شرم‌آورترین اعترافات ستاره‌ های هالیوود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۲۰۸۴۱
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
۴۸۰۳۲
همه ما رازهایی داریم و رازها بخشی از زندگی انسان ها را تشکیل می دهند. انسان از کودکی مجذوب اسرار می شود و کنجکاو است از آنها سر در بیاورد.
برترین ها: همه ما رازهایی داریم و رازها بخشی از زندگی انسان ها را تشکیل می دهند. انسان از کودکی مجذوب اسرار می شود و کنجکاو است از آنها سر در بیاورد. شاید اسرار ما از چیزهای کوچکی مانند دزدیدن یک آب نبات آغاز شوند، ولی وقتی بزرگتر می شویم این رازها بزرگتر و پیچیده تر می شوند.

ارتش را در نظر بگیرید: کل هستی و وجود ارتش بر روی اسرار آن بنیان نهاده شده است و سِر نگه داشتن اعضای آن موجب حفظ امنیت عمومی می شود. در سطحی پایین تر می توانیم شرکت ها و مؤسسات بزرگ را مثال بزنیم. شرکت های تکنولوژی و فناوری و کارخانه های داروسازی رقابت می کنند تا گوشی های موبایل آخرین مدل و داروهای پیشرفته ای را به جامعه معرفی کنند و در این مسیر ماه ها پژوهش و مطالعه محرمانه صورت می گیرد.

اسرار بخشی بنیادین در زندگی شخصی انسان ها نیز هستند. بسیاری از ما جزئیات زیادی در زندگی شخصی مان داریم که هرگز به کسی نگفته ایم و شاید واقعاً بعضی از آنها کاملاً بی معنی باشند و برای کسی اهمیتی نداشته باشند، اینکه مثلاٌ سه چهار روز است که حمام نکرده اید یا اینکه دوست دارید با آهنگ های گروه وان دایرکشن زمزمه کنید، شاید برای کسی مهم نباشد و در واقع راز محسوب نشود. ولی اگر سلبریتی و ستاره معروفی باشید، همه این جزئیات و رازهای ریز و درشت برای مردم و طرفداران مهم می شوند. مردم دوست دارند که ستاره ها در مصاحبه ها گاردشان را پایین بیاورند و همه مسائل زندگی شان را با آنها در میان بگذارند، مهم نیست که این مسائل چقدر احمقانه و نامربوط هستند. در زیر لیستی از ستاره های هالیوودی را مشاهده می کنید که احتمالاً از اینکه این اسرار و رازهای کوچک و بزرگ را با مردم در میان بگذارند شرم دارند.

11. کیتی پری: موهای ستاره های دیگر را نگه می دارد.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

کیتی پری خواننده بسیار جذابی است و در این شکی نیست. البته وی از آن دسته خواننده ها و سلبریتی هایی است که زیاد شرم و خجالت سرش نمی شود و این را در ترانه ها و موزیک ویدیوهایش دیده ایم، هرچند که این موضوع با روش مذهبی بزرگ شدن او در تضاد کامل است. کیتی پری سبک و استایلی انتزاعی، جذاب و جنجالی دارد و شاید خیلی از کارهایی که انجام می دهد کاملاً بی معنی و بی منظور باشد. عجیب ترین چیز در مورد او این است که خودش اعتراف کرده که یک دسته موی تیلور سوئیفت و همچنین موی مایلی سایرس را دارد و هنوز آنها را نگه داشته است! طرفداران پری این قضیه را خیلی عجیب و غریب قلمداد کرده اند، معلوم نیست شاید پری به جادو و جنبل یا مسائل خرافی هم اعتقاد دارد!10. تیلور سوئیفت: نمی تواند شنا کند.

 اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

تیلور صدای نسل حاضر است. او آنقدر دوست و آشنا در کل صنعت موسیقی و شو دارد که گاهی حال آدم را بهم می زند! سوئیفت تقریباً با همه ستاره ها روی صحنه اجرا داشته است، از بیانسه بگیرید تا میک جَگر و مدل های ویکتوریاز سیکرت و غیره. او سبک موسیقی کانتری خود را از صفر به صدر چارت های موزیک پاپ رسانده است. ولی بالاخره هر ابرقهرمانی هم یک نقطه ضعف دارد و تیلور سوئیفت همه چیز تمام (!) هم یک مهارت کلیدی را یاد نگرفته و آن هم شنا کردن است.

باورتان می شود که وی نمی تواند شنا کند؟ وی این قضیه را تقصیر بزرگ شدن در منطقه غرب میانه و وجود گیاهان عجیب و غریب و ترسناک در دریاچه ها می اندازد. شاید این سوال برایتان مطرح شود که مگر در پنسیلوانیا استخر شنا وجود نداشت؟ دقیقاً سوال ما هم همین است. تیلور عزیز، همه از تو انتظار دارند که بی عیب و نقص باشی، مخصوصاً طرفدارانت!9. امیلی بلانت: قبلاً لکنت زبان داشته است.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

امیلی بلانت سالهاست که در صنعت سینما فعال است ولی تازه چند سالی است که برای خودش نام و نشانی دست و پا کرده است. وی قرار است در نقش مری پاپینز که محصول جدید کمپانی دیزنی است نقش آفرینی کند و در حال حاضر نیز فیلم سینمایی "شکارچی: جنگ زمستانی" را از او روی پرده داریم که در مقابل شارلیز ترون، کریس همسورث و جسیکا چستین بازی می کند که همه هنرپیشه های توانایی هستند. وی قبلاً هم بازی فوق العاده ای در مقابل بازیگری درجه یکی مانند تام کروز در فیلم "لبه فردا" از خود نشان داده بود که باعث شد در فیلم های دست اول یکی از بازیگران مورد نظر کارگردانان شود.

ولی این زیبای بریتانیایی همیشه هم اینقدر اعتماد به نفس نداشته است و خودش اعتراف می کند که قبل از آنکه وارد عرصه بازیگری شود لکنت زبان وحشتناکی داشته است. شاید تمرکز کردن روی چیزی غیر از خود و وارد حس کاراکتر شدن بالاخره باعث شده که بلانت از شر لکنت خود خلاص شود.8. دنیل ردکلیف: کودکی سختی داشته است.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

شاید شما هم گوشه ای از شایعاتی که در هالیوود در مورد ترک اعتیاد به الکل دنیل ردکلیف پخش شده را شنیده باشید و باید بگوییم چندان هم به او خرده نمی گیریم. زیرا ثروتمند شدن آن هم در سن بسیار کم و مقاومت در مقابل وسوسه امتحان کردن مواد مخدر جدید برای چنین بازیگرانی، خیلی آسان نیست. به نظر می رسد که دنیل بخاطر داشتن والدین بسیار سختگیر و منضبط، کودکی سختی هم داشته است. فکرش را بکنید شبی که دنیل فهمید که نقش اول سری فیلم های سینمایی عظیم هری پاتر به او رسید، وی اجازه داشت که فقط نیم ساعت بیشتر بیدار بماند!7. متیو مک‌کاناهی: هرگز فیلم تماشا نمی کند.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

جمله معروف مک‌کاناهی را که شنیده اید: «من پیرتر می شوم و آنها در همان سن می مانند.» بازی او در فیلم "مات و مبهوت" مثال زدنی بود، ولی وی فیلم های کمدی رمانتیک آبکی هم بازی کرده و شاید دلیلش این بوده که آن زمان نمی دانسته یک فیلم خوب چه شکلی است. مک‌کاناهی اعتراف کرده که تا قبل از 18 سالگی فقط دو فیلم سینمایی را تماشا کرده بود. تا آن زمان او اجازه نداشته تلویزیون تماشا کند. او در سال های اخیر با بردن جایزه اسکار برای فیلم "باشگاه مشتریان دالاس"، موفقیت زیادی کسب کرد و در صنعت سینما رشد زیادی کرد. 6. لیتون میستر: در زندان به دنیا آمده است.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

سریال "دختر سخن‌چین" باعث شد که ستاره هایی مانند بلیک لایولی و لیتون میستر که گذشته کاملاً متفاوتی دارند، مشهور شوند و سر زبان ها بیفتند. بلیک از روز اول زندگی هالیوودی را تجربه کرده بود، زیرا پدر و مادرش استاد بازیگری بودند و در این صنعت کار می کردند و تقریباً همه خواهر و برادرهایش در صنعت سرگرمی هستند. بر عکس، لیتون در زندان به دنیا آمد. مادر او به خاطر قاچاق ماریجوانا به خارج از جامائیکا همراه با پدر و عمه اش، زندانی شده بودند.

 ولی لیتون به جای خجالت کشیدن از خود و والدینش، با اعتراف به این موضوع، غرور و اعتماد به نفس خود برای رسیدن از صفر به چنین جایگاهی را نشان داد. خوشبختانه وی اشتباه مادرش را تکرار نکرد و حالا او و همسر بازیگرش، آدام برودی، یک فرزند دختر دارند.5. جک نیکولسون: مسائل خانوادگی دارد.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

همه ما با مسائل خانوادگی دست و پنجه نرم می کنیم. شاید بعضی از ما در فامیل خود کسی را داشته باشد که در زندان به سر می برد یا شرایطی دارد که دلش نمی خواهد کسی از آن باخبر شود. ولی اگر روزی بفهمید که خانواده شما هویتی متفاوت با آنچه تابحال فکر می کردید دارد چه؟ در مورد جک نیکولسون، بازیگر افسانه ای هالیوود همین اتفاق افتاد و واقعآً معلوم نبود که در خانواده او چه خبر است.

 پدر و مادر جک در واقع پدربزرگ و مادربزرگش بودند و خواهرش در واقع مادرش بود. وقتی این راز برملا شد، جک بسیار خجالت زده شده بود و اظهار داشت که کاملاً از فهمیدن این قضیه شوکه شده است. البته تا سن 37 سالگی او چیزی از این موضوع نمی دانست و وقتی هم که از آن باخبر شد، مادرش بدون آنکه حقیقت ماجرا را به او بگوید، درگذشته بود. جک این راز را از یک گزارشگر شنید و حقیقت آن را از خاله اش جویا شد.4. اما استون: خوره کامپیوتر بوده است.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

گذشته بسیاری از ستاره های سینما برای مردم حیرت آور و غافلگیر کننده است. اینکه کدامیک از ستاره ها درسخوان بوده اند و کدامیک ترک تحصیل کرده اند نیز برای طرفداران جالب است. ولی اما استون اعتراف کرده که واقعاً خوره کامپیوتر بوده است. در عین حال وی همیشه پز می داد و می گفت که چطور از پدر و مادرش خواست تا به هالیوود نقل مکان کنند و از حرفه بازیگری او حمایت نمایند.

 وی ابتدا در دوره دبستان با تخته وایت بورد تلاشش را کرد و وقتی بزرگتر شد دوباره این درخواست را با ارائه فایل پاورپوینت برای والدینش مطرح کرد. اگر یک چیز در مورد خوره های کامپیوتر درست باشد، آن این است که آنها خیلی باهوشند. استون خوب می دانست که باید چه کار کند و بالاخره تلاشش نتیجه داد.3. کریستینا اگیلرا: اسپانیایی صحبت نمی کند.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

کریستینا در حال حاضر در برنامه The Voice مربیگری می کند، ولی هنوز یک فصل هم برنده نشده است. قطعاً اگر المپیک صدا برگزار می شد تابحال او برنده شده بود. کریستینا استایل منحصر بفردی نیز دارد و در سراسر دنیا طرفداران فراوانی دارد. در سال 2000 او آلبومی منتشر کرد که تماماً اسپانیایی بود. بالاخره هر چه که باشد اسم او اسپانیایی است و به نظر می رسد که نسبت فامیلی لاتین هم داشته باشد. ولی اینکه او مطلقاً اسپانیایی حرف نمی زند واقعاً جای خجالت دارد. آلبوم او کاملاً اسپانیایی است و در عین حال تنها کلمه ای که کریستینا می تواند به اسپانیایی بگوید کلمه "سلام" است!2. نیکول کیدمن: از پروانه های می ترسد.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

هر کسی از یک چیزی می ترسد، چه ترس از ارتفاع باشد، چه تاریکی، بالاخره یک چیزی هست که عرق سرد به پیشانی شما بیندازد. گاهی شما ترس خود از یک چیز را بیان می کنید تا بتوانید با طرف مقابل یک نقطه اشتراک برای همدردی بیابید. ولی خانم کیدمن از میان همه چیزهای ترسناک دنیا، از حشره زیبا و ظریفی مانند پروانه می ترسد. اسکارلت جوهانسون اعتراف کرده بود که از پرنده ها ترس دارد، که در مقایسه با پروانه، منطقی تر به نظر می رسد. ولی حداقل پرنده ها با نوک های تیزشان احتمال آسیب زدن و ایجاد درد را دارند، ولی پروانه ها چه گناهی دارند؟!1. برد پیت: به ندرت حمام می کند.

اعترافاتی که ستاره ها از بازگویی آنها شرم دارند

تعجبی ندارد که برد پیت در لیست ما جای گرفته است. در هر صورت او با هنرپیشه ای مانند آنجلینا جولی ازدواج کرده است، کسی که رفتاری غیرعادی با برادرش دارد و زمانی گردنبندی حاوی خون بیلی باب تورنتون را به گردنش می بست. خود بیلی باب تورنتون هم اعترافات شرم آوری در مورد رابطه اش با جولی دارد. ولی برد پیت دست این دو را از پشت بسته و اعتراف کرده که قبل از آنکه بازیگر شود، تنپوش جوجه ای رستوران ال پولو لوکو را به تن می کرده و جلوی رستوران تبلیغ می کرده است. او همچنین اعتراف کرده که کمتر حمام می کند و عرق بدنش را با دستمال مرطوب بچه تمیز می کند تا مجبور نباشد حمام برود! ما دیگر حرفی نداریم!
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1395/02/14
چه خبر مسخره ای بود

اینها کجاش شرم آور بود؟
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1395/02/14
متاسفم که دارید سبک غربی رو ترویج میدید..
زیبای جذاب ...
صدای نسل جوان ..
و ...
آنهم از افراد معلوم الحالی که ...
اگر نوجوان ایرانی با این متن شما به سمت آنها متمایل شود و سبک زندگی و رفتار آنها را که گفتید اصلا اخلاق را رعایت نمیکنند تقلید کند مسئولیتش با شماست...
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1395/02/14
جوری نوشتید" شرم آورترین اعترافات" که آدم فک میکنه بدبختا چه اعترافاتی کردن

واقعا که با این خبرهای مزخرفتون.


شرم آور اختلاس های چن میلیاردی تو کشور برادر من.
میدونم که نظرمو تایید نمیکنی.

چون بارها این اتفاق افتاده.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1395/02/14
این کار اصلا درست نیست که نقص های کسی رو به عنوان کار شرم اور تلقی کرد این کار شما شرم اور هست که دیگران رو مسخره میکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۵
درست میگی
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1395/02/14
واقعا موافقم شرم آور تیتر شما بود.....
از کی تا به حال لکنت زبان داشتن شرم آور شده؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1395/02/14
منم شنا بلد نیستم
چ اشکال داره
Finland
22:12 - 1395/02/14
کجاششرم آوره.توی بازیگرهای ایرانی هم اگه کمی سرک بکشی این چیزای عادی وجود داره.همش عیب همش ایراد چراااااا؟
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1395/02/19
همش یه طرف حمام نرفتن برد پیت یه طرف چندش آور بود اه حالم به هم خورد
Turkey
13:15 - 1395/07/04
شرم آورترین اعترافات در مورد جک نیکلسون بیچاره بود. که البته هیچگونه تقصیری متوجه شخص خود او نیست. :'(
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1395/10/06
منم نمیتونم شنا کنم با اینکه 2 سال کلاس شنا رفتم. ولی چون از آب میترسم سعی نکردم یاد بگیرم.
این کجاش شرم آوره؟
یعنی الان من برم از هر کی بپرسم شنا بلدی میگه اره؟
چرا انقدر چرت و پرت مینویسین اخه؟!
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/05/12
من طرفداره کیتی پری هستم.شماحق نداریدباهمچین ستاره هالیوودی بگیدشرم آورهست شرم آورخبره مزخرفه شماست.
Iran, Islamic Republic of
22:55 - 1397/05/25
یعنی من هم لکنت دارم شرم آورم . پس برم خودمو بکشم
Iran, Islamic Republic of
03:17 - 1397/06/17
واهایی چقد شرم اور خا منم شنا بلد نیسم بدشم کی گفته ما انتظار داریم که تی هیچ عیبو نقصی نداشته باشه اوناهم ادمن نه چیزه دیگه ای شما حق ندری این طوری بگی منم از پروانه میترسم کلا از حشره ها میترسم الا میگی چیکا کنم ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/07/20
اینا کجـاشـ شـرم آوره؟؟؟:(((خب منمـ از پـروانہ ها میترسم
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/01/29
خسته نشدید اینقدر به کیتی پری گیر دادین ؟؟؟
آهنگ هاش بهترین و با معنی ترین آهنگ های دنیاس
موزیک ویدیو هاشم اصلا چیز بدی نداره و واقعا جذاب و سرگرم کنندست
خودشم زیبا ترین و خوش صدا ترین و بهترین خواننده دنیاس
کجای کاراش بی معنیه؟
حالا اینکه موهای چند نفرو نگه داشته چه چیز شرم آوریه؟
لطفا یه بارم ازش تعریف کنید چون چیزایی که گفتمو همه میدونن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر