پزشکیان: تخریب دولت هماهنگ شده
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۱۷۳۹۱
۲۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
۶۴۳۳
پزشکیان با انتقاد از سیاست های صدا و سیما در قبال دولت تاکید کرد: در دوران احمدی نژ‍اد در برنامه های صدا و سیما خبری از نقد، بررسی و پیگیری نبود. اما در حال حاضر پی در پی اقدامات دولت را بررسی و نقد می کنند و از کاستی، تحریم و بیکاری و... می گویند.
روزنامه اعتماد: پزشکیان با انتقاد از سیاست های صدا و سیما در قبال دولت تاکید کرد: در دوران احمدی نژ‍اد در برنامه های صدا و سیما خبری از نقد، بررسی و پیگیری نبود. اما در حال حاضر پی در پی اقدامات دولت را بررسی و نقد می کنند و از کاستی، تحریم و بیکاری و... می گویند.

مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مجلس تخریب ها علیه دولت دهم را به منظور تلاش برای رای نیاوردن روحانی در دوره ریاست جمهوری یازدهم دانست و گفت: تخریب ها و اقداماتی که گروهی بر علیه آقای روحانی انجام می دهند جدید نیست و از ابتدای دوره ریاست جمهوری این تخریب ها شروع شده و ادامه دارد و البته ادامه هم پیدا خواهد کرد.

وی افزود: افرادی که اقدام به تخریب دولت می کنند به راحتی دست بردار نخواهند بود و علت آن هم روشن است. چرا که آنها تصور نمی کردند آقای روحانی رای بیاورد و حال که رای آورده است به دنبال اقداماتی هستند که برای بار دوم رای نیاورد.

وزیر بهداشت دولت اصلاحات با بیان اینکه مخالفان دولت می خواهند مشکلاتی که زاییده مدیریت و رفتارهای دولت احمدی نژاد است را بر گردن این دولت بیاندازند، تصریح کرد: در دنیای سیاست قاعده بازی وجود ندارد و این افراد به منظور رای نیاوردن آقای روحانی در دوره بعد هرکاری بتوانند انجام می دهند. در همین راستا آنها تمام مشکلات موجودی که زاییده سیاست ها، رفتارها و مدیریت های گذشته بود را به اسم این دولت غالب می کنند.

پزشکیان با انتقاد از سیاست های صدا و سیما در قبال دولت تاکید کرد: در دوران احمدی نژ‍اد در برنامه های صدا و سیما خبری از نقد، بررسی و پیگیری نبود. اما در حال حاضر پی در پی اقدامات دولت را بررسی و نقد می کنند و از کاستی، تحریم و بیکاری و... می گویند. در حالیکه تمامی این مشکلات در دولت پیشین نیز وجود داشت اما سیاست آنها در برخورد با آن دولت بسیار متفاوت بود.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد بی اعتمادی نسبت به دولت موجب بی اعتمادی به دولت های آینده خواهد شد، ادامه داد: در دوران احمدی نژاد سیاست صدا و سیما این بود که با دولت کاری نداشته باشید اما در این دولت می گویند بیایند توضیح دهند که چه شده است. سیاست صدا و سیما یک بام و دو هوا است و این راهی که صدا و سیما در پیش گرفته است. بجای اینکه در صدا و سیما به دولت کمک کنند و با دولت همدلی و همزبانی داشته باشند به دنبال سیاه کردن چهره ها هستند؛ غافل از این که اگر بی اعتمادی برای دولت ایجاد شود دیگر بحث این دولت و آن دولت وجود ندارد و همیشه دولتها مورد بی اعتمادی قرار می گیرند و برگرداندن اعتماد به دولت، مجلس و قوه قضاییه کار ساده ای نخواهد بود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم تخریب های صورت گرفته بر علیه دولت را هماهنگ شده دانست و خاطرنشان کرد: آنها یک گروه و یک جناح هستند و حرفهایی که این جناح در جهت تخریب دولت می زند بی هدف و بدون هماهنگی نیست. این ها گروههایی هستند که به صورت هماهنگ این اقدامات را انجام می دهند. بحث آنها تنها انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نیست. این افراد به دنبال القا کردن ضعیف بودن دولت و حامیان دولت هستند تا عنوان کنند که خودشان قوی هستند. آنها می خواهند با نفی دیگران خودشان را اثبات کنند و نمی دانند که اثبات حاکمیت اثبات این مملکت، حکومت و انقلاب است.

پزشکیان با بیان اینکه دولت باید مشکلات ایجاد شده از سوی دولت پیشین را به مردم اطلاع دهد، تاکید کرد که دولت باید در جهت مقابله با تخریب ها صادقانه اعداد و ارقام را به مردم بگوید و وعده های غیر واقعی ندهد. همچنین باید در چارچوب قانون عمل کند و روندی که در دوران احمدی نژاد بود و باعث وضعیت کنونی شده است و اقداماتی که در جهت حل این مشکلات ایجاد شده را به مردم اطلاع دهد.

وی در پایان اظهارداشت: اگر مردم واقعیت را بدانند صادقانه تصمیم می گیرند و به تبلیغات منفی توجه نمی کنند، نمونه بارز آن نیز انتخابات تهران بود. صدا و سیما و برخی رسانه و حتی در بعضی تریبون ها گفتند که لیست امید لیست انگلیسی است و به این لیست رای ندهید. در همین راستا تلاش بسیاری کردند اما نتیجه برعکس آن چیزی شد که آنها می خواستند. زمانیکه شورای نگهبان افراد را تایید کرده لیست امید نمی تواند انگلیسی باشد و این صحبت ها و رفتارها دور از ادب و اخلاق است اما به هر جهت این اتفاق افتاد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1395/01/25
با کلمه به کلمه گفته های آقای پزشکیان کاملا موافقم
دقیقا همین طور است که می گویید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان