رشد بورس با چاشنی سیمان
۳۱۳۸۳۹
۱۶ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
۷۵۰۵
بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز به مدد رشد شرکتهای سیمانی مثبت شد و تا مرز 81 هزار واحد بالا رفت.
خبرگزاری ایسنا: بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز به مدد رشد شرکتهای سیمانی مثبت شد و تا مرز 81 هزار واحد بالا رفت.

بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز خود بعد از ریزش قابل توجه روز گذشته در فضای بیم و امید حرکت کرد و بعد از فراز و فرود فراوان در نهایت با رشد 19 واحدی شاخص و و قرار گرفتن در کانال 80 هزار و 872 واحد به کار خود پایان داد.

در معاملات امروز خبری درباره افزایش قیمت سیمان از نیمه تیر ماه منتشر شد که این خبر سهام شرکتهای سیمانی را بعد از مدتها تکان داد و موجب افزایش تقاضا و رشد قیمت شرکتهای این گروه و همچنین روند مثبت در سایر شرکتها شد.

در بازار امروز شرکتهای پالایشگاه بندرعباس، گل گهر، سایپا، هلدینگ خلیج فارس، بانک پارسیان، نفت و گاز پارسیان، بانک پاسارگاد و تاپیکو از شرکتهای تاثیر گذار در روند منفی شاخص بودند اما در مقابل شرکتهای پتروشیمی جم، فولاد مبارکه، ایران خودرو، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی، سرمایه گذاری امید و غدیر شاخص را به سمت مثبت شدن هل دادند.

همچنین در تالار شیشه ای امروز شرکتهای کنتورسازی، تولید محور خودرو و بیمه پارسیان بیشترین تقاضای خرید را به خود اختصاص دادند و شرکتهای صنایع آذرآب، فولاد خراسان و سیمان فارس از بیشترین تقاضای فروش برخوردار شدند.

در بازار امروز بورس تهران با وجود حرکت محتاطانه سهامداران ارزش و حجم معاملات روند مناسبی را طی کرد و در مجموع بیش از یک میلیارد و 21 میلیون سهم به ارزش 314 میلیارد تومان داد و ستد شد و ارزش بازار سرمایه به سطح 384 هزار میلیارد تومان رسید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج