خواننده زنی که طلسم شکنی می کند
۳۰۰۹۷۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
۱۵۴۱۲
آگوئلرا ، خواننده و ترانه نویس مشهور ، در مصاحبه با ” جیمی فالون ” اعلام نمود که بسیار از بازگشتش به این برنامه هیجان زده است و او می خواهد که اولین زن مربی باشد که برنده این مسابقه می شود . در ۹ فصل اول مربیان مرد دیگر نظیر Pharrel Williams ، Adam Levine، Blake Shelton و Usher برنده شده اند
دوفصل: آگوئلرا ، خواننده و ترانه نویس مشهور ، در مصاحبه با ” جیمی فالون ” اعلام نمود که بسیار از بازگشتش به این برنامه هیجان زده است و او می خواهد که اولین زن مربی باشد که برنده این مسابقه می شود . در ۹ فصل اول مربیان مرد دیگر نظیر Pharrel Williams ، Adam Levine، Blake Shelton و Usher برنده شده اند .

خواننده زنی که طلسم شکنی می کند

اعلام کرد : ” من می خواهم که این طلسم دخترانه را بشکنم . اسمش را گذاشتیم طلسم دخترانه زیرا که تا به حال هیچ نفر از تیم یک دختر برنده نشده که این مسئله عجیبی است ”

این خواننده برنده گرمی به فصل دهم سریال برنده جایزه امی به همراه بلیک شلتون ، آدام لوین و فرل ویلیامز بازخواهد گشت . و او همراه خود ” مایلی سایرس ” را برای همراهی و کمک به وی در تعلیم خوانندگان تیمش خواهد آورد .

گوئن استفانی دوار زن فصل قبلی ، مشاور بلیک شلتون – که با هم رابطه نیز دارند – خواهد بود . Puff Daddy مشاور تیم ” فرل ” و شرکت کننده  برنامه American Idol و خواننده محبوب ،” توری کلی ” مشاور تیم آدام خواهند بود . Patti LaBelle نیز کمک مشاور کریستینا خواهد بود .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج