روش های پیچاندن سربازی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۸۵۸۶۴
۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷
۹۷۰۸
با تعیین شرایط جدید برای کسر خدمت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که پایان نامه هایشان به نیروهای مسلح مربوط باشد، پایان نامه نویس ها هم دست به کار شده اند و پایان نامه های نیروهای مسلحی تولید می کنند!
هفته نامه چلچراغ - مینا عینی فر: وقتی از شرکت های تولید (!) پایان نامه می خواهید برای انتخاب موضوع راهنمایی تان کنند، چند سوال می پرسند، آیا می خواهید صرفا دفاع کنید و مدرک بگیرید؟ می خواهید نمره بالایی بگیرید؟ تصمیم دارید برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروید؟ می خواهید پایان نامه در رزومه کاری تان موثر باشد؟ حالا یک سوال جدید هم به این سوال ها اضافه شده: آیا می خواهید کسر خدمت بگیرید؟ یا تعیین شرایط جدید برای کسر خدمت دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که پایان نامه هایشان به نیروهای مسلح مربوط باشد، پایان نامه نویس ها هم دست به کار شده اند و پایان نامه های نیروهای مسلحی تولید می کنند! بعضا بعضی از شرکت های پایان نامه فروشی «نیروهای مسلح نویس» در اختیار دارند و به طور ویژه به شما مشاوره می دهند.

پروژه کسر خدمت خریداریم

حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی، معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح، به تازگی گفته: دانشجویانی که پایان نامه های خود را با موضوعات قضائی و حقوقی مرتبط با نیروهای مسلح ارائه کنند، از امتیاز کاهش شش تا 10 ماهه مدت سربازی استفاده می کنند. این است که حالا پایان نامه های کسر خدمتی روی بورس اند.

راهنمای کسر خدمت

«راهنمایی پروژه های کسر خدمت» در یکی از سایت های فروش پایان نامه می گوید: «پروژه های کسر خدمت را فقط دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و یا فارغ التحصیلات [دقیقا با همین املا!] می توانند اخذ نمایند. این پروژه ها می بایست حتما از مراکز نظامی مورد تایید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح باشد. لازم به ذکر است بنیاد نخبگان نیروهای مسلح زیرمجموعه ستاد کل نیروهای مسلح بوده و ارتباطی با بنیاد ملی نخبگان ندارد.»

شرکت های پایان نامه فروش حالا اطلاعات مرتبط با این قانون جدید را در سایت هایشان درج کرده اند تا مراجعه کنندگانشان این گزینه را هم در نظر بگیرند.

پاسخ گوی یکی از شرکت های پایان نامه فروش یا به قول خودشان «مشاوره پایان نامه» درباره هزینه یک پروژه مرتبط برای کسر خدمت در رشته حقوق می گوید: «پروژه های حقوق دو میلیون و 500 هزار تومان است و موضوعش فرقی نمی کند. سه ماهه می توانید تحویل بگیرید.» در برابر اصرار ما که قرار است کارهای کسر خدمت را به دلایل شخصی تا یک ماه دیگر جور کنیم، قبول می کند با دو برابر مبلغ پایان نامه کسر خدمت را یک ماهه به انجام برساند.

پروژه کسر خدمت خریداریم

به دنبال موضوع کسر خدمتی

فقط دانشجوهای متقلب نیستند که با شنیدن خبر جدید به تکاپو افتاده اند. دانشجویان دانشگاه های مختلف داستان کسر خدمت با پایان نامه را شنیده اند و به فکر دست و پا کردن موضوع مرتبط با نیروهای مسلح افتاده اند. امیر دانشجوی جامعه شناسی می گوید: «طبیعی است وقتی دو سال از عمرت را باید صرف این کار کنی، به امکان های کم کردن زمان سربازی فکر کنی. شاید من هم اگر می توانستم و هنوز پیش نرفته بودم، بهش فکر می کردم.»

در شبکه های اجتماعی دانشجویان هم می شود آثار خبر جدید را دید. زیر پستی که دانشجویان دانشگاه تهران در اینستاگرامشان گذاشته اند و این خبر را به بحث گذاشته اند، دانشجویان همدیگر را منشن کرده اند تا با دوستانشان دست به کار شوند! بعضی ها هم دوستانشان را به طنز منشن کرده اند و از آنها خواسته اند موضوع پایان نامه شان را یک جوری به نیروهای مسلح ربط بدهند. یکی از دانشجویان نوشته: «چطور معدنو به حقوق ربط بدم؟» بعضی ها هم ابراز خوشحالی کرده اند و گفته اند به زودی دست به کار می شوند.

یکی از دانشجویان کشاورزی نوشته: «رو یه تراکتور دو منظوره کار می کنم، هم تانک باشه هم تراکتور.» یکی از زخم خوردگان تغییر قوانین سربازی هم برای دوستی که منشنش کرده، نوشته: «مرسی از این که به فکر بودی. نباید رو هیچی حساب و برنامه ریزی کرد. فعلا فقط باید رفت جلو و به هرچیزی فرصت داد تا تو وقت خودش انجام بشه.

روش های پیچاندن لباس سربازی

دانشجویان پسر در شرف فارغ التحصیلی که کمی دیر رسیده اند و پایان نامه مرتبط ارائه نکرده اند، گزینه امریه را هم برای گذراندن دوران سربازی بدون لباس های فرم معمول دارند. حالا که خود سربازی را نمی شود پیچاند، لباسش را تحت شرایطی می شود! امریه از طریق وزارت علوم و کار کردن در هیئت علمی برای فارغ التحصیلان ارشد و دکترا این امکان را دارد که می توانند به استخدام و تدریس در دانشگاه بعد از پایان خدمتشان امیدوار باشند.

پروژه کسر خدمت خریداریم

 البته این نوع امریه ماجرای دوساله را تا چهار سال کش می دهد و دریافت کارت پایان خدمت و کشیدن نفس راحت را عقب می اندازد. البته امریه های سایر بخش های دانشگاه این شرایط را ندارند. مثلا دانشگاه امام صادق (ع) سال قبل اطلاعیه داد که «معاونت دانشجویی از میان دانش آموختگان جهت گذراندن دوره سربازی، نیروی امریه جذب می کند.» دانشگاه علامه طباطبایی و بعضی از دانشگاه های دیگر هم اطلاعیه های مشابهی منشتر کردند و دانشجویان خوش شانس را با لباس های شخصی خودشان به سربازی بیرون از حصارهای پادگان بردند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالازم_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر