راهنمای تصویری خرید خودروی کوپه
۳۰۴۷۳
۰۱ شهريور ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۰
۱۳۸۶۱
راهنمای تصویری خرید خودروی کوپه

 برترین ها: 335i کوپه با کد اتاق E92 شناخته می شود . وسواس BMW در استفاده از تایر های  مسطح از کیفیت سواری این خودرو می کاهد. همچنین اسپرت بودن خودرو های BMW به صورت ذاتی، یکی از مشخصه های آن است که خودروی BMW را در مقابل رقبای غیر هموطنش کمی خشک جلوه می‌دهد. با همه این حرف ها فضای این خودرو مناسب است و همه خودرو های BMW بسیار بی صدا بوده و در هنگام رانندگی بی عیب و نقص به نظر می رسند. این خودرو بسیار فرمانبردار است و هرگز چیز غیر قابل انتظاری از آن سر نمی زند. در سطوح خشک با کشش خوبی مواجه خواهید بود، که در موتور 335iبه صورت گردش سریع چرخ های عقب خودرو به دور خود همراه است. حتی در جاده های لغزنده هم خودرو از تعادل خوبی برخوردار است.

  شما با پرداخت مبلغی حدود 90 میلیون تومان یک رنوی کوپه دیفرانسیل جلو خریداری می کنید که چرخ عقب آن نیز هنگام پارک کردن به یاری شما می‌آید! این ترکیب آنقدر عجیب است که شما را به فکر فرو می برد. امکانات رفاهی آن نسبت به قیمت محدود است.

هیوندای شتاب صفر تا یک صد کیلومتر در ساعت جنسیس کوپه را در حدود 5/6  ثانیه ، اعلام کرده است که با توجه به قیمت خودرو ، رقم جالب توجهی است.بدون شک یکی از نکاتی که رانندگی با هیوندای جنسیس کوپه را با بسیاری از خودروهای موجود در بازار متفاوت می کند، انتقال نیروی پیشرانه V6 با حجم 3.8 لیتر و 306 اسب بخاری به محور عقب است که در قیاس با خودروهای پر قدرت و دیفرانسیل جلو بسیار جذاب تر است. تولید این محصول متفاوت از هیوندای نشان دهنده اهمیت و توجه به خواسته جوانان جویای هیجان و حضور پر رنگ در مسابقات برای این کمپانی است.

گیربکس 7 سرعته دوبل کلاچ پورشه معروف به PDK  عکس العمل فوق العاده ای از خود نشان می دهد به طوری که  واکنش آن به پدال غیر منتظره است.  PDK همان  Porsche Doppelkupplung  است  که  با توجه به عملکرد متفاوت آن با سایر دوبل کلاچ ها همواره نام PDK زبان زد  متخصصین خودرویی دنیا بوده است. اما پورشه برگ برنده دیگری در مقابل رقبا را برای  خود محفوظ نگاه داشته و آن چیزی نیست جز کلید اسپورت پلاس سفارشی پورشه که بهایی بيشتر از کلید اسپرت دارد.  با فشردن این کلید عملا فشردن پدال معنای دیگری پیدا می کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج