نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!
۳۰۳۵۱۳
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
۲۳۲۹۶
نشیمن خانه خود به خود جزو فضاهایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی زیاد به آن توجه می شود، حالا فکرش را بکنید که این فضا قرار است در روزهای پر دید و بازدید نوروز بیش از هر موقع دیگری مورد توجه و مصرف قرار بگیرد.
وب سایت چیدانه: نشیمن خانه خود به خود جزو فضاهایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی خیلی زیاد به آن توجه می شود، حالا فکرش را بکنید که این فضا قرار است در روزهای پر دید و بازدید نوروز بیش از هر موقع دیگری مورد توجه و مصرف قرار بگیرد، پس باید برای دکوراسیون داخلی آن برنامه ای خاص و ویژه بچینید، برنامه ای که مهمان های تان را در بدو ورود غافلگیر کند.

نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!

نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!

خب پیشنهاد ما این است که بهتر است امسال یک نشیمن تمام قد ایرانی داشته باشید. اگر نمی دانید که دقیقا چه کاری انجام دهید، ما در این مطلب به شما کمک می کنیم و ایده هایی به شما می دهیم که به کمک آن ها می توانید نشیمن خانه تان کاملا چهره ای ایرانی ببخشید. در این روزهای آخر سال برای انجام تغییرات کوچک و بزرگ در دکوراسیون منزل و محل کارتان چشم از چیدانه برندارید و با مطالب عیدانه و چیدانه همراه باشید تا با هم این راه حل ها را ببینیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...چگونه دیوار پشت تلویزیون را جذاب تر کنیم؟

نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!

یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود، تغییر دیوار پشت تلویزیون می باشد. این تغییر به معنای تغییر در رنگ، کاغذ دیواری، بافت، مصالح و یا حتی دکوری های دیوارها می باشد، بنابراین اگر یک تغییر سریع اما در عین حال معجزه آسا می خواهید پیشنهادهای چیدانه برای تغییر دیوار پشت تلویزیون را از دست ندهید با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...تجهیزات معجزه گر در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک!

نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!

زندگی ماشینی، خانه های کوچک، آپارتمان هایی که به بهانه ی مدرنیته فضاهای کوچک را پایه و اساس طراحی خود قرار داده اند. فضاهای کوچک معضلی بزرگ در خانه های امروزی اند و سرویس های بهداشتی به دلیل نوع کارکردی که دارند معمولا در طراحی ها، ابعاد کوچک تری را برایشان در نظر می گیرند. امروز در چیدانه ترفندهایی را برای استفاده بهتر از این فضا برای شما بازگو می کند، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...با باغچه و گلخانه خانگی طراوت بهار را به آپارتمان خود بیاورید!

نشیمن تان را برای نوروز به سبک ایرانی دکور کنید!

همه ما به خوبی می دانیم نماینده بهار در دکوراسیون داخلی خانه، گلدان های کوچک و بزرگی هستند که در گوشه گوشه خانه جای گرفته اند، این گلدان ها علاوه بر زیبایی ظاهری که به دکوراسیون داخلی خانه می بخشند، باعث تلطیف فضا و تصفیه هوای خانه هم می شوند، اما راه های مختلفی برای آوردن این نماینده های خوش چهره به دکوراسیون داخلی وجود دارد و تنها محدود به استفاده از گلدان ها نمی شود. اگر شما هم می خواهید بدانید که این راه حل ها چه هستند، با این مطلب از چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج