بهترین سن برای رفتن به مهدکودک
۳۰۰۷۳۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
۹۲۹۲ 
با وجود اینکه مهد کودک، اولین قدم ورود به جامعه است، تا پیش از سه سالگی خیلی مناسب نیست و توصیه هم نمی‌شود که بچه را پیش از سه سالگی به مهد بفرستید.
وب سایت نی نی بان: با وجود اینکه مهد کودک، اولین قدم ورود به جامعه است، تا پیش از سه سالگی خیلی مناسب نیست و توصیه هم نمی‌شود که بچه را پیش از سه سالگی به مهد بفرستید.

بهترین سن برای رفتن به مهدکودک
 
بهترین سن برای رفتن به مهدکودک

مادران شاغل که نگران هستند مبادا این محدوده زمانی که از بچه‌ها دور هستند موجب شود فاصله‌ای بین آنها بیفتد یا دلبستگی و عاطفه آنها کمتر شود باید دقت کنند، آنچه تعیین‌کننده این میزان دلبستگی است به‌هیچ وجه ربطی به مهدکودک رفتن یا نرفتن و اینکه فرزند شما به دلیل شغل‌تان نزد اقوام یا مادربزرگ است ندارد.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...راهنمای خرید تخت مناسب برای نوزاد

بهترین سن برای رفتن به مهدکودک

از آن جایی‌که بیشتر بچه‌ها تا رسیدن به سن مناسب برای نقل مکان به تخت واقعی در همان تخت کوچک می‌خوابند باید یک تخت محکم و بادوام انتخاب کنید. خیلی از مادرها تمایل دارند از چند ماه پیش از به‌دنیا آمدن نوزاد، تخت خواب او را آماده کنند. بسیار خوب است که این کار انجام شود، اما اگر نوزاد پیش از آماده‌سازی تخت به‌دنیا بی‌آید، هول نشوید! نوزاد می‌تواند در چند هفته‌ی اول زندگی خود در یک گهواره نیز بخوابد.
اما و اگرهای استفاده از رایانه در دوران بارداری

بهترین سن برای رفتن به مهدکودک

این روزها همه از رایانه استفاده می‌کنند از جمله زنان باردار. اگرچه در سال‌های اخیر درباره اثرات منفی احتمالی استفاده زیاد از این وسیله بر سلامتی روحی و فیزیکی افراد استفاده کننده تحقیقات زیادی انجام شده اما هنوز هییچ کس با قاطعیت نمی‌تواند درباره این موضوع اظهار نظر کند و به خصوص زمانی که صحبت از زنان باردار به میان می‌آید، بر ابهام ها افزوده می‌شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...زمان طلایی از شیر گرفتن کودک

بهترین سن برای رفتن به مهدکودک

«باید بچه‌ام را از شیر بگیرم اما نمی‌دانم چطور این کار را انجام دهم»، «از وقتی بچه‌ام را از شیر گرفته‌ام مدام گریه و بی‌قراری می‌کند. چه کار کنم؟»، این‌ها سوالاتی است که خیلی از مادران به دنبال پاسخ آن هستند. بنابر این ما در گفتگو با دکتر مریم‌السادات منتصری، متخصص کودکان و نوزادان، این سوال‌ها را از او پرسیدیم.6 نشانه عجیب در بارداری


بهترین سن برای رفتن به مهدکودک

چریل فرینبرگ اهل کالیفرنیا که در دوره‌ی سوم از بارداری خود به سر می‌برد یک شب با حس خواب‌رفتگی و بی‌حسی انگشتان از خواب بیدار شد. او به سرعت به خاطر آورد که پیش از آن نیز علائم سندرم تونل مچ دست را داشته است. اما در دوران بارداری، بدن به دلیل تجمع مایعات ورم می‌کند و فشار زیادی به عصب‌های دست و مچ وارد می‌شود.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج