دایی: فدراسیون بی در و پیکر است
۲۹۷۰۶۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۸
۱۹۰۲۴
سرمربی صبای قم از دعوت دیر هنگامش به دیدار با اینفانتینو از مسئولان فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.
ورزش سه: سرمربی صبای قم از دعوت دیر هنگامش به دیدار با اینفانتینو از مسئولان فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

علی دایی در نشست خبری پس از بازی با پدیده گفت: در غیاب چهار، پنج بازیکن اصلی خود به این بازی آمدیم. برخی از بازیکنانمان برای اولین بار بازی کردند و به تمام شاگردانم خسته نباشید می‌گویم. پس از چند بازی که عملکرد بدی داشتیم و البته مستحق شکست‌های اخیر نبودیم، امروز نمایش خوبی از تیم دیدیدم. نیمه دوم  بازی پایاپای بود اما در طول 90 دقیقه ما فرصت‌های بیشتری از پدیده داشتیم. با یک امتیاز این بازی به لیگ برمی‌گردیم و می‌توانیم روند نیم‌فصل اول را داشته باشیم.

او در مورد قضاوت فغانی گفت: او یکی از بهترین قضاوت‌های فصل را داشت که البته از آقای فغانی غیر از این هم انتظار نداشتیم. او داور بسیار خوبی است و می‌تواند تجربه‌اش را در اختیار جوانان قرار دهد.

سرمربی صبای قم پیرامون دعوتش از سوی فدراسیون فوتبال ایران برای شرکت در جلسه با اینفانتینو دبیر کل فیفا ابراز کرد: فدراسیون ما آنقدر بی در و پیکر است که ساعت 3 همان روز با من تماس گرفتند و من را به شام دعوت می‌کنند. این را در نظر نمی‌گیرند من کاری داشته باشم. مطمئنا در اینگونه جلسات که از قبل دعوتم نکرده باشند نمی‌روم. آقایان برای خودشان ارزش قائل نیستند و از طرف دیگر هیچ برنامه‌ای ندارند. امیدوارم فدراسیون ما به اندازه‌ای قوی شود که از اینگونه مسائل مهم به راحتی عبور نکند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج