جریمه‌ 450 میلیون دلاری برای اپل!
۳۰۵۹۰۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
۸۰۸۸
دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا درخواست اپل مبنی بر کاهش جریمه را رد کرده و از این‌رو کمپانی مذکور ملزم به پرداخت جریمه‌ی ۴۵۰ میلیون دلاری شده است.
zoomit.ir - سمیه حسین پور: دادگاه عالی ایالات متحده آمریکا درخواست اپل مبنی بر کاهش جریمه را رد کرده و از این‌رو کمپانی مذکور ملزم به پرداخت جریمه‌ی ۴۵۰ میلیون دلاری شده است.

جریمه‌ 450 میلیون دلاری برای اپل!

پس از بررسی‌های مکرر دادگاه، مشخص شد که شرکت اپل با ناشران کتاب‌های الکترونیکی همکاری داشته تا قیمت این نوع کتاب‌ها را افزایش دهد که در نهایت منجر به تقلیل جایگاه آمازون می‌شود؛ حال اپل با پرداخت جریمه‌ی ۴۵۰ میلیون دلاری موافقت کرده که البته درخواست تجدید نظر اپل هنوز تایید نشده است. حال پرونده‌ی این کمپانی پس از طی مراحل قانونی خود در دادگاه‌ها، به دیوان عالی آمریکا منتقل شده است.

 رای امروز دادگاه نقطه‌ی پایانی به پرونده‌ی چندین ساله‌ی اپل به حساب می‌آید که شروع این موضوع به سال ۲۰۱۲ بازمی‌گردد. دادگاه در آن زمان اعلام کرده بود که اپل به منظور رقابت با آمازون، با چندین ناشر سعی دارد تا قیمت کتاب‌های الکترونیکی را افزایش دهد.

اپل در درخواست تجدید نظر خود در دیوان عالی کشور اعلام کرده که این رای به رقابت موجود در بازار و اقتصاد ملی آسیب وارد می‌کند که در نهایت منجر به ورود شرکت‌های مخرب مختلف به بازارهای جدید و راکد می‌شود.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1394/12/18
بعد ایران خودرو سر اینهمه ملت مظلوم کلاه میذاره
دولت میاد با وام 25 میلیونی ازش حمایت میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج