عامل اصلی تصادفات از دیدگاه رئیس پلیس
۳۱۱۹۹۳
۱۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
۱۲۱۷۰
رییس پلیس راهور ناجا با هشدار به راننده گان و مسافران نوروزی برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: مسافران بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند
مهر: رییس پلیس راهور ناجا با هشدار به راننده گان و مسافران نوروزی برای رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی گفت: مسافران بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا افزود: روزهای پایانی تعطیلات نوروز را سپری می کنیم و شرایط جوی کشور نیز شرایط ناپایداری است، به شکلی که شاهد بارش برف در تعدادی از جاده های کوهستانی و بارش باران در بسیاری از استان ها هستیم.

مهری با اشاره به اینکه رانندگی در شرایط برفی و بارانی با خشکی متفاوت است، از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات حتما با سرعت مطمئنه و تجهیزات کافی سفر کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر مدیریت سفر مسافران نوروزی برای بازگشت به مبادی اولیه افزود: در عین حال توصیه می کنیم رانندگان وسایل نقلیه خود را پیش از بازگشت کنترل کنند و با آمادگی کامل وارد جاده شده و حتما به علایم رانندگی توجه کنند.

وی از کاهش حوادث رانندگی در نوروز امسال خبر داد و گفت: با همکاری خوب رانندگان در نوروز امسال کاهش حوادث رانندگی را تاکنون داشته ایم.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه همچنین به وضعیت تهران بزرگ اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در نوروز امسال در پایتخت نسبت به سال گذشته تصادفات فوتی کاهش داشته و مدیریت سرعت نیز در دستور کار ماموران پلیس راهور تهران قرار گرفته است.

لغزنگی جاده ها علت اصلی تصادفات ۲ روز گذشته

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش حجم تردد در محورهای مواصلاتی گفت: هموطنان بازگشت از سفر را به روز آخر موکول نکنند.

سردار اسکندر مومنی صبح چهارشنبه در بازدید از عوارضی آزادراه چالوس گفت: بار ترافیکی در برخی از جاده های کشور نیمه سنگین است و ترافیک بازگشت مسافران نوروزی در حال شکل گیری است.

وی از مردم خواست سفر خود را به روز و ساعات پایانی تعطیلات موکول نکنند و با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش طی روزهای پنج شنبه و جمعه زودتر از سفر بازگردند.

جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به در پیش بودن روز طبیعت، گفت: بهتر است برای جلوگیری از ایجاد ترافیک در این روز و همزمانی آن با موج بازگشت مسافران مردم این روز را از نزدیک ترین بوستان به محل زندگی آغاز کنند.

مومنی از لغزندگی جاده ها به علت بارش برف و باران خبر داد و گفت: درصد زیادی از تصادفات روزهای اخیر به علت بارش برف و باران در جاده ها و سرخوردگی خودروها رخ داده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج