پروژه پنتونِ مک دونالد +عکس
۲۹۴۸۹۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳
۱۰۱۱۸ 
آژانس لئو برنت دبی با مک دونالد برای ایجاد یک کمپین بصری و مدرن همکاری کرده است.
برترین ها: آژانس لئو برنت دبی با مک دونالد برای ایجاد یک کمپین بصری و مدرن همکاری کرده است. در این پروژه با الهام از نمودار رنگ پنتون، محتویات مک، مانند سس کچاپ، دانه های کنجد، خیارشور و ... به عنوان نمونه های رنگ کمپانی پنتون معرفی می شوند!

پانتون یا پنتون (به انگلیسی: Pantone) شرکتی است واقع در شهر کارلستات نیو جرسی که به‌‌خاطر سیستم رنگ پانتون (PMS) که فضایی رنگی و اختصاصی است و در صنایع به‌ویژه چاپ استفاده می‌شود، شناخته می‌شود. از این سیستم گاهی نیز در تولید رنگ، قماش و پارچه و پلاستیک نیز استفاده می‌شود. سیستم تطبیق رنگ پانتون سیستمی برای تولید رنگ استاندارد است. با استفاده از این استاندارد رنگ، تولید‌کنندگان مختلف در مکان‌های مختلف می‌توانند به سیستم پانتون مراجعه کنند تا مطمئن شوند رنگ مورد استفاده آن‌ها، همان‌ رنگی است که می‌خواهند بدون آن‌که با رنگ تماس داشته باشند.

این شرکت همین‌طور به عنوان تعیین‌کننده غیررسمی رنگ سال، شهرت جهانی دارد. در اکتبر ۲۰۰۷، شرکت ایکس‌رایت، شرکت عرضه‌کننده ابزارها و نرم‌افزارهای اندازه‌گیری رنگ، شرکت پانتون را به قیمتی معادل ۱۸۰ میلیون دلار، خریداری کرد.

پروژه پنتون مک دونالد

پروژه پنتون مک دونالد

پروژه پنتون مک دونالد

پروژه پنتون مک دونالد
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج