با 10 قاتل خطرناک دنیا آشنا شوید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۱۸۶۹۵
۲۹ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
۱۷۰۹۳
در این لیست با خطرناک‌ترین و بدترین قاتل‌های سریالی دنیا آشنا می‌شوید، آن‌ها از کشورهای مختلفی چون برزیل، چین، افغانستان، کلمبیا، امریکا، اوکراین، روسیه و هند هستند. هرچند که قرار است بدترین هر کشور را معرفی کنیم، اما یک کشور است که به تنها سه قاتل را در خود جای داده است.
مجله مهر - شراره داودی: قتل‌های سریالی و زنجیره‌ای یکی از نوع‌های خطرناک قتل محسوب می‌شود، از آن جهت که تا قاتل دستگیر نشود، حتما قتل‌ها ادامه دارند و این قاتل‌ها هم سیری ناپذیر هستند.

در این لیست با خطرناک‌ترین و بدترین قاتل‌های سریالی دنیا آشنا می‌شوید، آن‌ها از کشورهای مختلفی چون برزیل، چین، افغانستان، کلمبیا، امریکا، اوکراین، روسیه و هند هستند. هرچند که قرار است بدترین هر کشور را معرفی کنیم، اما یک کشور است که به تنها سه قاتل را در خود جای داده است.

در این لیست چیزهای وحشتناکی از جمله تجاوز، خوردن قلب و مرده‌پرستی‌های عجیب را می‌بینید و حتی می‌فهمید کدام‌یک از این افراد در شرایطی هستند که باید تمام عمرشان را پشت میله‌های زندان بگذرانند به جای اینکه اعدام شوند.

نکته دیگری باید به آن توجه داشته باشید این است که مجموع افرادی که قاتلان این لیست کشته‌اند، ۷۶۲ نفر است که به طور متوسط به ۷۶ نفر می‌رسد. با اینکه این افراد مرگ‌بارترین قاتلین زنجیره‌ای هستند، اما قطعا آن‌ها خلاق‌ترین قاتلین در مخفی کردن جسدها نبوده‌اند و در برخی موارد همین جسد‌های مخفی شده آن‌ها را لو داده است.

آناتولی انوپرینکو

شاید بهتر باشد آناتولی را با نام مستعارش یعنی «جانوری از اوکراین» بشناسیم، زمانی که او سرانجام در سال ۱۹۹۶ دستگیر شد، اعتراف کرد که ۵۲ نفر را به قتل رسانده است و هنگام دستگیری بیش از ۱۰۰ مورد مشکوک مانند سلاح‌های قتل را همراهش پیدا کرده‌اند.

اولین مجموعه قتل آناتولی به معنای واقعی یک انفجار عظیم بود، او یک خانواده ۱۰ نفره را که شامل هشت بچه می‌شد، به قتل رسانده بود. سری دوم قتل‌های او یک سال بعد اتفاق افتاد، او ۵ نفر را که در ماشین خوابیده بودند، به قتل رساند، البته در زمان اعتراف گفته بود که به قصد دزیدن ماشین آن‌ها بوده، اما می‌فهمد که چاره‌ای به جز کشتن آن‌ها ندارد و پس از آن بدن‌های‌شان را می‌سوزاند. البته این سوزاندن بدن در بسیاری از قربانی‌های بعدی آناتولی تکرار می‌شود.

دفعه بعدی آناتولی به یک خانه ۴ نفره حمله کرد و با استفاده از شاتگان آن‌ها را کشت، الگوی آناتولی به همین شکل ادامه داشت، او حتی در یک مورد مادر و پدری را در خانه خودشان با چکش به قتل رساند و بعد از اینکه پول‌ها را از دخترشان گرفت، دختر را هم با چکش کشت. او حتی در یک مورد دو دختر ۷ و ۸ ساله را با تبر به قتل رسانده بود.

این قاتل اوکراینی در ادامه اعترافاتش گفته که معمولا خانه‌های تک افتاده‌تر را انتخاب می‌کرده و با ایجاد اغتشاش وارد خانه می‌شده و کارش را انجام می‌داده، حتی در موردی گفته وقتی همسایه‌ها آمده‌ بودند که ببینند چه اتفاقی افتاده، آن‌ها را هم به قتل رسانده است.

این قاتل در نهایت سال ۲۰۱۳ در زندان فوت کرد.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدآندره چیکاتیلو

آندره روسی کشتار خودش را از همان روسیه آغاز کرده بود و با نام «قصاب روستاو» او را می‌شناختند و این موضوع مشخص می‌کند که چرا او را ترسناک می‌دانستند و آندره در بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۰، ۲۵ زن و کودک را به قتل رساند و پس از آن‌ها به اعدام محکوم شد.

جنایات این قاتل شامل تجاوز و قطع عضو می‌شود و سلسه قتل‌های او از زمانی که معلم مدرسه بود شروع کرده بود و بعد از چند مورد آزار و اذیتی که در مدرسه انجام داده بود، او را اخراج کردند. پس از آن که نتوانسته بود شغلی پیدا کند و به جایش به قتل رساندن آدم‌ها را شروع کرد!

اولین قتل او یک دختر ۹ ساله بود که مورد اذیت و آزار هم قرار گرفته بود.

چیکاتیلو چند سال قتلی را انجام نداده بود، اما قتل بعدی‌اش یک دختر ۱۷ ساله در جنگل بود و در نهایت به عنوان یک قاتل زنجیره‌ای او در سال ۱۹۸۴ او ۱۵ نفر را به قتل رسانده بود.

بعد از اینکه آندره دستگیر شد، حقایقی درباره قتل‌‌هایش را اعتراف کرد و توضیح داد که پیش از کشتن قربانی‌هایش خون آن‌ها را می‌چشیده است.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدابوالقاسم جبار

پرکارترین قاتل زنجیره‌ای افغانستان ابوالقاسم جبار بوده است. زمانی که او را دستگیر کردند، مشکوک به قتل بیش از ۳۰۰ مرد و پسر بود، با این حال تا زمان اعدام تنها توانسته بودند ارتباط او با ۶۵ قتل را پیدا کنند.

او در سال ۱۹۷۰ دستگیر و سال بعد اعدام شد. متاسفانه تا قبل از این موضوع دو نفر را برای قتل‌‌هایی که جبار مرتکب شده بود، اعدام کرده بودند.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدیانگ زینهای

پرکارترین قاتل زنجیره‌ای چینی است که در زمان دستگیری به ۶۵ مورد قتل و ۲۳ مورد تجاوز بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ اعتراف کرده بود و البته ارتباطش را با ۶۷ مورد قتل پیدا کرده بودند.

زینهای قتل‌ها را شب‌ها انجام می‌داده، او به آرامی وارد خانه‌ها می‌شده و با استفاده از ابزاری مانند تبر، بیل و چکش دست به قتل می‌زده و همه خانواده را هم از بین می‌برده است.

زینهای در ماه نوامبر ۲۰۰۳ بازداشت شد و یک سال بعد اعدام می‌شود، پیش از اعدام از او درباره انگیزه‌هایش برای قتل پرسیده بودند و گفته بود که در خودش هیچ تمایلی در ارتباط با دیگر افراد جامعه نمی‌دیده و هرچه بیشتر می‌کشته، علاقه‌اش به کشتن هم بیشتر می‌شده است.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدکامپاتیمار شانکاریا

شاید اگر از قاتلین بپرسیم چرا دست به قتل می‌زنید، احتمالا آن‌ها از حوادثی که سال‌ها قبل برای‌شان افتاده مثال می‌زنند، اما درباره شانکاریا اوضاع کمی فرق می‌کند، او قربانیانش را با لذت می‌کشد!

شانکاریا متولد هند است و وقتی در سال ۱۹۷۹ دستگیر شد به بیش از ۷۰ قتل در مدت دو سال مرتبط بود. او همه قربانیانش را با چکشی که به سر آن‌ها می‌زد، به قتل می‌رساند.

او پیش از اعدام گفته بود که شما من را بیهوده به قتل می‌رسانید و امیدوارم برای فرد دیگری چنین اتفاقی نیفتد!گری ریدوِی

شاید امریکا بیشترین قاتل‌های زنجیره‌ای را در خود جای داده باشد، اما گری ریدوِی با لقب «رودخانه سبز» مطمئنا تنها کسی است که بین سال‌های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۰ تعداد خیلی زیادی از زنان را در وانگشتن به قتل رسانده است. گری بیشتر قربانیانش را از میان زنانی که در خیابان زندگی می‌کردند، انتخاب می‌کرده و امید این را داشته که کسی از نبودن آن‌ها خبردار نمی‌شود. او زنان را خفه می‌کرده و سپس جسدشان را در جنگل رها می‌کرده است.

روش او خیلی راحت بوده، زنی را انتخاب می‌کرده و با نشان دادن عکسی از پسرش همدردی آن‌ها را بدست می‌آورده سپس خفه‌شان می‌کرده، پس از دستگیری او به قتل ۷۱ زن اعتراف کرده، البته پلیس بیش از این تعداد را به او مرتبط دانسته‌اند.

علاقه گری به کشتن آدم‌ها از ۱۶ سالگی نمایان می‌شود، زمانی که چاقویی را در پهلوی یک پسر ۶ ساله می‌کند، با اینکه آن پسر جان سالم به در می‌برد، ولی گری به علاقه‌ پنهان خودش پی می‌برد و بعدها می‌گوید برایم جالب بود که کسی به کشتن علاقه داشته باشد!

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدپدرو فیلو

فیلو متولد برزیل است و از همان ابتدا زندگی غیر معمولی داشته است. زمانی که پدرو در شکم مادرش است، به دلیل مورد ضرب و شتم قرار گرفتن مادرش با جمجمه‌ای مجروح متولد می‌شود. وقتی پدرو ۱۳ ساله است، پسری را زیر جرثقیل هُل می‌دهد که تا پای مرگ می‌رود. پدرو در ۱۴ سالگی دست به دو فقره قتل می‌زند، یکی معاون شهردار که پدرش را با اتهام به دزدی غذا اخراج می‌کند و دیگری کسی که پدرو معتقد بوده دزدی را انجام داده است.

پس از آن فیلو مجبور به فرار می‌شود و در شهر دیگری ابتدا یک قاچاقچی مواد مخدر را به قتل می‌رساند، او با زنی به نام ماریا آشنا می‌شود که پس از مدتی توسط یک گروه قاچاقچی کشته می‌شود، این موضوع پدرو رابه حدی عصبانی می‌کند که به دنبال تمام اعضای باند می‌رود و آن‌ها را بعد از شکنجه می‌کُشد، در حقیقت می‌توان او را یک لیام نیسون در فیلم «ربوده شده» بدانیم!

همه این اتفاق‌ها قبل از اینکه پدرو حتی ۱۸ ساله شود، می‌افتد. در همین اوضاع پدرش در جریانی مادرش را می‌کشد و پدرو برای انتقام پدر خودش را به قتل می‌رساند، سینه‌اش را می‌شکافد، قلبش را بیرون می‌کشد و قسمتی از آن را می‌خورد!

پدرو در زندان هم دست از کشتن بر نداشت و ۷۱ نفر را به قتل رساند. ر برزیل قوانین زندان‌ها به شکلی است که اگر کسی بیش از ۳۰ سال در زندان بود و جنایت‌هایی را هم در زندان مرتکب شد، هر بار ۴ سال به محکومیتش اضافه می‌شود، اما در نهایت او در سال ۲۰۰۷ از زندان آزاد شد.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویددانیل کامارگو باربوسا

کامارگو مابین ۷۰ تا ۱۵۰ نفر در مدت زمان ۱۲ سال دختران جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داده و سپس به قتل می‌رسانده، او این تعداد قتل را در کلمبیا و اکوادور انجام می‌داده است.

اولین باری که به زندان رفت، سال ۱۹۷۴ بود و بعد از زمانی بود که توانستند تایید کنند او یک دختر ۹ ساله را اذیت کرده و کشته، در آن زمان ۲۵ سال برای او حکم حبس بریده بودند. با این حال در سال ۱۹۸۴ توانست از زندان فرار کند و تا سال ۱۹۸۶ که دوباره دستگیر شد،چندین قتل دیگر را انجام داده بود.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدپدرو لوپز

پدرو در کلمبیا به دنیا آمده بود و در زمان دستگیری متهم به قتل و آزار بیش از ۳۰۰ دختر در کلمبیا، پرو و اکوادور بود، البته او به قتل ۱۰۳ نفر اعتراف کرده بود. او در سال ۱۹۸۰ در حدود ۵۳ گور را به پلیس نشان داد که بیشتر قربانیان دختر ۹ تا ۱۲ ساله را در آن‌ها جای داده بود. لوپز در سال ۱۹۹۸ از بیمارستان روانی به دلیل رفتار خوب مرخص شده بود، اما در سال ۲۰۰۲ به دلیل پیدا شدن جسدی که توانسته بودند به پدرو آن را مرتبط بدانند، دوباره دستگیر شد.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شویدلوئیس گاراویتو

شاید قاتل‌ترین قاتل را بتوان گاراویتو دانست، او ۱۳۸ نفر را در مدت زمان ۵ سال به قتل رسانده بود. البته درباره او به بیش از ۳۰۰ قتل دیگر هم مشکوک هستند. نام مستعار او «جانور» بوده که قربانی‌هایش را مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار می‌داده و سپس می‌کشته است. بعد از دستگیری برخی از قربانی‌ها را از روی نقشه‌‌ای که برای افسران کشیده بود، توانستند پیدا کنند.

تاکتیک او برای جذب قربانیان بسیار ساده بوده، کسی را انتاخاب می‌کرده، به او نزدیک می‌شده و پیشنهاد هدیه یا شکلات از او برای قدم زدن دعوت می‌کرده، او را به قدری راه می‌برده تا خسته شود، سپس او را شکنجه می‌داده و با پاره کردن گلویش او را می‌کُشته است، برای از بین بردن اجساد هم آن‌ها را تکه تکه در جایی دفن می‌کرده است.

لوئیس گفته بود که خودش قربانی تجاوز پدرش است، اما هرگز درباره انگیزه‌هایش برای ارتکاب چنین قتل‌هایی توضیح نداده است.

با ۱۰ قاتل خطرناک دنیا آشنا شوید

این‌ها ۱۰ نفر از بدترین قاتلان زنجیره‌ای بودند که در تاریخ ثبت شده‌اند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1395/01/29
صدام کورد و بن لادن رو ننوشتید
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1395/01/29
از قاتلین کلاس بالا که با کت و شلوار و کراوات و یقه های سفید براق اعلان جنگ میدهند و خلقی را دسته جمی کشتار میکنند هم بنویسید، از کسی که دستور بمبارن ها را میدهد و ...
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1395/01/29
اینها که بیشتر مشکل روانی داشتند ولی این قاتل برزیلی را چرا ازاد کردند ؟؟؟؟
این که میزنه دوباره کشتار راه میاندازه !!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر