سوآرز: اروگوئه به هیچ بازیکنی وابسته نیست
۳۰۹۹۵۰
۰۲ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴
۶۳۷۸
به گزارش ساکرنت، لوئیس سوآرز گفت که تیم اروگوئه در آستانه دیدار هفته جاری مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به اندازه کافی قوی است که به بازیکن خاصی وابسته نباشد.
ایرنا: به گزارش ساکرنت، لوئیس سوآرز گفت که تیم اروگوئه در آستانه دیدار هفته جاری مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 به اندازه کافی قوی است که به بازیکن خاصی وابسته نباشد.

این مهاجم که محرومیتش به پایان رسیده است در دیدار 6 فروردین (25 مارس) برابر برزیل در جام جهانی فوتبال آمریکای جنوبی (کونمبول) حضور خواهد یافت. وی 16 بازی ملی را از دست داد.

سوآرز بعد از گاز گرفتن جورجیو کلینی مدافع ایتالیایی در مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل، برای کشورش بازی نکرده است و با محرومیت 9 جلسه ای در حضور در ترکیب تیم ملی اروگوئه رو به رو شد. وی همچنین مسابقات چهار ماه اول فصول 2014 و 2015 لالیگا را نیز از دست داد.

هم اکنون، وی بعد از آنکه در 9 بازی بین المللی از جمله مسابقات جام ملت های آمریکای جنوبی (کوپا آمریکا 2015 ) نیمکت نشین بود، در دیدار 6 فروردین برابر برزیل و 10 فروردین برابر پرو به میدان می رود.

وی در این باره گفت: هم اکنون تیم ملی بیشتر از شخص به گروه وابسته است. بنابراین من اصلا فشاری را احساس نمی کنم. اروگوئه به مسابقات کوپا آمریکا خیلی افتخار می کرد. وقتی مردم می گویند که تیم اروگوئه بدون سوآرز ارزشی ندارد، به افتخار تیم لطمه می زند و باعث می شود که آنها بیشتر از همیشه برای پیروزی تلاش کنند.

شیلی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات 2015 کوپه آمریکا، اروگوئه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

سوآرز گلزن برتر تیم ملی اروگوئه که از آغاز اولین حضور خود از فوریه 2007 ، 82 مرتبه برای تیم ملی کشورش به میدان رفت و 43 گل به ثمر رساند، گفت: فوتبال مانند چرخ گردون است و هم اکنون من شانس حضور در دیدار برابر برزیل را دارم. هم اکنون تیم ملی اروگوئه بیشتر به گروه تا شخص وابسته است و من فشاری را حس نمی کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج