كشف جسد برهنه پسر جوان در اتاقش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۰۴۹۵۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
۳۹۹۱۰
مردي كه متهم است پس از ورود به خانه پسري جوان، او را برهنه كرده و به قتل رسانده است در دادگاه رسيدگي به پرونده منكر اتهام خود شد.
روزنامه اعتماد: مردي كه متهم است پس از ورود به خانه پسري جوان، او را برهنه كرده و به قتل رسانده است در دادگاه رسيدگي به پرونده منكر اتهام خود شد.

با وجود آنكه متهم در تمام مراحل بازجويي، اتهام قتل را انكار كرده است اما كارآگاهان پليس آگاهي تهران بزرگ در تحقيقات خود سرنخ‌هايي به دست آورده‌اند كه وقوع قتل از سوي او را ثابت مي‌كند. مهم‌ترين كشف پليس به رديابي گوشي همراه متهم برمي‌گردد كه نشان مي‌دهد او دقيقا در لحظه وقوع قتل، در خانه مقتول حضور داشته است. براساس كيفرخواست صادره از سوي دادستاني، تصاوير دوربين‌هاي مداربسته ايستگاه متروي دروازه دولت نيز ساعاتي قبل از حادثه، متهم و مقتول را هنگام پياده شدن از قطار نشان مي‌دهد.

متهم، مردي ٣٢ ساله است كه از زمان كشف جسد در ٢٨ آبان ٩٢ تحت تعقيب پليس قرار گرفت و مدتي بعد دستگير شد. او در بازجويي‌ها مدعي آشنايي چند دقيقه‌اي با مقتول در مترو شده و گفته است: «من كفش خريد و فروش مي‌كنم. آن روز هم به تهران آمده بودم تا كفش بفروشم. براي رفتن به خيابان فردوسي سوار مترو شدم. آنجا پسري جوان – مقتول – به من نزديك شد و خودش را ماساژور معرفي كرد.

وقتي كمي با هم حرف زديم، گفت آشنايان زيادي در كار كفش دارد و مي‌تواند به من كمك كند. شماره همراهم را گرفت. با هم سوار قطار شديم. چند دقيقه بعد متوجه شدم كه به شكل خيلي عجيبي به من نگاه مي‌كند. وقتي به ايستگاه دروازه دولت رسيديم، هر دو پياده و از هم جدا شديم. وقتي از مترو بيرون آمدم با من تماس گرفت و پيشنهاد غيراخلاقي داد. من هم گوشي را قطع كردم و پس از سر زدن به چند مغازه، دو روز بعد به سلماس برگشتم.»

اعترافات متهم در تناقض با مدارك پليسي، به خصوص اطلاعات به دست آمده از رديابي گوشي همراه او است كه نشان مي‌دهد در لحظه وقوع قتل در خانه مقتول بوده است. در بررسي صحنه جرم نيز وسايلي مربوط به انحرافات جنسي به دست پليس افتاده است. همزمان خواهر مقتول نيز به كارآگاهان گفت كه برادرش يك ساعت قبل از حادثه با او تماس گرفته و با حالت پريشاني صحبت كرده است.

او گفت: «من آن‌زمان با حسين – مقتول – زندگي مي‌كردم. روز حادثه، طرف‌هاي ساعت پنج بعد از ظهر حسين به من زنگ زد با صداي خيلي ناراحتي پرسيد كجايم. وقتي گفتم سر كارم، ‌گوشي را قطع كرد. دو ساعت بعد كه كارم تمام شد به خانه برگشتم. به محض ورود به خانه ديدم در باز است. كفش‌هاي حسين هم به اطراف پرتاب شده بود. از دور به داخل نگاه كردم. پاي حسين را ديدم. وقتي جلوتر رفتم ديدم برهنه است و از دهانش كف بيرون آمده. جيغ كشيدم. همسايه‌ها آمدند و پليس را خبر كردند.»

سرانجام با مدارك به دست آمده، پرونده در پليس آگاهي مختومه و با صدور كيفرخواست «قتل عمد» براي تعيين حكم به شعبه دهم دادگاه كيفري استان تهران به رياست قاضي محمدباقر قربانزاده ارسال شد. روز گذشته اما جلسه رسيدگي به پرونده در حالي در اين شعبه برگزار شد كه خانواده مقتول تقاضاي قصاص كردند و متهم بار ديگر خود را بي‌گناه دانست. در ابتداي جلسه، مادر مقتول گفت: «متهم، قاتل پسر من است. او بايد كشته شود. من خون پسرم را با هيچ چيزي عوض نمي‌كنم.»

پس از او نوبت به متهم رسيد. مرد ٣٢ ساله كه پيش از اين دو بار به اتهام نزاع منجر به جرح به زندان افتاده بود اما بار ديگر اتهامات خود را انكار كرد و گفت: «من اصلا مقتول را نمي‌شناسم و نخستين بار هم در همان بازجويي‌ها از كشته شدن او باخبر شدم. روز حادثه وقتي به من زنگ زد و پيشنهاد غيراخلاقي داد، گوشي را قطع كردم و پس از دو روز به خانه‌ام در سلماس برگشتم.

من بي‌گناهم و روحم از اين ماجرا بي‌خبر است.» متهم در حالي اتهام قتل را انكار كرد كه در برابر سوال رييس دادگاه درباره وجود رد تلفن همراهش در خانه مقتول پاسخ نامشخصي داد و گفت: «من براي معامله كفش به تهران آمده بودم. آن روز تمام مغازه‌هاي اطراف فردوسي و دروازه دولت را گشتم. من قاتل نيستم.» با ثبت دفاعيات متهم، رييس دادگاه پايان جلسه رسيدگي را صادر كرد و با دو مستشار ديگر وارد شور شد. اگر آنها حكم اعدام صادر كنند و خانواده مقتول رضايت ندهند، متهم در يك قدمي چوبه‌دار قرار خواهد گرفت.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1394/12/16
خیلی مبهم بودددددددددددد
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1394/12/17
یعنی چی چطوری پسره مرده خفه شده یا چی خوب یا نگید یا درست بگید این چه وضع خبر دادن خوب برید کلاس یاد بگیرید چطور یک متن ساده را می نویسند
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۷
مستر بدون نام!!، لطفا متن رو دقیق بخون و بعد نظر بده!!؛ با توجه به بررسی صحنه جرم که وسایل مربوط به انحرافات جنسی پیدا شده ، و مقتول هم آدرس منزل خودشو بدون هیچ احتیاطی به قاتل داده بوده ، بدبختانه مقتول مبتلا به انحرافات جنسی بوده و مفعول تشریف داشته و با توجه به بیماری روانی ناشی و مفعولیت مقتول که در جامعه به دیگران آدرس میداده، نتیجه کار هم همین میشود که زندگی غیرعادی، به قیمت جانش تمام شد...؛
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر