در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)
۲۹۸۰۵۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
۳۰۱۹۶
در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.
برترین ها - نگین فانی نام: اینستاگرام این روزها تبدیل به دفتر خاطرات تصویری خیلی ها شده است . بسیاری از چهره های شناخته شده نیز هم از این طریق با طرفداران خود در ارتباط هستند و هم سعی دارند با این روش هواداران بیشتری برای خود پیدا کنند. حتی گاهی اوقات عکس هایی به اشتراک می گذارند که جنجال بسیاری به راه انداخته و خبرساز می شوند و شهرت بیشتری برای آنها به ارمغان می آورند. در این مطلب ما سعی داریم به طور هفتگی گزیده ای از عکس های چهره های محبوبتان را با شما به اشتراک بگذاریم.

1. «بیانسه» پس از غیبتی بسیار طولانی از اینستاگرام، بالاخره با دست پر برگشت و غیبت طولانی مدتش را با یک عالمه عکس جبران کرد. ما هم بدین وسیله بازگشت پر افتخار وی به اینستاگرام را تبریک عرض می نماییم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)2. «سلنا گومز» با این عکس از آرشیو عکس هایش تولد «جنیفر انیستون» را به او تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)3. عکس «ادل» روی جلد مجله «ووگ»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)4. «جاستین بیبر» با این تیپ و قیافه درست شبیه هنرمندهای دوره گردی شده که در کنار خیابان آهنگ می زنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)5. «مایلی سایرس» به جوش هایی که می زند خیلی افتخار می کند و به محض این که جوش بزند هوادارانش را در جریان آن قرار می دهد، این هم یکی دیگر از جوش های مایلی!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)6. وقتی «لیدی گاگا» کت و شلوار پوش می شود و کراوات می زند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)7. «جیسون استتهام» وقت زیادی برای ساختن بدنش صرف کرده و طبعا علاقه بسیاری به نمایش عضلاتش دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)8. «آماندا سیفرید» و سگش؛ عکس هفته گذشته آماندا با این عکس اصلا قابل مقایسه نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)9. عکس «جی جی حدید» برای «شنل»؛ نکته بی ربط: می دانستید صورت جی جی آنقدر متقارن است که اگر عکس او را از وسط نصف کرده و نصفه آن را میرور کنید تصویری که به دست می آید با تصویر اولیه کاملا یکسان خواهد بود؟!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)10. «جسیکا آلبا» با این ژستی که گرفته و کتی که روی دوشش انداخته و با نشستن در کنار خیابان، جز سبیل و کفش های قیصری هیچ چیزی از یک داش مشتی اصیل کم ندارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)11. دیدن «جرد لتو» با چنین ظاهر آرام و معقولی از تصاویر بسیار نادر است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)12. «هیو جکمن» که متاسفانه دچار سرطان خیلی خفیف پوستی شده است با این عکس از هوادارانش خواهش کرد که حتما حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)13. «پنه لوپه کروز» در کنار «کیت بلانشت» در مراسم بفتا

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)14. وقتی «ریحانا» مدیر نوآوری «پوما» می شود مطمئنا نتیجه بسیار خلاقانه خواهد بود!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)


15. «گوئن استفانی» اعلام کرد که به زودی تک آهنگ جدیدش روانه بازار خواهد شد، در این عکس هم که می بینید همان طور که خودتان هم حدس زدید خودش را شبیه «مریلین مونرو» درست کرده است. تلاش خستگی ناپذیر بلوندهای هالیوودی برای تقلید از این ستاره تکرار نشدنی واقعا قابل ستایش است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)16. «لانا دل ری» همچنان در حال بازسازی تصاویر دهه هشتاد با جدیت و مهارت تمام

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)17. «ونسا هاجنز» خیلی خوشحال از این که آلبوم «جپسن» را پیدا کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)18. این عکس هم برای آنهایی که نمی دانستند یا یادشان نبود «جپسن» چه کسی است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)19. سلفی «آنا کندریک» در کنار «زک افرون» و «آدام دیواین» و مجری برنامه تلویزیونی «لیت لیت شو»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)20. «جیمز فرانکو» با این عکس اعلام کرد که قرار است در غرفه ای در بازار کهنه فروش ها کتاب های امضا شده خودش و پتو بفروشد!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)21. حتما شما هم مثل ما از این که «مدونا» قبل از تمام شدن آرایشش چنین قیافه ای داشته باشد اطمینان داشتید و خیلی تعجب زده نشدید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)22. «درو بری مور» از کامنت قبلی ما در مورد عکسش خیلی ناراحت شده و این بار عکس جدیدش روی جلد مجله «بازار» را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد هنوز هم جوان و زیباست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)23. «دیوید بکهام» هوادارانش را در جریان این گذاشت که مجموعه جدید «انتخاب شده توسط بکهام» برند «اچ اند ام» آماده است و می توانند برای هدیه ولنتاین از این مجموعه الهام بگیرند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)24. «ویکتوریا بکهام» و آن ژست «من خیلی ساده ولی در عین حال با کلاس و خوش تیپم» همیشگی اش

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)25. مسلما این یک تبلیغ است و «کریسی تیجن» از این روش برای درست کردن موهایش استفاده نمی کند و بهترین آرایشگرها را به کار می گیرد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)26. «نائومی کمپبل» در کنار «ریحانا»؛ تصویری از دو تا از موفق ترین زنان سیاه پوست

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)27. «دمی لواتو» با این عکسش خواسته برای «دوون» تبلیغ کرده و بگوید که چقدر این محصول پوست او را خوب کرده است و خوب حتما شما هم مثل ما فکر نمی کنید این وضعیت پوستش تنها نتیجه استفاده از محصولات این برند باشد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)28. سلفی «الن دی جنرز» در کنار «باراک اوباما»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)29. توصیه می کنیم «روزی هانتینگتون وایتلی» از این عکس های طبیعی زیاد به اشتراک نگذارد و همان عکس های زیبایی که ساعت ها روی آرایش و موهایش کار شده را به هوادارانش نشان دهد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)30. «کیم کارداشیان» مثل این که قرار گذاشته هر باربا فرا رسیدن هفته های مد رنگ موهایش را از مشکی به بلوند تغییر داده و پس از پایان آن هم دوباره به رنگ همیشگی اش بازگردد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)31. «کوین هارت» در کنار «دریک»، همین، توضیحی در این رابطه نداریم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)32. «کریس براون» زیر این عکسش گفته اگر تخیلتان با وجدان کاریتان هماهنگ باشد موفق خواهید شد، و خوب حتما ماشینش را نشانه موفقیت خودش دانسته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)33. «کیت آپتون» در حال حاضر کردن خودش برای سوپر بول، فقط ای کاش کفش های مناسب تری انتخاب کرده بود.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)34. بوسه رنگین کمان بر پیشانی «کیت بازورث»

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)35. این که «سم اسمیت» چرا با این ژست غمگین در کنار چنین ماشین خوشگلی عکس گرفته برای ما که اصلا قابل درک نیست.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)36. «گوئینت پالترو» در کنار دخترش که همزمان شباهت بسیار زیادی هم به مادر و هم به پدرش، کریس مارتین، دارد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)37. «کیت هادسون» هم مثل خیلی از ستاره های دیگر هالیوود خودش را موظف دانسته که یک کتاب منتشر کند که احتمالا به واسطه نام و تصویر او روی جلد کتاب فروش بسیار خوبی هم خواهد داشت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)38. «زین مالیک» سخت در حال کار است تا برتری خود را نسبت به هم گروهی های سابقش ثابت کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)39. این هم عکس ماشین جدید «لئو مسی» (نقل قول از خود مسی و بدون قصد مزه پراکنی)!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)40. «جیمز رودریگز» بااین سلفی در کنار «کریس رونالدو» تولد او را تبریک گفت.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)41. «لوئیز سوارز» 20 گلی که در لیگ زده است را مدیون هم تیمی ها و حمایت «آدیداس» می داند، ولی خوب به احتمال زیاد اگر کفش هایش از برند دیگری بودند هم همین عملکرد درخشان را از او می دیدیم.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)42. هرچقدر هم که طرفدار پر و پا قرص بوراک اوزچیویت باشید و خودتان را جزء خانواده داماد بدانید نمی توانید منکر زیبایی «فاهریه اوجن» بشوید.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)43. مثل این که «آراس بولوت» هنوز روش صحیح نشستن را یاد نگرفته است!

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)44. «مریم اوزرلی» و دوست و عشق قدیمی اش (البته الان دوستی پا بر جاست، ولی دیگر از عشق خبری نیست) که این روزها با هم مشغول بازی در فیلم «زخم مادرم» هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)45. خیلی عجیب است که هنرپیشه جذابی مثل «مورات ییلدیریم» مجبور باشد ولنتاین را در کنار عشق خیالی اش بگذراند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)46. بهتر است «سرنای ساری کایا» روش صحیح ریمل زدن را کمی بیشتر تمرین کند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)47. «هازار ارگوچلو» برای این عکس تشکر ویژه ای از آرایشگرش کرده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)48. عکسی هنری از خانواده «ارکان پتک کایا» که هر چه تلاش کردیم نتوانستیم بخش پایینی بدن خانم پتک کایا را در آن پیدا کنیم، از یابنده تقاضا داریم به ما خبر داده و ما را از نگرانی در آورد.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)49. «پارک شین های» با این دسته گلی که جلوی صورتش گرفته درست مثل دختر بچه های دبستانی است که با دسته گلی که خودشان جمع کرده اند عکس می گیرند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)50. این هم عکس «بائه سوزی» که خواسته بودید؛ از شما به یک اشارت از ما به سر دویدن.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)51. خدا را شکر که «لی جونگ سوک» از آن موهای رنگ شده وحشتناک قبلی اش دست برداشته است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)52. برای آن دسته از دوستانی که مثل ما تازه دارند با هنرمندان کره ای آشنا می شوند باید بگوییم که ایشان آقای (!) «کیم هین ایم» هستند.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)53. عکس یادگاری «جونگ یونگ هوا» در طبیعت زیبا و خیره کننده سنگاپور

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)54. «لی سو هیوک» جزء ستاره های پرطرفدار کره ای است که گویا به تازگی از حرفه مادلینگ به هنرپیشگی روی آورده است.

در اینستای ستاره های خارجی چه خبر است؟ (23)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1394/11/26
لطفن از جانگ گیون سوک دوس داشتنی بزارید....ممنون بابت عکس از پارک شین هی عزیزم^___^
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1394/11/26
سلام لطفا اصلاح شه. اون آقایی که با اسم kim hee nim قرار دادید. همین آقای مو صورتی کره ایه. اسم اصلی ایشون کیم هیچول (kim heechul) هستش و خواننده ی گروه سوجو هستن. کیم این نیم آی دی اینستاگرامشونه نام واقعیشون نیس. لطفا اصلاح شه.
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1394/11/26
مرسی بابت ستاره های کره ای از کیم سو هیون هم بذارید
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1394/11/26
درو بری مور. دل ری. دِ بِست
گاگا هم زشت هم بد تیپ برعکس شوهرش
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1394/11/26
از جو وون هم عکس بزارید
ممنون
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1394/11/26
فاهریه اوجن شبیه پریناز ایزدیار
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1394/11/27
مرسسی اما از یون ایون هه و هنرپیشه های سریال روزگار شاهزاده هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1394/11/28
کرررررررررررییییییییییس جوووووووونم تووووولدتتتتتتت مباااااااررررررررک
دوووووووستتتتتتتتت داااااااررررررررم خییییییلییی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج