اقامت پاداش ازدواج با زنان مطلقه!
۲۹۸۵۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳
۳۴۷۱۱
پایگاه خبری اخبارالساعه امارات امروز (سه شنبه) نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.
خبرگزاری ایرنا: پایگاه خبری اخبارالساعه امارات امروز (سه شنبه) نوشت: با زنان مطلقه کشورهای خلیج (فارس) ازدواج کن و اقامت دریافت کن.

در این خبر آمده است: بدست آوردن اقامت در همه کشورهای عربی بسیار سخت است و این امر می تواند دریافت اقامت در کویت را آسان نماید.

این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.

براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.

یک نماینده مجلس کویت سال های قبل در طرحی برای حل معضل زنان مجرد، خواستار صدور قانونی برای امکان ورود 'همسران زیباروی' از کشورهای اسلامی و با ویژگی های خاص برای زنان کویتی شده بود.

مجلس کویت برای پایان بخشیدن به آنچه 'بحران زنان مجرد' نامیده شده در سال های قبل پیشنهادی را ارائه داده بود که بر اساس آن، دولت کویت مکلف می شد به کسانی که تجدید فراش کنند مبلغ 15000 دلار جایزه پرداخت کند.
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
-
11:59 - 1394/11/27
خوش بحال زنهای کویتی که دولتشان اینقدر بفکرشان است
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1394/11/27
چه جور باید رفت
تورو خدا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/11/28
کویت تو مشهد کنسولگری داره ؟ ما که رفتیم
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1394/11/28
بعد شما هموطنان گرامی ام هی بیایید به اعراب کشورهای حاشیه ایران توهین نمایید فقط کافیست یک مقایسه ای کوتاه ایران واین دست کشورها را در سال 1357 با وضعیت فعلی شون بنمایید وبراحتی متوجه خواهید شد که علی رغم عقب بودن از ایران در سال 57 ولی همه شون در بسیاری از شاخصه ها از ایران به مراتب جلوترند معیشت وواقتصاد وووبه ویژه فناوری اطلاعات و...سرعت اینترنت شون واین هم از قانون خوب شون برای ازدواج دختران بالای 35 سال ولی در ایران همچون کبک سر شون را زیر برف می کنند
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1394/11/29
حالا بشنوید از وضعیت دختران بالای 35سال ایران....ازدواج سفید...انگ فاحشه گری و دوستی با مرد متاهل..انگ ترشیدگی...متلک های اطرافیان...باعث میشه زنی که 35سالشه برای فرار از این همه انگ زن یکی بشه که میخاد بمیره یا زن کسی بشه ک زنش مرده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج