آن را بيشتر از آنكه تصورش را بكنيد متحول سازيد. استفاده از رنگ‌هاي طبيعي و شاد مانند آبي، سبز و همچنين بژ و قهوه‌اي مي‌تواند جاني دوباره به فضاي سرويس بهداشتي ببخشد. اين رنگ‌ها را مي‌توانيد به وسيله حوله‌هاي نو، پرده حمام و همچنين عناصر و اشياء دكوراتيو به سرويس بهداشتي خانه خود وارد كنيد.
  • خودتان انجام دهيد: اگر شما براي انجام كارها علاقه داشته باشيد، ديگر پروژه به روز رساني، كار پرهزينه‌ای نخواهد بود. كارهايي چون تعويض شيرآلات يا آينه سرويس بهداشتي كار چندان دشواري نيست كه بخواهيد براي آن از فرد ديگري كمك بگيريد و براي اين كار دستمزد بدهید.  • دليل ايجاد تغييرات در سرويس بهداشتي خود را بررسي كنيد. اگر دليل شما اين است كه تجهيزات و وسايل موجود در آن بيش از حد فرسوده و قديمي شده‌اند، پس بايد آن‌ها را با عناصر جديد و به روز تعويض كنيد، اما اگر مشكل شما تنها تكراري شدن جلوه دكوراسيون است، مي‌توانيد با نوسازي و بازسازي تجهيزات و وسايل موجود، جلوه دكوراسيون را نيز نو كنيد و به آن جان دهيد. فراموش نكنيد كه هميشه به روز رساني دكوراسيون به معني استفاده از وسايل و برندهاي جديد نيست بلكه گاهي به معني نوسازي وسايل موجود نيز هست.
  • به روز رساني دكوراسيون يك سرويس بهداشتي را مي‌توان تنها در يك آخر هفته انجام داد و براي اينكه بتوانيد با صرف هزينه‌اي كم، تغييري بزرگ و چشم‌گير ايجاد كنيد، توصيه مي‌كنيم به قسمت‌هاي برجسته و مهم بپردازيد؛ براي مثال كاشي‌هاي قديمي كف را كنده و سراميك‌هاي جديد و زيبا نصب كنيد.

 

به روز رساني دكوراسيون سرويس بهداشتي نيز مانند هر اقدام ديگري در زمينه دكوراسيون داخلي نياز به برنامه‌ريزي دقيق و از پيش تعيين شده دارد. ابتدا خواسته‌ها و انتظارات خود را شناسايي و برنامه خود را روي كاغذ پياده كنيد و پس از ارزيابي آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهيد.

باز نشر اختصاصی: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج