صادقیان: از انتخاب صبا بسیار راضی هستم
۲۹۱۶۶۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۱
۵۴۷۵
بازیکن تیم فوتبال صبا گفت: از اینکه بار دیگر شاگرد علی دایی شدم خوشحالم و از انتخاب صبا رضایت کامل را دارم.
خبرگزاری فارس: پیام صادقیان در خصوص حضورش در تیم فوتبال صبا اظهار داشت: پس از اینکه تصمیم گرفتم به دلیل مشکلاتی که داشتم از نفت جدا شوم بین پیشنهادهایی که داشتم به دنبال تیمی بودم که راحت باشم و بتوانم فوتبالم را خیلی راحت دنبال کنم. طبیعتا در کنار علی آقا (دایی) این شرایط برای من فراهم می‌شود چرا که او مرا به پرسپولیس آورد.

وی ادامه داد: به امید خدا نیم فصل خوبی را در پیش خواهیم داشت و امیدوارم بتوانم در کنار علی آ‌قا (دایی) موفق باشم. از انتخاب خود بسیار راضی هستم.

بازیکن صبا در مورد جدایی‌اش از نفت گفت: تیم خوبی را در نیم فصل اول داشتیم و بازی‌های خوبی هم انجام می‌دادیم. اما نمی‌دانم به خاطر بدشانسی یا موارد دیگر بود که نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم حتی نیم فصل اول قبل از مصدومیتم فوتبال قابل قبولی را به نمایش گذاشتم و از عملکردم راضی بودم اما مشکلات مالی نه تنها من بلکه تمامی بازیکنان را اذیت می‌کرد و همه شاکی بودند.

صادقیان تاکید کرد: من به دلیل مشکلاتی که داشتم تصمیم گرفتم از نفت جدا شوم. با توجه به اینکه منصوریان هم از مشکلات من مطلع بود با این تصمیم موافقت کرد. من 170-180 میلیون گرفته بودم که به خاطر دریافت رضایت‌نامه‌ام همه پول را برگرداندم.

وی در مورد شرایط صبا و قهرمانی این تیم در جام شهدا گفت: بودن علی دایی در هر تیمی به آن شخصیت می‌دهد. مسلماً صبا امسال شرایط بسیار خوبی دارد. با صدر جدول فاصله زیادی نداریم و بازیکنان بسیار خوبی هم در تیم هستند. تلاش می‌کنیم تا حداقل بتوانیم سهمیه آسیایی کسب کنیم.

بازیکن صبا در مورد اینکه علی دایی در کنفرانس‌ها گفته که صادقیان به دوران اوجش باز می‌گردد گفت: علی آقا به من لطف دارد. امسال هیچ حاشیه‌ای نداشتم و نیم فصل اول بدون حاشیه کارم را دنبال کردم حالا اسمم بد در رفته و دائم می‌گویند که صادقیان حاشیه دارد. من فکر می‌کنم از اول فصل تاکنون یکی دو کارت زرد داشتم و بهترین نمایش را تا پیش از مصدومیتم داشتم. در نظرسنجی برنامه 90 هم تا قبل از مصدومیت خوب بودم. سعی می‌کنم همین شرایط را ادامه بدهم. فعلا از نظر بدنی کمی عقب هستم که حدود دو ماه به خاطر مصدومیت تمرین نکردم.

صادقیان افزود: بازی‌های جام شهدا به من کمک کرد تا بتوانم به شرایط بازی بازگردم. امیدوارم که بتوانم در نیم‌فصل دوم هم به شرایط خوب برسم. به نظر من عملکرد خوبی در نیم‌فصل اول داشتم و امیدوارم همین مسئله هم ادامه داشته باشد. هم‌اکنون حاشیه روی من است و هرقدر هم که خوب کار کنم دائم می گویند می‌توانی بازگردی؟!این مهم نیست که روی من چه اسمی گذاشتند اما سعی می‌کنم بدون حاشیه باشم و کار خودم را دنبال کنم.

وی در مورد اینکه آیا به تیم ملی هم فکر می کند، گفت: بله صد در صد. هر بازیکنی افتخارش این است که در تیم ملی بازی کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج