اینفانتینو: آدم کسی نیستم
۳۰۲۶۹۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۰
۶۲۶۰
رئیس جدید فیفا می‌گوید اینکه مادر ۸۱ ساله‌اش شاهد پیروزی‌اش در انتخابات اخیر این نهاد بوده، هدیه فوق‌العاده‌ای برای او بوده است.
خبرگزاری تسنیم: جیانی اینفانتینو که جمعه شب در انتخابات ریاست فیفا به پیروزی رسید و تا سال 2019 هدایت فدراسیون جهانی فوتبال را بر عهده خواهد داشت، در انتقاد از اینکه برخی او را با رئیس پیشین این نهاد مقایسه می‌کنند، به سایت « SonntagsBlick» گفت: اینفانتینو، اینفانتینو است و بلاتر، بلاتر. سپ بلاتر دوره‌ای را در فیفا رقم زد. من هم امیدوارم دوران جدیدی را در فدراسیون جهانی فوتبال شکل دهم. من آدم کسی نیستم و به همین خاطر بود که رأی زیادی کسب کردم، ولی هنوز هم نظر مثبتی نسبت به میشل پلاتینی دارم.

وی در مورد احساسش پس از پیروزی در انتخابات اخیر فیفا گفت: بعد از پیروزی در انتخابات فکر کنم تنها چند دقیقه خوابیده باشم. همه چیز درست مثل این است که بین خواب و بیداری هستم. احتمالاً هنوز هم درک نکرده‌ام که چه اتفاقی افتاده و تنها کمی با خانواده‌ام این پیروزی را جشن گرفتیم. خیلی احساسی، اما سرشار از انرژی و اشتیاق هستم.

رئیس سوئیسی فیفا تأکید کرد: اطمینان نداشتم که در این این انتخابات به پیروزی برسم، با این حال آرامشم را حفظ کردم. در حالت عادی استرس زیادی دارم، ولی در روز انتخابات این حس را داشتم که هر کاری که لازم بوده را در کمپین انتخاباتی انجام داده‌ام و می‌خواستم از روزم لذت ببرم.

اینفانتینو گفت: بعد از اینکه نامم به عنوان پیروز انتخابات معرفی شد، غرق در احساسات شده و همسرم من را در آغوش گرفت. لحظه باورنکردنی بود. در کنار اینها همین که مادر 81 ساله‌ام شاهد این لحظه بود، هدیه‌ای فوق‌العاده برایم بود که عمیقاً تحت‌تأثیرم قرار داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج