توضیح درباره اخبار پیرامون مسجد ابوذر
۲۹۹۴۸۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۶
۱۵۷۶۱
یک مقام مسئول در استانداری تهران در خصوص اخبار منتشره مرتبط با حضور ماموران انتظامی در مسجد ابوذر تهران گفت: اقدامات انتظامی انجام شده در این مسجد هیچ ارتباطی به موضوع انتخابات و یا سخنرانی نامزدهای انتخاباتی نداشته است.
خبرگزاری ایرنا: یک مقام مسئول در استانداری تهران در خصوص اخبار منتشره مرتبط با حضور ماموران انتظامی در مسجد ابوذر تهران گفت: اقدامات انتظامی انجام شده در این مسجد هیچ ارتباطی به موضوع انتخابات و یا سخنرانی نامزدهای انتخاباتی نداشته است.

این مقام مسئول افزود: دو شب قبل سخنرانی دراین مسجد انجام شده که امروز گروهی قصد برگزاری تجمعی در اعتراض به مطالب عنوان شده درآن سخنرانی را داشتند.

وی اظهار کرد: به همین دلیل با ورود مسئولان امنیتی به موضوع و استقرار نیروی انتظامی در محل ضمن پیشگیری از برگزاری هرگونه تجمع، اقدامات لازم برای برقراری نظم و آرامش در منطقه انجام شده است.

به گفته این مقام مسئول، این موضوع در اساس هیچ ارتباطی به مسایل انتخابات و تبلیغات نامزدهای مجلس شورای اسلامی نداشته است.

گفتنی است، عصر امروز اخباری مبنی بر برهم زدن سخنرانی یکی از نامزدهای اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مسجد ابوذر تهران در برخی از شبکه ها و گروه های مجازی منتشر شده بود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج