پزشک بی تعهد قزوینی اخراج شد
۳۱۳۴۵۴
۱۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۱
۱۴۹۹۷
به‌علت امتناع از ویزیت بیماران اورژانس؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با ارسال نامه برای معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه از آنان خواست هرگونه قرارداد دانشگاه با پزشک متخصصی که روز هشتم فروردین 1395 در یکی از مراکز آموزشی - درمانی تابعه دانشگاه از معاینه بیماران اورژانسی و نیازمند، امتناع کرده بود، لغو شود.
خبرگزاری ایسنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با ارسال نامه برای معاونان درمان و توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه از آنان خواست هرگونه قرارداد دانشگاه با پزشک متخصصی که روز هشتم فروردین 1395 در یکی از مراکز آموزشی - درمانی تابعه دانشگاه از معاینه بیماران اورژانسی و نیازمند، امتناع کرده بود، لغو شود.

منوچهر مهرام در این باره عنوان کرد: پزشک یاد شده، طبق گزارش مدیر کشیک هیأت رییسه دانشگاه و بررسی تکمیلی اداره بازرسی و پاسخگویی به شکایات دانشگاه، این تخلف را انجام داده است.

در نامه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین تأکید شده است که ضمن اینکه هرگونه قرارداد منعقده دانشگاه با وی لغو شود؛ از این پس هرگونه حضور یا فعالیت نامبرده در همه واحدهای تابعه دانشگاه ممنوع است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1395/01/16
برگ زرین دیگری بر پرونده افتخارات وزارت بهداشت ودرمان افزوده گردید - سلام آقای دکتر قاضی زاده هاشمی بهتر نیست بجای اظهار نظر در مورد لغو سفر اتریش رئیس جمهور به اینجور افتضاح کاری های وزارت خانه ات برسی
Iran, Islamic Republic of
02:53 - 1395/01/16
ای بابا این دکترا هم دیگه شورشو دراوردن .اخه چطور میتونن جون ادمارو با پول معامله کنن ؟ دکترم دکترای قدیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج