فیلم: ساخت صندلی قابل پوشیدن
۲۹۵۶۰۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
۶۶۹۸
این محصول یک صندلی است که در اطراف کمر خود می بندید، به طوری که هر زمان احساس خستگی کردید بتوانید بنشینید. این تکنولوژی مدرن یک صندلی نیست، بلکه بیشتر مانند یک جفت پشت بند پا به نظر می آید.
binahaiat.com: ایستادن طولانی در تمام طول روز در سرکار خسته کننده است، آسیب های جدی به پا و پشت وارد می کند و افراد همیشه به دنبال پیدا کردن وقت کوتاهی برای نشستن و استراحت باشند. یک شرکت ژاپنی درحال تلاش برای ساخت یک وسیله کمکی در قالب یک صندلی پوشیدنی است.

این محصول یک صندلی است که در اطراف کمر خود می بندید، به طوری که هر زمان احساس خستگی کردید بتوانید بنشینید. این تکنولوژی مدرن یک صندلی نیست، بلکه بیشتر مانند یک جفت پشت بند پا به نظر می آید. این پشت بندها از وزن بالای بدن حمایت می کند و به فرد اجازه نشستن در یک موقعیت نزدیک به ایستاده را می دهد به صورتی که بتوانید تمام وظایف روزانه خود را انجام دهید.

این دستگاه مانند یک دستگاه ارتوپدی خارجی که بر روی پاها و لباس بند شده کار می کند. تنظیم مناسب تسمه ی آن اجازه نشستن آسان و راحت را می دهد و بخش های پلاستیکی چاپ شده 3D، در زیر قسمت نشستن و در اطراف پاها قرار می گیرد.

درحالی که Archelis بیشتر برای جراحان ساخته شده است، اما این دستگاه برای هرکسی که نیاز به نشستن طولانی مدت دارد، مانند افرادی که ساخت و ساز انجام می دهند یا عکاسان و یا افرادی که منتظر اتوبوس هستند و...، می تواند مفید باشد.


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: وینسنت گربه ای با پاهای تیتانیومی
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج