تیپ چرم، زیباترین تیپِ زمستان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۹۱۴۴۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
۴۵۷۴۶
شايد خيلي از افراد فكر كنند، با لباس‌هاي زمستاني نمي‌توان خوش‌پوش بود ولي ما به شما ثابت مي‌كنيم كه برخلاف اين تصور، لباس‌هاي چرمي مي‌توانند زيباترين و آراسته‌ترين لباس‌ها باشند.
مجله زندگی ایده آل - ساقی بیاتین: پوشاك چرمي در هر فصلي از سال كاربرد دارد و پوشاكي است كه از الياف و مصنوعات غيرطبيعي ساخته مي‌شود. از ديگر خواص پوشاك چرمي مي‌توان به قابليت انعطاف بالا و كشش زياد‌شان اشاره كرد كه از فاكتورهاي بسيار مهم لباس‌هاي چرمي است.  شايد خيلي از افراد فكر كنند، با لباس‌هاي زمستاني نمي‌توان خوش‌پوش بود ولي ما به شما ثابت مي‌كنيم كه برخلاف اين تصور، لباس‌هاي چرمي مي‌توانند زيباترين و آراسته‌ترين لباس‌ها باشند.

داشتن يك كمربند مشكي براي خانم ها و آقايان ضروري است چون به راحتي مي‌توانند با هر لباسي از آن استفاده كنند. پهناي اين كمربند چندان زياد نيست و سگك نقره‌ای نسبتا ساده‌ای نيز دارد که براي ساده پسندان انتخاب مناسبي است.

همراه‌هاي بادوام زمستانينيم‌بوت يكي از واجب‌ترين چيزهايي است كه در روزهاي سرد زمستان به كارتان مي‌آيد و از پاهاي‌تان در برابر سوز و سرماي هوا مراقبت مي‌كند. نيم‌بوت‌هاي چرمي «دري‌مد» با پشت شاين‌دار انتخاب بسيار مناسبي براي خانم‌هايي است كه دوست دارند شيك‌پوشي‌شان به چشم بيايد.

همراه‌هاي بادوام زمستانياگر معمولا بوت‌هاي بلند مي‌پوشيد يا به اين بوت‌ها عادت داريد، اين كفش رسمي را از دست ندهيد. اين كفش چرم با هر رنگ شلوار فيت‌كاتي به راحتي هماهنگ مي‌شود و مي‌تواند براي زمان‌هاي خاص مناسب باشد.

همراه‌هاي بادوام زمستانياين مدل كيف مي‌تواند انتخاب مناسبي براي استفاده در محل كار باشد. چون بسيار ساده است، در عين حال وسايل زيادي در آن جا مي‌شود و با هرمدل و رنگ لباسي هماهنگ خواهد شد.

همراه‌هاي بادوام زمستانيدسته ها و کناره های این کیف طرح دار درسا، آن را با هر استایلی جذاب می کند.این کیف به خصوص برای مناسبت های نیمه رسمی بهترین انتخاب است. یک کفش کلاسیک و با پاشنه که می‌تواند جلوه ای کاملا رسمی به این کیف ببخشد.

همراه‌هاي بادوام زمستانياين مدل كيف را بيشتر براي مناسبت‌هاي رسمي و خاص پيشنهاد مي‌كنيم؛ به‌خصوص اگر كفشي از خانواده رنگ قرمز هم استفاده كنيد؛ البته رنگش به گونه‌اي است كه به‌راحتي با لباس‌هاي مشكي هماهنگ مي‌شود و به‌سادگي مي‌توان آن را ست كرد.

همراه‌هاي بادوام زمستانياگر به دنبال يك كمربند بادوام و زيبا هستيد، اين كمربند به خوبي روي شلوار خودش را نشان مي‌دهد و جنس نرم آن نيز به هيچ‌وجه كمر را اذيت نمي‌كند.

همراه‌هاي بادوام زمستانيیک چکمه خوش‌رنگ مخصوص روزهای برفی و بارانی. بادوام و راحت؛ هم قابلیت استفاده با استایل اسپرت را دارد و هم رسمی.

همراه‌هاي بادوام زمستانياين كفش چرم با رنگ خاصش طوری طراحي شده كه هم حالت كلاسيك دارد و هم باب سليقه اسپرت‌پوشان است. براي همين ما آن را به تمامي خانم‌هايي كه سادگي، راحتي و كيفيت را در كنار هم مي‌خواهند توصيه مي‌كنيم.

همراه‌هاي بادوام زمستانياگر به‌دنبال كيفي مي‌گرديد كه بتوانيد به راحتي وسايل و پوشه‌هاي خود را در آن جاي دهيد، اندازه اين كيف كاملا مناسب است؛ به‌خصوص اگر ترجيح مي‌دهيد كيفي داشته ‌باشيد كه هم با لباس‌هاي اسپرت و هم با لباس‌هاي رسمي هماهنگ شود.

همراه‌هاي بادوام زمستاني
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر