حالت خوابیدن شما اخلاق‌تان را لو می‌دهد
۲۸۹۲۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۵
۱۵۰۹۷۹
تقریبا همه انسان‌ها یك حالت خوابیدن دارند كه از دوران كودكی تا انتهای عمر یكسان می‌ماند و این حالتی است كه اکثر زمان خواب خود را در آن می‌گذرانند. جالب اینكه از روی این حالت‌های خوابیدن می‌توان به اخلاق و روحیات آنها پی برد

برترین مجله اینترنتی ایران


 برترین ها: چطور می‌خوابید؟ یعنی حالت معمول خوابیدن شما چگونه است؟ درست است كه می‌شود در حالت‌های مختلف خوابید اما همه انسان‌‌ها یك حالت معمول خوابیدن دارند كه در بیشتر اوقات در آن حالت می‌خوابند و از خواب بیدار می‌شوند. آیا می‌دانید كه این نوع خوابیدن به شخصیت شما ربط دارد؟ حتما تعجب می‌كنید اما پروفسور كریس ایزیكوفسكی، مدیرمركز مطالعات خواب انگلستان و دكتر ساموئل دانكل، متخصص روانشناسی و فوق‌تخصص خواب دردانشگاه نیویورك در تحقیقات جداگانه‌ای به این نتیجه رسیدند كه نحوه خوابیدن انسان‌ها با خصوصیات اخلاقی و شخصیتی آنها ارتباط دارد، اما چگونه؟  خوابیدن افراد با اخلاق آنها ارتباط دارد

دكتر ساموئل دانكل 4حالت و شكل كلی خوابیدن را به‌عنوان 4شكل اصلی خوابیدن انسان‌ها معرفی كرده، اما پروفسور ایزیكوفسكی می‌گوید، این حالت‌ها را باید در 6شكل اصلی درنظر گرفت. دكتر دانكل طی 4سال یك گروه 650 نفره از مردان و زنان را مورد بررسی قرار داد و براساس شكل خوابیدن آنها به بررسی خصوصیات اخلاقی‌شان پرداخت. ولی پروفسور ایزیكوفسكی شیوه برعكس را در پیش گرفت. او هزار زن و مرد مراجعه‌كننده به مركز مطالعات خواب را براساس خصوصیات شخصیتی و اخلاقی در گروه‌های مختلف قرار داد و درنهایت به این نتیجه رسید كه شكل خوابیدن افراد با اخلاق آنها ارتباط دارد؛ یعنی افرادی كه خصوصیات روحی، اخلاقی و شخصیتی شبیه به هم دارند به  یك شكل می‌خوابند.

  سخت​کوش​های بی‌خطر

شكل خوابیدن جنینی


در این حالت افراد به شكل جنین داخل شكم مادر می‌خوابند؛ یعنی به پهلو، با پاهای جمع شده در شكم و دست‌های خم شده. پروفسور ایزیكوفسكی می‌گوید: كسانی كه اینگونه می‌خوابند عموما افرادی سرسختی هستند اما از درون، افرادی خوش‌قلب و احساساتی‌اند. این افراد در برخورد اول خجالتی به نظر می‌رسند ولی پس از مدتی آرامش پیدا می‌كنند و صمیمی می‌شوند. این حالت اصلی‌ترین نوع خوابیدن است و حدود 40درصد افراد اینگونه می‌خوابند. جالب است بدانید، این نوع خوابیدن در میان خانم‌ها دوبرابر شایع‌تر از مردان است. دكتر ساموئل دانكل، فوق‌تخصص خواب و نویسنده كتاب «حالت‌های خواب: زبان بدن هنگام خواب» می‌گوید: افرادی كه اینگونه می‌خوابند عموما آدم‌هایی بی‌خطر، منعطف، واقع‌گرا و غیرلاف‌‌زن و صلح‌طلب اما سختکوش هستند.

  منطقی‌های بدبین

شكل خوابیدن به پهلو در حالت خم شده

پروفسور ایزیكوفسكی افرادی را كه به پهلو در حالت كمی خم شده با 2 دست در مقابل خود می‌خوابند را در این گروه جای می‌دهد، اما دكتر دانكل افرادی كه به پهلو می‌خوابند زانوهایشان را خم می‌كنند و یك دست را به حالت كشیده زیرسر می‌گذارند و دست دیگر را روی صورت یا روی بالش قرار می‌دهند را در این گروه جای می‌دهد. پروفسور ایزیكوفسكی خاصیت‌های زیر را برای این افراد توصیف می‌كند: این افراد آنهایی هستند كه سعی می‌كنند منطقی و تحمل‌گرا باشند ولی درعین حال از درون بدبین و نسبتا شكاك هستند. شاید آنها در تصمیم گرفتن كند باشند اما زمانی كه تصمیم می‌گیرند تغییر دادن تصمیم آنها خیلی سخت است. از نظر دكتر دانكل اما آنها  افرادی هستند كه دوست دارند در ارتباط‌های انسانی خود حالت غالب و درواقع بر رابطه خود كنترل داشته باشند. آنها كسانی هستند كه روحیه قوی برای روبه‌رو شدن با مشكلات را دارند و ممكن است گرایش به هنر هم داشته باشند.

  رفیق‌بازها اینطور می‌خوابند

شكل خوابیدن به پهلو و صاف

اگر به پهلو و درحالتی كه هر دو دست شما در راستای بدنتان است می‌خوابید، احتمالا فرد خوش‌مشرب، آسان‌گیر و منطقی هستید. افرادی كه اینگونه می‌خوابند آدم‌هایی هستند كه ارتباط اجتماعی گسترده‌ای دارند و كاملا رفیق‌باز هستند و معمولا از تنهایی گریزانند. پروفسور ایزیكوفسكی می‌گوید: تحقیقات ما نشان داده این گروه افرادی هستند كه خیلی راحت به غریبه‌ها اعتماد می‌كنند و در زندگی کلا آدم‌های خوش‌بینی هستند.

  آنها دوست​های فوق​العاده​ای هستند

حالت خوابیدن ستاره دریایی

پروفسور ایزیكوفسكی افرادی را كه به پشت می‌خوابند و هردو دست خود را به سمت بالا در 2 طرف بالش می‌گذارند را در این گروه جای می‌دهد. این متخصص خواب می‌گوید: افرادی كه اینگونه می‌خوابند می‌توانند بهترین دوستان باشند، زیرا هم مهربان هستند و هم می‌توانند ساعت‌ها به حرف‌های دیگران گوش بدهند و درواقع سنگ صبورهای خوبی محسوب می‌شوند و درمواقع لزوم هم می‌توانید روی كمك آنها حساب كنید، اما جالب است كه این گروه با وجود داشتن این همه خصوصیات خوب دوست ندارند در مركز توجه قرار بگیرند و سعی می‌كنند چندان توجه دیگران را به خود جلب نكنند.

  باهوش‌ها و خلاق‌ها

شكل خوابیدن سقوط آزاد (خوابیدن به شكم)


پروفسور ایزیكوفسكی افرادی را كه به شكم می‌خوابند و 2 دست خود را به حالت خم شده بالای سر (زیر یا روی بالش) می‌گذارند را در این گروه جای می‌دهد. اما دكتر دانكل افرادی را كه به شكم می‌خوابند و سرشان رو به تخت است و هر دو دست‌ خود را زیرسر می‌گذارند دراین گروه جای می‌دهد. پروفسور ایزیكوفسكی می‌گوید: این افراد آدم‌های باهوش و خلاق هستند اما ممكن است حساس و شكننده باشند و گاه ازكمبود اعتمادبه‌نفس رنج می‌برند. از دید این پروفسور این گروه افرادی هستند كه می‌توانند قدرت راهبری خود را به خوبی به كار بگیرند ولی درعین حال از نقد شدن فراری هستند و دوست ندارند كه دیگران آنها را مورد نقد و بررسی قرار دهند.  اما از نظر دكتر دانكل، این گروه از افراد، آدم‌ها «تكانه‌ای» هستند، یعنی اینكه به حس خود (و حس ششم) خود بسیار اهمیت می‌دهند و گاه كارهای عجیب و غریب از آنها سر می‌زند. این گروه در واقع افرادی هستند كه ما آنها را «دلی» می‌خوانیم. از دید این پزشك افراد این گروه انسان‌هایی هستند كه شور و شوق زیادی برای جامه عمل پوشاندن به رؤیاهای خود دارند اما اگر در نیمه راه انجام یك كار انرژی‌شان تمام شود و دیگر انگیزه‌ای برای ادامه آن كار نداشته باشند نباید از كار آنها تعجب كنید.

  گوشه‌‌گیران

شكل خوابیدن سربازی

از لحاظ پروفسور ایزیكوفسكی خوابیدن به پشت و گذاشتن دست‌ها كنار بدن این نوع حالت خواب است كه از لحاظ او افرادی كه در این گروه قرار دارند عموما افرادی تودار و ساكت هستند که به گوشه‌گیری تمایل دارند. آنها زیاد ارتباط برقرار نمی‌كنندو اگر ارتباط برقرار كنند، خیلی اوقات دچار هراس از به پایان رسیدن آن می‌شوند. اما از آنجایی كه افرادی دقیق و سختكوش هستند معمولا وقتی ارتباطی برقرار می‌كنند تمام نیازهای طرف مقابل را پاسخ می‌دهند و از لحاظ طرف مقابل خود، انسانی ایده‌آل برای برقراری ارتباط هستند.و اما گروه‌های فرعی خواب

جدا از این 6 گروه اصلی، گروه‌های دیگری هم وجود دارد كه دكتر دانكل آنها را به‌عنوان زیرمجموعه‌ها در نظر می‌گیرد و می‌گوید: در همین زیرمجموعه‌ها هم می‌توان رفتار و خصوصیات اخلاقی یكسانی كشف كرد. او این گروه‌ها را به عنوان نمونه ذكر می‌كند.

  آنهایی كه درعرض تخت می‌خوابند

حالت خوابیدن پل مانند


دكتر دانكل می‌گوید: افراد این گروه جالب هستند، زیرا آنها در هرحالی كه بخوابند درنهایت درعرض تخت بیدار می‌شوند؛ یعنی طی خواب آنقدر حركت می‌كنند كه درنهایت درعرض تخت قرار می​گیرند یا كاملا می​چرخند. او می‌گوید: این افراد همسران بدی محسوب می‌شوند، زیرا به‌كرات باعث بیدار شدن همسران خود می‌شوند. اما تاكید می‌كند كه این فقط مربوط به تاثیرات آنها روی بدخوابی همسران خود است وگرنه از لحاظ شخصیتی آنها می‌توانند دوستان و همراهان خوبی باشند زیرا آنها مهربان و بسیار پرجنب‌و‌جوش‌اند و برای همین بسیاری از كارهای خانم را انجام می‌دهند. البته یك مشكل دیگر این گروه این است كه دمدمی مزاج هستند و عقیده آنها ممكن است خیلی سریع تغییر كند.

  آنهایی كه اعتمادبه‌نفس كافی ندارند

حالت خوابیدن زانوبلند


از دیدگاه دكتردانكل افرادی كه به بغل می‌خوابند و زانوهایشان را خم می‌كنند و حتما یك بالش را بین دو زانوی خود می‌گذارند و در واقع درحالت جنینی، اما بدون بالش زیر سر می‌خوابند و بالش را بین دوپای خود می‌گذارند در این گروه هستند. این متخصص خواب می‌گوید: این حالت خوابیدن در زنان شایع‌‌تر است و افرادی كه در این گروه هستند عموما افرادی حساس‌اند و از كمبود اعتماد به‌نفس رنج می‌برند. این گروه بسیار مهربان هستند و می‌توانند عشق زیادی را به شریك زندگی خود ابراز كنند. اما به دلیل حساسیت زیاد خیلی زود هم عصبانی می‌شوند اما عصبانیت‌شان هم زود فروكش
می‌كند.

  با استعدادهایی كه روی لبه هستند

حالت خوابیدن دست‌های آویزان

از نظر دكتر دانكل این گروه یكی از گروه‌های جالب است زیرا آنها چه در تختخواب‌های بزرگ بخوابند چه در تخت‌های كوچك برایشان فرقی نمی‌كند زیرا بر لبه تخت  و با دست‌های آویزان روی هوا به صورت نیم‌پهلو می‌خوابند. دكتر دانكل می‌گوید: نسبت افراد هنرمند و خلاق در این گروه بسیار بالاست. بیشترافرادی كه اینگونه می‌خوابند آدم‌هایی «خاص» و «متفاوت» هستند كه اگر استعدادهای خود را كشف و هدایت كنند می‌توانند در زندگی حرفه‌ای خود بسیار موفق باشند.بهترین شكل خوابیدن از لحاظ سلامت كدام است؟

اما از لحاظ پزشكی فكر می‌كنید بهترین نوع خوابیدن چگونه است؟


دكتر مایكل مك نامان، از مركز پزشكی لانگ آیلند می‌گوید:شاید در این مورد برخی تفاوت‌ها در دیدگاه‌های پزشكان مختلف وجود داشته باشد، اما دركل می‌توان گفت كه از لحاظ متخصصان مغز و اعصاب و ستون فقرات بهترین حالت خواب این است كه فرد به پشت بخوابد و زیرسرش یک بالش كوچك بگذارد، به گونه‌ای كه سرش حدود زاویه‌ای بین 10 تا 30 درجه با تخت را بسازد. در این حالت بیشترین میزان خون به مغز می‌رسد و درعین حال تنفس هم بهتر می‌شود. اما از لحاظ متخصصان ارتوپدی و برخی رشته‌های دیگر بهترین حالت خوابیدن به شكل جنینی است زیرا فشار كمتری را روی زانوها، كمر و پاها وارد می‌كند. در این حالت هم می‌توان پاها را با گذاشتن بالش زیر تشك به اندازه 10 سانتی‌‌متر بالا برد.

اما از لحاظ بدترین نوع خوابیدن، بیشتر پزشكان می‌گویند که خوابیدن به شكم بدترین حالت است زیرا در این حالت فشار زیادی روی ارگان‌های داخلی بدن وارد می‌كند. تحقیقات نشان داده بیشترین درصد دردهای گردن و پشت در افرادی است كه اینگونه می‌خوابند. اما جالب است كه پروفسور ایزیكوفسكی می‌گوید: بهترین حالت خوابیدن از لحاظ گوارشی حالت سقوط آزاد است زیرا اجازه هضم بهتررا می‌دهد، درحالی كه حالت‌های ستاره دریایی و سربازی باعث هضم بد غذا، مشكلات گوارشی و خروپف می‌شود اما از لحاظ ارتوپدی رشته‌های عصبی این شیوه خوابیدن مطلوب نیست زیرا باعث ایجاد فشار روی مهره‌های گردنی می‌شود.


انتشار یافته: 103
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1391/05/08
من حالت اول هستم
پاسخ ها
اسی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
خوب به ما چه!
MARMAR
United States
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
حالت 4
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۱
چرا فک کردی میتونه واسه ما جالب باشه که تو چجوری میخوابی؟
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
خوب منم 5 هستم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
حالت 5 هه هه هه
vida
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
حالت 5 ای ول
HOSSEIN
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
من به سمته پهلویه سمته راست میخوابم یه دستم اویزون یه دستم زییره متکامه ولی دقیقاً کمبود اعتماد به نفس رو احساس میکنم وهمچنین خیلی زود عصبی میشم ولی بعد سریع تموم میشه.
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1391/05/08
اگه وقت برای خوابیدن پیداکردم گزینه اول راآزمایش می کنم
پاسخ ها
mina
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
تو هم مثل منی.درک میکنم
مینا1
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
چون همش پای اینترنتی
vida
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
راست میگه چون همش پای اینترنتی
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1391/05/08
مه هم حالت اولی بیدم والله
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1391/05/09
من حالت چهارم هستم ستاره دریایی.
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1391/05/09
میگم آدمای (باهوش و خلاق )هم یه چیزیشون میشه ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خو چطوری تاحالا نمردن ینی خفه نشدن اونوقت ؟!!!
من عین اون بچه ی دوس داشتی میخوابم که عکسشو گذاشتین :)
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
درست که ماباهوش وخلاق هستیم اما اصولا صبور هم هستیم تازه می تونیم سرمون راهم کج بزاریم
بلا2
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۰
حق با بلاست
Malaysia
22:31 - 1391/05/09
والله من اصلاً تا حالا فكر نكرده بودم چه طورى ميخوابم،هميشه اينقدر خسته ام و گرفتار كه ١٠ سانتي متر مونده به بالش برسم ،تقريباً از هوش رفته ام!
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
خوش بحالت
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1391/05/09
من هرطور راحت باشم میخوابم بیشتر حالت اول و5 م.ملودی تو همیشه تکی اینجا هم حرف نداری.
پاسخ ها
Melody
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
مرسی شیوا جونم لطف داری فدات شم:-*
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
منم عین توم
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1391/05/10
حالت اول بیشتر میچسبه من اون شکلی می خوابم.خواب رو عشقه
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1391/05/10
من 10مورد رو تو دوستامو خانواده چک کردم 7موردش عین مطالب بالا جواب داد میشه روش حساب کرد....مر30از مطالب مفیدتون
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1391/05/10
منم حالت اول میخوابم وای خیلی راحته
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1391/05/10
من اول که میرم بخوابم مدل 1ام ولی تا بیادصبح بشه همه مدل های خوابیدن دور زدم
پاسخ ها
محمّد
Germany
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
اخ حرف دلمو زدی منم اینطوریم ولی فرقم اینه که همه حالت هارو که امتحان میکنم بازم خوابم نمیبره ومیام پای اینترنت
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1391/05/11
من شبیه مدل 5 می خوابم و شبیه مدل 1 و گاهی شبیه مدل 4 بیدار می شم. خیلی با حاله نه ؟
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
کلامخلوطی آره؟؟؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
نه!
بلا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
باشه
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1391/05/11
من سقوط آزاد میخوابم. اصلا اگه به شکم نخوابم خوابم نمیبره. :دی
پاسخ ها
سام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
دقیق مثل من من اگه دو روز غیر از حالت سقوت ازاد یعنی شکم نخوابم خوابم نمیبره بابد به دل بخوابم
-
12:46 - 1391/05/11
من شکل خوابیدنم 1 و 5 همیشه
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
ایول همه حال میکنند بااین سقوط آزاده
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1391/05/11
من شبيه مدل دوم ميخوابم واقعا باخصوصياتم جوره ممنون از مطالب قشنگتون
Iran, Islamic Republic of
17:30 - 1391/05/11
هههه من مثه خلاقها و باهوشا ميخ وابم و لي فك نكنم با هوش باشم
پاسخ ها
بلا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۲
توهمه چیز اثتثناوجود داره
حاتم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
من که میدونم تو خیلی خلاق و باهوشی واسه همین استثنا را استثنا‍ً،اثتثنا نوشتی !!!نه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1391/05/11
حالت ٢ منطقى و بدبين :(
Iran, Islamic Republic of
02:30 - 1391/05/12
خیلی جالب و شنیدنی بود مرسی واقعا روی خیلی از اطرافینم اینارو چک کردمو واقعا درست بودن. ممنون از اونایی که تحقیقات انجام دادن و شما که این مطلب باحالو گذاشتین ......
Iran, Islamic Republic of
04:18 - 1391/05/12
من میگم چقدرباهوشم تامثل باهوشا می خوابم
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1391/05/12
;;;
پاسخ ها
ooo
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
?????!!!!!
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
................
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1391/05/12
منم حالت 5 (سقوط آزاد)
ولی اعتماد به نفسم خیلی هم بالاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
پیداست
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
چی؟؟؟ اینکه اعتماد به نفسم بالاست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1391/05/12
هرچی گشتم توهیچ موردی نبودم:)ولی یه جورایی میشه گفت ترکیب 1و2
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1391/05/12
من نشسته میخوابم میگن خطرناکی.اینم اضافه کن
پاسخ ها
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
واقعا مگه میشه؟اسمت و باید تو کتاب گینس ثبت کرد قاتل جون
زی زی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
خب قاتلا همینجوری میخوابن دیگه:)
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1391/05/12
منم مثل باهوشا وخلاقا میخوابم!!!!!!!

ولی میشه یکی بگه عاشقا چطور میخوابن؟
پاسخ ها
حاتم
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
میخوای مطمئن بشی عاشق شدی یا میخوای مچ بگیری؟؟؟
ooo
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
mese ye ashegh!!!!
Sachly
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
ashegha aslan nemikhaban mesle MAN
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
به صورت یه لنگه پا دره خونه عشقشون میخوابن
رهـــــــــــا
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
عاشقا به عشق یارشون اصلا نمیخوابن!
نیکی
Germany
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
دلیل فیزیولوژیک این موضوع که بعضی افراد به این شکل میخوابند اینه که انها در ناخوداگاه و تخیلشون بدون اینکه نسبت به این موضوع اگاه باشن ، یک نفر رو در آغوش میگیرن . یه بار دیگه دقت کنید متوجه میشید که این الگوی خوابیدن دقیقا مشابه بغل کردن هست .
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1391/05/12
خييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييلي جالب بود مرسي.حالت 5
Iran, Islamic Republic of
07:03 - 1391/05/13
man janini mikhabam va shakhsiatam daghighan hakinjoooorie
United States
16:03 - 1391/05/13
منم که اصلا وقت نمیکنم که بخوابم از بس مشغوله کار هستم نمیفهمم کی خوابم میگیره بعضی وقتا هنوز نرسیدم خونه خوابم میگیره بعضی وقتا تو دستشویی هم خوابم میگیره.
دیگه حسابشو بکش
پاسخ ها
zahra seven
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
خیلی باحالی ارمان عزیز
محمد
Germany
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۷
اتفاقا واسه تنوع خوبه که بضی وقتا ادم جای خوابشو عوض کنه حالا یا تو دستشویی یا هر جای دیگه !!
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1391/05/13
سلام
منم ستاره دریایی میخوابم
فک کنم از بچگی اینطوری خوابیدم
جور دیگه ای خوابم نمیره
پاسخ ها
ooo
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
eeeeee!!! khob k che???
Iran, Islamic Republic of
14:56 - 1391/05/14
منم مثل باهوشا میخوابم اما ایا درسته؟
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1391/05/21
من که هر دفعه یه جوری می خوابم.
خیلی از مدل ها رو هم اینجا ننوشته.
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1391/05/26
man balenjo mizaram ro sarm
akhlaqe man chejorie
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1391/05/26
بستگي داره چطور بخوابم من كه همه مدلها مي خوابم
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1391/06/01
من به تمامی اشکال میخوابم وتک تک خصوصیات به نوبه خودشون صدق میکنه
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1391/06/04
یعنی من خیلی تنهام ، نه؟
Iran, Islamic Republic of
04:05 - 1391/06/04
چیزی که برای من جالبه کامل بودن دینمه.الان میگم چه ربطی داره.ازامام علی(ع)نقل شده که به کمر خوابیدن خواب انبیا،راست حکیمان،دست چپ اولیاست.و روی شکم خواب شیاطین است و سفارش میکنن اینطور نخوابیم.اینطور گفتن چون مردم اون زمان ازعلم امروز بهره ای نداشتن ولی امروزه باعلم ثابت شده بهترین نوع خواب به کمر خوابیدن و بدترین به شکمه.
United Kingdom
10:39 - 1391/06/04
من سقوط آزاد (به شكم ) ميخوابم
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1391/06/05
برای تایید گفتم مراجعه کنید به کتاب منتهی الامال نوشته شیخ عباس قمی(ره).بخش شهاددت حضرت علی(ع).اینو به ابن ملجم(لعنت الله علیه)میگه وقتی از شب تا صبح توی مسجد خوابیده بوده و منتظر بوده امام به مسجدبیان.
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1391/06/14
بالاخره ثابت شد من باهوشم!
نعریف نباشه ولی من کلا زرنگ ام و تو مدرسه زبون زد معلم هام!
United Arab Emirates
13:57 - 1392/01/12
جالب بود اما من حالت 6 هستم و اصلا هم گوشه گير نيستم و خيلى هم بر سرو صدا هستم
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1392/06/22
نمی دونستم پیامبران گوشه گیر و شیاطین با هوش و خلاق هستند
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1395/04/03
فقط میتونم به پروفوسور لایک بدم واقعا خیلی وقت صرف کرده مشخصه اصن..
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1395/11/16
من چن وقتیه حالت 1 ام دستامو تو خواب خیلی بهم فشار میدم عنقد که از شدت دردش بیدار میشم
هرکاریم میکنم درست نمیشه
خسته شدم
کسی میدونه دلیلش چیه؟
India
23:09 - 1396/05/13
سلام!
لطفن جواب بدید! من و برادرم معمولن از زمان طفلی تا حال در حالت نشسته میخوابیم. آیا چی دلیلی دارد؟ ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1396/12/29
من وقتی میخوام بخوابم اول یکم مثل شکل یک میخوابم بعد روی شکم میخوام و بالش رو برم دارم و روی سرم میزارم اون موقع خوب خوابم میبره من توی حمام توی آب داغ هم تا 5 دقیقه خوابم میبره خیلی حال میده ی بار توی کف حموم ولو شده بودم
Iran, Islamic Republic of
07:18 - 1397/01/08
جالب بود
منم به شکم میخوابم ولی انقد راحتم اصلا بهم فشار نمیاد
Iran, Islamic Republic of
05:02 - 1397/05/31
من حالم خوب نیست تورو خدا یکی کموم کنه
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/03/21
من دو مدل میخوابم چهارمی4وششمی6
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج