با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید
۳۰۶۷۴۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۲
۸۲۵۰
پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از آن ها، رفته رفته حریم خصوصی افراد را با تهدید رو به رو ساخته است، به طوری که این موضوع برای کاربران تبدیل به یک دغدغه شده است.
وبسایت zoomtech.ir: دانیال حجاری: پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از آن ها، رفته رفته حریم خصوصی افراد را با تهدید رو به رو ساخته است، به طوری که این موضوع برای کاربران تبدیل به یک دغدغه شده است. شبکه های اجتماعی به عنوان بهترین نمونه و مثالی است که می توان برای این مورد به میان آورد، دنیایی که گستره اش به اندازه کل کشوره است، اما تنها در یک گوشی هوشمند جای می گیرد.

با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

مورد دیگری که محققان مدت ها در جستجوی آن بوده اند، ابداع لنزی برای تماشا کردن آن سوی اشیاء است، اختراعی که به طور حتم حریم خصوصی را به طور مشتقیم نشانه می رود.دیدن آن سوی اشیاء می تواند به تماشای ساختار درونی انسان ها اشاره داشته باشد، موضوعی که اخیرا توسط استارتاپ کوریسکوپ دنبال شده است.آن ها یک تیشرت به همراه اپلیکیشنی طراحی کرده اند که از طریق آن قادر خواهید بود تا به ‌صورت مجازی دنیای درون بدنتان را تماشا کنید.

با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

این تیم خلاق هدف خود از تولید این تیشرت را در وحله اول، آموزشی قلمداد کرده و مدعی شده اند که راهی که آن ‌ها شروع کرده ‌اند درنهایت به ‌سوی ساخت ابزارهای واقعیت مجازی در حوزه پزشکی ختم خواهد شد و این اولین محصول ازاین ‌دست است.

با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

امکانی که اکنون توسط این تیم برای کاریران مهیا شده این است که با نصب اپلیکیشن رایگان و قرار دادن موبایل یا تبلت یا از طریق یک VR/ واقعیت مجازی محتویات درون شکم را به‌ صورت آموزشی مشاهده کنند.

اپلیکیشن با آی او اس، اندروید و هر نوع موبایل و تبلتی کار می‌کند و با اتصال به واقعیت مجازی سامسونگ به‌ صورت ۳۶۰ درجه تصاویر را نشان خواهد داد.

با این تیشرت ساختار درونی بدنتان را ببینید

آینده چنین ایده خلاقانه ای این است که پزشکان با قراردادن ابزار واقعیت مجازی خواهند توانست درون شکم مریض خود را دیده و بر اساس آن نسخه بنویسند! تنها کافی است لباس مخصوص به شما پوشانده شود!
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج