عشق تان را از دست می دهید اگر...
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۱۳۲۶۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
۲۷۲۹۰
مراقب باشید! دنیای زن و شوهری، پیچیده تر از آن است که به حال خودش رهایش کنید.اگر می خواهید عشق تان همیشه پا برجا بماند، باید در تمام لحظات زندگی تان چهار چشمی مراقب این عشق باشید.
مجله خانه بخت: مراقب باشید! دنیای زن و شوهری، پیچیده تر از آن است که به حال خودش رهایش کنید.اگر می خواهید عشق تان همیشه پا برجا بماند، باید در تمام لحظات زندگی تان چهار چشمی مراقب این عشق باشید. شاید باور نکنید اما عادت های ساده و به ظاهر بی اهمیتی که در زندگی شما جا خوش کرده اند، خیلی زود می توانند عشق تان را از تب و تاب بیندازند و میان شما دیواری بکشند که به سادگی ویران نمی شود. اگر هنوز هم منظور ما از این عادت های کوچک را متوجه نشده اید، ادامه این مطلب را بخوانید.

تلفن کار دست تان می دهد؟

بهترین چیز در دنیای مدرن، محو شدن مرزهای ارتباطی است اما در عین حال، بدترین اتفاق دنیای امروز هم از دست رفتن همین مرزهاست. خوبی وسیله های ارتباطی جدید این است که شما در هر لحظه و هر جایی در دسترس هستید اما این اتفاق می تواند در لحظاتی که شما با همسرتان هستید دردسرساز شود. پس مراقب باشید و وقت بودن تان با او را صرف گپ زدن های تلفنی و دوستانه یا پیامک بازی نکنید. نگذارید دیگران هنگام صرف یک ناهار دو نفره و رمانتیک با تلفن زدن و خاطره تعریف کردن، میان شما فاصله بیندازند. شاید لازم باشد گاهی در حضور همسرتان تلفن همراه خود را خاموش کنید یا برای دوستان تان روشن کنید که در چه ساعاتی می توانند با شما تماس بگیرند.

همسرتان را از دست می دهید اگر...

همیشه برنامه های تان پر است؟

هنوز روز شروع نشده که شما برنامه های تان تا پایان شب را هم هماهنگ کرده اید و وقت سر خاراندن هم برای خودتان باقی نگذاشته اید. خرید کردن، ملاقات با دوستان، انجام کارهای خیریه، بردن بچه ها به کنسرت، کلاس های آموزشی خودتان و ... اگرچه بخش های جداناشدنی زندگی شما هستند، اما اگر سهم قابل توجهی از زندگی تان را اشغال کنند، جایی برای عشق باقی نمی گذارند. شاید شما آنقدر سرگرم شده باشید که توان دیدن این واقعیت را پیدا نکنید اما پر بودن همیشه برنامه های شما، وقتی برای توجه به همسرتان و نیازهای او باقی نمی گذارد. برای اینکه به یک نفر نزدیک شوید، باید زمان و انگیزه کافی برای توجه کردن به او را داشته باشید.

به مانیتور معتاد شده اید؟

شاید خودتان ندانید که به لپ تاپ یا آیفون کوچک تان معتاد شده اید اما همسرتان زودتر از هر کسی این را متوجه می شود. کافی است شما بگویید «می روم ایمیل هایم را چک کنم و زود برگردم» و بعد از گذشت دو، سه ساعت هنوز پشت رایانه باشید تا همسرتان مهر معتاد بودن را به شما بچسباند. مهم نیست که او این موضوع را به زبان بیاورد یا اینکه بی صدا از کنار ساعت های طولانی که شما سرگرم رایانه یا تلفن همراه تان هستید، بگذرد. در هر حال، این اتفاق فاصله ای پر نشدنی را میان شما دو نفر ایجاد می کند که به مرور می تواند سرنوشت رابطه صمیمانه تان را به خطر بیندازند.

همسرتان را از دست می دهید اگر...

همه زندگی تان کار است؟

عاشق کار کردن هستید؟ اشکالی ندارد. ما نمی خواهیم کار را به عنوان متهم اصلی سرد بودن رابطه تان معرفی کنیم اما بد نیست بدانید که نه خود کار، بلکه شیوه کار کردن تان می تواند زندگی شما را با چالش هایی روبرو کند. اگر نمی خواهید رابطه تان آسیب ببیند، حساب کار را از خانه جدا کنید. شما چند ساعت از روز در محل کارتان مشغول هستید و این حق همسرتان است که با ورود شما به خانه، فرصت کافی برای صحبت کردن، تماشای تلویزیون و بدون دغدغه شام خوردن در کنار شما را داشته باشد. پس کار بیرون را به خانه نیاورید و چند ساعت را به زندگی مشترک اختصاص دهید.

بازی نمی کنید؟

اگر برای محقق کردن 4 اصل بالا تلاش کرده اید، وقت آن است که کمی به عقب برگردید و یک مهارت خوشایند کودکی را به زندگی امروزتان بیاورید. اگر می خواهید زندگی مشترک تان سرزنده بماند، بازی کردن را فراموش نکنید. قرار نیست همه زندگی شما جدی و با قاعده باشد و تمام تفریح های تان هم به پول وابسته باشد. شما می توانید با هم وقت بگذرانید و بدون صرف هیچ هزینه ای عشق را در خانه تان زنده کنید.

همسرتان را از دست می دهید اگر...
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر