راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
۳۲۵۰۸
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
۶۷۷۸۹۴
اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مد نظر قرار داد، اما نگران نباشید؛ تمام این نکات را اینجا می‌توانید پیدا کنید.
مجله سیب سبز: برای انتخاب رنگ‌مو چه عواملی را در نظر می گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مد نظر قرار داد اما نگران نباشید؛ تمام این نکات را اینجا می‌توانید پیدا کنید.

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
چگونه باید یک رنگ موی خوب را بشناسید؟

 • در انتخاب رنگ مو قبل از همه توجه کنید که  محصولاتی را بخرید که دارای استاندارد وزارت بهداشت هستند. رنگ‌هایی که به‌صورت کیلویی و بدون بسته‌بندی در بعضی از مراکز یا مغازه‌ها به فروش می‌رسند قابل اعتماد نیستند بنابراین توصیه می‌شود از مصرف آنها خودداری کنید.
 • همچنین ممکن است فرد نسبت به رنگ مو حساسیت داشته باشد که در این صورت باید به متخصص پوست مراجعه كند. بنابراین بهتر است پیش از استفاده از رنگ مو از لحاظ نداشتن آلرژی آن را آزمایش کنید. به دستورات بروشور محصول برای انجام این آزمایش توجه کنید. مقدار اندکی از رنگ مو را پشت گوشتان آزمایش کنید، اگر پس از 2روز نشانه‌های آلرژی مانند خارش، سوزش و قرمزی ظاهر نشد، تا حدی می‌‌توانید مطمئن باشید که به رنگ مو حساسیت ندارید.

در چه ظرفی رنگ‌ها را مخلوط کنید؟
 • بعد از پوشیدن دستكش مقدار لازم از رنگ مورد نظرتان را در یك ظرف غیرفلزی بریزید و بعد مقدار لازم از كرم اكسیدان را به آن اضافه كرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط كنید تا تركیبی یكنواخت به دست آورید.

نكته: معمولا درصد استفاده از كرم اكسیدان (1+1) است مگر اینكه روی تیوپ درصد اكسیدان را توضیح داده باشند. برای جلوگیری از ریختن رنگ روی لباس‌های خود از یك پیش‌بند یا لباس كهنه استفاده كنید.
 • در صورتی كه می‌خواهید پوست شما در اثر تماس با رنگ لك نشود، می‌توانید قسمت‌هایی از صورت خود را كه نزدیك محل رویش مو است با كرم چرب بپوشانید (مثل وازلین، قسمت‌هایی مانند پشت گردن، پیشانی و شقیقه).

از کجای سر شروع کنید؟

 • باید بدانید که در مورد كلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.
 • به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی كه موی خاكستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر).
 • اگر برای اولین بار است که می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید، یعنی موهای طبیعی و رنگ نشده دارید، باید بیشتر دقت کنید. باید به گونه‌ای رنگ کنید که روی هر تار مو رنگ كافی وجود داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم در شروع كار قسمت‌های انتهایی و طولی را رنگ كنید طوری كه با ریشه مو 5/2 سانتی‌متر فاصله داشته باشد و 10 دقیقه صبر كنید یعنی در ابتدا به ریشه‌ها کاری نداشته ‌باشید. 10 دقیقه بعد رنگ را به ریشه مو بزنید و 30 دقیقه برای موهای نازك و 40 دقیقه برای موهای ضخیم صبر كنید.
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
مرحله آخر در رنگ گرفتن موها

 • بعد از اتمام زمان رنگ، كمی آب به موها اضافه كرده یك لایه كف درست كنید بعد موها را كاملا آبكشی كرده و با شامپو بشویید. در انتها نیز توصیه می‌شود از نرم‌كننده مو استفاده كنید.
نكته: اگر موهایتان را فر کرده‌اید پیشنهاد می‌شود حداقل یك هفته صبر کنید و بعد از رنگ‌های دائمی استفاده کنید.
 • بیش از زمان تعیین‌شده شستن موها را به تاخیر نیندازید.
 • برای اینکه رنگ موها دوام پیدا کند، در شامپو کردن و شستن موها باید قواعد خاصی را رعایت کرد. اول از همه باید بدانید که بعد از رنگ کردن حداقل تا 48 ساعت نباید موها را شامپو کرد و شست تا رنگ بتواند به خوبی در هر ساقه مو نفوذ کند.

برای رنگ کردن ریشه چه روشی وجود دارد؟

ممکن است بخواهید فقط ریشه‌ها را رنگ کنید چون رنگ کمتری مصرف می‌شود و در نتیجه هزینه کمتری خواهید کرد اما به هر صورت رنگ كردن ریشه هم روش خاص خود را دارد. برای كلیه رنگ‌ها، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کنید و به طرف جلو ادامه دهید البته حواستان باشد که فقط ریشه، اما زمان لازم برای رنگ گرفتن با توجه به نوع موها متفاوت است. توصیه ما این است که برای موهای نازك 30 دقیقه و برای موهای ضخیم 40 دقیقه صبر كنید.

پس از طی شدن زمان مناسب وقت آن است که تمام موها را یکرنگ کنید. بهتر است اول قسمت انتها و وسط موها را با آب‌فشان مرطوب كنید و بعد رنگ روی ریشه‌ها را با استفاده از یك شانه رنگ به قسمت‌های طولی و انتهایی موی خود انتقال داده و 10 دقیقه صبر كنید.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

اگر پوست‌تان رنگ گرفت چه کنید؟

اگر هنگام رنگ كردن مو ناخن‌ها به رنگ آغشته شود ظاهر خیلی بدی پیدا می‌کند تا جایی که از دور کثیف و آلوده به نظر می‌رسد راه‌حل ساده است، می‌توانید از مقدار كمی دكلره ضعیف برای پاك كردن آنها استفاده كنید.

رنگ گرفتن پوست از دیگر مشکلات رایج است. اگر هنگام رنگ كردن، پوست‌تان رنگ گرفت می‌توانید از محلول‌های رنگ كه در فروشگاه‌های لوازم‌ آرایشی حرفه‌ای وجود دارد استفاده كنید وگرنه از خاكستر سیگار یا وازلین هم می‌توان استفاده كرد البته پیشنهاد می‌شود قبل از رنگ كردن، پوست خود را با وازلین یا كرم چرب كنید.

چه رنگ‌هایی برای فصل پاییز مناسب است؟

هرقدر به فصل سرد سال و پاییز نزدیك می‌شویم، رنگ‌های تیره كه قرمزی دارند بیشتر مورد پسند قرار می‌گیرند كه در پایین به برخی از آنها و تركیب‌شان اشاره می‌شود.

ماهاگونی: این رنگ با تمام پوست‌ها مطابقت دارد وگرمی بخصوصی به چهره می‌بخشد.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 
بنفش آبی: این رنگ به كسانی پیشنهاد می‌شود كه پوست‌های روشن دارند و تصمیم ندارند که در آینده نزدیک موهایشان را مش یا دكلره کنند.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 
مشكی پركلاغی: این رنگ به كسانی پیشنهاد می‌شود كه مدتی طولانی تصمیم به تغییر رنگ ندارند. اگر موهای شما به وسیله دكلره روشن شده است از این رنگ بپرهیزید چون به موهای شما آسیب می‌رساند.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

ماهاگونی روشن: این رنگ هم با تمام پوست‌ها مطابقت دارد ولی در 2 مرحله، ابتدا ساقه و بعد در ریشه باید استفاده شود.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

بنفش بسیار روشن: این رنگ تنها روی دكلره امكان‌پذیر است كه حتما باید به آرایشگر خود مراجعه كنید.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

انتخاب نوع رنگ به چه عواملی بستگی دارد؟

نتیجه رنگ‌آمیزی همیشه به رنگ طبیعی بستگی دارد. به طور مثال تاثیر آن روی موهای طبیعی تیره همیشه تیره‌تر از تاثیر آن روی موهای روشن است. اگر اطمینان ندارید همیشه درجه رنگ روشن‌تر انتخاب كنید. موی رنگ‌شده را می‌توان تنها به همان رنگ یا تیره‌تر رنگ كرده و نمی‌شود به رنگ روشن‌تر رنگ كرد.

رنگ مناسب مژه‌و ابرو‌ها کدام است؟

هرگز ابروها و مژه‌های‌‌تان را با رنگ مو رنگ نکنید. واکنش آلرژی نسبت به رنگ ممکن است باعث تورم یا افزایش خطر عفونت در ناحیه چشم شود. ریختن اتفاقی رنگ مو به درون چشم نیز ممکن است آسیب دائمی ایجاد کند. سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از رنگ مو برای ابرو و مژه‌ها را حتی در سالن‌های زیبایی ممنوع کرده است.

رنگ های‌لایت مناسب شما کدام است؟

یک رنگ های‌لایت خوب می‌تواند تاثیر زیادی در زیباتر شدن موهای شما داشته‌ باشد. یک پیشنهاد برای انتخاب رنگ های‌لایت استفاده از هاله رنگی است که در چشم‌ها وجود دارد، در آینه به چشم‌های خود دقیق نگاه کنید، در چشم هر کسی صرف نظر از رنگ غالب، رگه‌هایی از رنگی دیگر نیز وجود دارد که مسلما توجه شما را نیز جلب خواهد کرد. اگر این رنگ هاله‌ای از طلایی، کهربایی داشته باشد، رنگ چشم‌های شما گرم است. اگر هاله‌هایی از رنگ آبی، نقره‌ای یا خاکستری در چشم‌هایتان دیدید یا چشمان قهوه‌ای یکدست دارید، رنگ چشمانتان سرد است
 
هر آنچه باید درباره مش و لایت بدانید

به طور معمول مش‌هایی كه به وسیله كلاه انجام می‌شوند پخش‌تر و مش‌های به وسیله فویل منظم‌تر و نمایان‌تر است. البته این ‌روزها مش با فویل طرفداران بیشتری دارد چون درد، سختی و ناراحتی كمتری ایجاد می‌‌كند. همچنین آرایشگر نیز می‌‌تواند خط‌های مناسب‌تر، دقیق‌تر و قابل‌كنترل شده‌تری را روی مو انتخاب كند. در روش فویل، آرایشگر تكه‌های روشن را به دلخواه خودش و طبق سلیقه فرد انتخاب می‌‌كند ولی با كلاه نمی‌‌توان چنین كرد. البته باید گفت برای موهای خیلی كوتاه هنوز روش كلاه بهترین روش است.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو 
 

انواع لایت‌ها چه تفاوتی با هم دارند؟

های‌لایت: در این روش تکه‌های مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا ۳درجه یا با دکلره برای داشتن رنگ‌های خاص (قرمز، مسی، دودی،…) روشن می‌کنند.

لولایت: این کار عکس‌ های‌لایت بوده و در موهای بلوند تکه‌هایی را با رنگ (شماره ۳یا۴) تیره می‌کنند. در این روش مو باید ۱سانت رشد ریشه داشته باشد و در آن رنگ‌های گرم مثل طلایی یا شکلاتی استفاده می‌شود.
 
سان‌لایت: همان‌طور که می‌بینید این اصطلاح به بلوند کردن (دکلره کردن) بیضی بالای سر (از رستنگاه تا تاج سر) که پهنای آن بسته به سلیقه خاص شخص است، گفته می‌شود.

مون‌لایت: این کار عکس سان‌لایت است و تکه زیری مو بلوند شده و بیضی بالای سر تیره می‌شود.

هاف‌لایت: روشی پرطرفدار است که نوک موها را به شکل‌های مختلف (ردیفی، یکی در میان مثل مش) از ۳ تا ۱۰ سانت بلوند یا رنگ‌های فا نتزی در می‌آورند.

مووی‌لایت: یک روش بسیار فانتزی است که مستطیل بالای سر را جدا کرده و دکلره می‌کنیم. سپس به ۳ تا ۷ قسمت افقی تقسیم کرده و توسط رنگ‌های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و می‌شوییم که به شکل رنگین‌کمانی روی موها قرار می‌گیرد.

اگر در رنگ‌کردن تنبل‌ هستید

اگر به دنبال یک تغییر قابل ملاحظه در موهایتان هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما های‌لایت را تجربه کنید. های‌لایت موها در سراسر سر پخش شده‌ و به همین دلیل ریشه‌های تازه رشد کرده چندان آشکار نمی‌شوند و برای کسانی که می‌خواهند هر 3 ماه یک‌بار موهایشان را رنگ کنند ایده‌آل است، البته یادآور می‌شویم در این حالت باید های‌لایت روی رنگ طبیعی موهای خودتان باشد.

اکسیدان‌ها چه تفاوتی با هم دارند؟

اکسیدان که به عنوان تسریع‌کننده فعالیت شیمیایی در رنگ مو به‌کار می‌رود، باتوجه به نتایج مورد دلخواه شما و همچنین با تمایلات سازندگان رنگ‌ها تعیین می‌شود.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 •   اکسیدان  vol10: رنگ را فقط به طور جزئی باز می‌کند.
 •   اکسیدان vol20: قدرت بازکنندگی و روشن‌کنندگی بالا روی موهای سفید را دارد.
 •   اکسیدان vol30: قدرت روشن‌کنندگی بالا با کمترین میزان رنگ را دارد.
از آنجایی‌که اکسیدان‌های با درجه بالا میزان بیشتری از سولفور موهای شما را پاک می‌کند، معمولا توصیه می‌شود از اکسیدان‌های با درجه کمتر از ۳۰ استفاده کنید. آمونیاک هم همین خطر را دارد.

رنگساژ یعنی چه؟

موها وقتی رنگ یا مش می‌شوند در ابتدا خیلی شفاف و زیبا هستند ولی بعد از مدتی زیبایی و شفافیت اولیه را از دست می‌‌دهند. در این زمان یک رنگساژ دوباره زیبایی را به موها بازمی‌گرداند. در واقع رنگساژ همان رنگی است كه به وسیله مقدار مناسبی از آب ضعیف شده است، مدت مکث رنگساژ 10 دقیقه است ولی اگر رنگساژ در پنج دقیقه هم جواب داد، می‌توانیم مو را بشوییم. نحوه رنگساژ كردن روی کلاه مش یا به طور کلی بر مو مانند شامپو زدن است. برای رنگساژ کردن یک شماره تیره‌تر از پایه دکلره کار استفاده می‌شود. مثلا اگر پایه دکلره به 6 برسد، رنگساز پایه 5 استفاده می‌کنیم.

چگونه رنگساژ را بسازید

۱ تا ۱۵ سانت رنگ از تیوپ درآورید، یعنی ۴/۱درصد تیوپ از رنگ مورد نظرتان (بستگی به رنگ دلخواه و زمینه موها دارد) که البته معمولا با رنگ‌های بلوند از  شماره ۸ تا ۱۰ رنگساژ زیبا می‌شود. حالا این رنگ را با ۷۵ سی‌سی اکسیدان یك و به همان میزان هم آب ترکیب کنید و خوب به هم بزنید. این ترکیب باید از رنگ معمولی که درست می‌کنید خیلی رقیق‌تر باشد. بعد مواد را روی تمام موها پخش کنید و به آرامی شانه کنید. حالا اگر برای مش می‌خواهید رنگساژ کنید زمان مکث یك دقیقه و اگر روی رنگ باشد، ۱۵دقیقه زمان کافی است. در نهایت موها را آبکشی کنید تا ببینید که چقدر رنگ‌تان شفاف شده‌است.

اگر می‌خواهید موهای خود را به وسیله دكلره روشن كنید آن را حتما به آرایشگر خود بسپارید زیرا كار بسیار حساسی است. اگر خواستید موهای خود را با دكلره ترمیم ریشه كنید باید یك سانت باشد كه با یك مرحله انجام شود.

اگر موهای خود را زیاد دكلره و رنگ می‌كنید حتما از ماسك‌ موهای مناسب برای جلوگیری از خشك شدن آنها استفاده می‌كنید.

از واریاسیون‌ها برای تقویت تناژ رنگ با خنثی كردن سبزی، نارنجی و قرمزی مو می‌توان استفاده كرد كه مقدار تركیب آن 2 رنگ بسیار مهم است.
انتشار یافته: 70
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1391/12/05
سلام من هر هفته مجبورم موهایم رنگ کنم چون سفید است 44سال دارم کمکم کنید چکار کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
۲ قاشق غذاخوری تنباکو را با ۲ لیوان آب به مدت نیم ساعت بجوشانند و سپس موهای خود را با محلول خنک شده تنباکو ماساژ دهند تا تارهای موی سفید شده به رنگ مشکی در آیند. bia2-2.fardblog.com
پونه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۸
پیشنهاد میکنم از شامپوهای رنگ کننده استفاده کنید.این شامپوها در دو رنگ مشکی و قهوه ای عرضه میشه.خودتون در منزل و درعرض پنج دقیقه و به آسونی میتونید این کار رو انجام بدید.در ضمن تا یک ماه هم موندگاری داره.
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1391/12/07
با سلام و خسته نباشید خدمت شما من متاسفانه موهایم در سن 17 سالگی شروع به سفید شدن کرد الان 43سالمه مجبورم هر هفته ریشه ی موهایم رنگ کنم خیلی عذاب میکشم نمیدانم باید چکار کنم تا حداقل رنگ مو زمان بیشتری دوام بیارد الان تمام موهایم تقریبا سفید است لطفا منو کمک کنید ممنونم
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1392/02/13
سلام اصلا شما هیچ حوابی به من ندادید
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1392/03/26
برای رفع سفیدی مو هیچ چاره ای جز رنگ کردن آن ندارید . ولی اگر از حنای هندی استفاده کنیدبهتر است . به هر حال شیمیایی نیست .
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1392/06/04
سلام من رنگ شماره 2/3 گذاشتم موهام مشکی شده الان میتونم روش رنگ دیگه ای بذارم?
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
شما می توانید از rimover استفاده کنید تا اسیب کمتری به موهایتان برسد..
United Kingdom
13:40 - 1392/06/07
سلام
من موهای یکی از دوستانم رو دکلره کردم تا پایه-7-8 رسید بعد هم رنگ 7/38 بس که میشه بژطلایی و با اکسیدان 6درصد رنگساژ کردم حدود 7دقیقه
ولی در آخر رنگ اون چیزی که می خواستیم نبود یعنی خیلی سبزی داشت وکلا انگار زیتونی بود
یکبار دیگه هم همچین اتفاقی برام افتاده بود که رنگساژ شبیه اون چیزی که می خواستم نبود و به زیتونی شبیه بود،ممنون میشم دلیلشو بهم بگید
United Kingdom
18:53 - 1392/06/10
با سلام وخسته نباشید
نوک موهای من دکلره داره هر رنگی میزارم بعد از۲یا۳بارشستشو دورنگ میشه هفته پیش رنگ ماهاگونی شرابی روشن گذاشتم الان خیلی زشت شده ریشه موهام ماهاگونیه نوکش قهوه ای.برای یکدست شدن واز بین بردن رنگ ماهاگونی بدون استفاده از دکلره چکار کنم؟از چه رنگی استفاده کنم؟
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
عزیزم شما باید رنگ ریشه و ساقه و قسمت های دکلره رو کاملا جدا بزاری . رنگ قسمت های دکلره شده رو کمی تیره
تر بزار
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1392/06/16
سلام خسته نباشین از روی مش استخوانی چه رنگی بذارم که کل موهام استخوانی بشه ممنونم
Iran, Islamic Republic of
05:11 - 1392/11/03
سلام موهامو ان 2 گذاشتم 6ماه ازش گذشته پشته موهام کاملا نارنجی قرمزه . مبتونم فندوقی کرم رنگ کنم ؟
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1392/12/22
سلام من شیما هستم تقریبا یک ماه پیش برای دومین بار موهامو رنگ کردم بار اول رنگ نسکافه ای تیره گذاشتم که خیلی بهم میومد ولی بار دوم مش دودی تنباکویی گذاشتم که به نظر خودم اصلا قشنگ نیست البته رنگ پوستم گندمگونه و موهای تقریبا زبری دارم حالا میخوام دوباره رنگ کنم ولی توش موندم چه رنگی کنم. همسرم علاقه زیادی به رنگ های شرابی داره ولی نمیدونم بهم میاد یا نه میشه راهنمایی کنید که چه رنگی با چه ترکیبی استفاده کنم خییییییییییییییلی ممنون
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1392/12/27
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من موهامو ماهاگونی روشن گذاشتم به جای قرمز مسی شده انگار حنا گذاشتم چیکار کنم
France
00:34 - 1393/02/02
رنگ همیشگیمو با کرم روشن کننده و کمی واریاسیون نقره ای و آبی قاطی کردم خیلی تیره شد. چی کار کنم کمکم کنید. رنگم c5 بود
United States
19:22 - 1393/03/30
سلام . من 19 سالم هست و برای اولین بار میخوام موهامو رنگ کنم . موهای خودم خرماییه و میخوام رنگ بوند یاقوتی استفاده کنم و البته تمایلی به دکلره کردن مو ندارم .

رنگ کردن مو درحالیکه موهای قبلی تیره بوده رنگ مو رو به سمت تیرگی می بره ؟
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1393/04/16
سلام با عرض خسته نباشی.چکار کنم زنگ موی را که از کاتالوگ انتخاب میکنیم همون رنگ روی مو پیاده بشه. ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ ها
سپيده
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۱
عزيزم رنگهاي كاتولوگ از شماره N3به بالا فقط روي موهاي دكلره جواب ميده
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1393/04/18
سلام.لطفا جوابمو بدین چطور رنگی رو از کاتالوگ انتخاب میکنیم همون رنگ روی مو پیاده بشه ممنون میشم جوابمو بدین
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1393/05/13
سلام من موهامو n3 گذاشته بودم بهم گفته بودن ک ریموور احتیاج نداره موهام..منم دکلره کردم بهد هر رنگی ک میذارم رو موهام نارنجی میشه..دودی تیره هم گذاشتم بازم نارنجی شد اصلا رنگ نمیگیره!!توروخدا کمکم کنید خیلی عجله دارم
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1393/06/10
سلام.من موهامو حنا هندی مشکی گداشتم.الان چیکار کنم از بین بره؟اگه حنا هندی قهوه ای بذارم ذرست میشه یا رنگ؟یه راه حل بدین بجز دکلره.خواهش میکنم زود ج بدین.
پاسخ ها
یگانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
سلام بعدازحنا بایدپاک کننده بزنی تاحنای موهات ازبین بره بعدهررنگی روکه دوست داری به موهات بزنی
Netherlands
09:41 - 1393/07/05
من مشکل دارم که میخواهم برایم کمک نماید موهای خود را قبلاً به رنگ روشن مشکی برکلاغی رنگ نموده بودم اکنون بعد از سه ماه میخواهم تغیر بدهم اما هیچ رنگ دیگر را موهایم نمی پذیرد و بعد از چهار بار تغیر باز هم همان رنگ اول ظاهر می شود چی باید کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
سلام شماباید مشکی پرکلاغی روپاک کنید بعدرنگ رومیتونید استفاده کنید برای ازبین بردن مشکی باید سالی یکبارازمحصول پاک کننده رنگ مشکی استفاده کنید تابه موهاآسیب نرسه
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1393/12/02
سلام من موهامو دکلره کردم جلوش تیره شده برا یه دست کردنش چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
عزیزم قسمتی که تیره تره دوباره دکلره بزن
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1394/04/09
سلام مو ب پایه ۶ رسوندم بعد ترکبیب رنگ قرمز قهوای و البالوی برای عنابی ولی متاسفانه اصلا قرمز نمیشه و رنگ قهوای در میاد
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1394/05/06
سلام خوبین چطور موهایمان را قهوه ای کنیم ولی قرمزی در نیاد
United States
00:49 - 1394/08/26
سلام خسته نباشید
من موهامو واسه عروسیم مش کرده بودم رو موهای خودم
الان دوست دارم فقط رنگ مش هام تغییر کنه
مثلا بنفش طلایی قرمز
میشه بگید چطوری میتونم تغییر بدم؟؟؟
مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1394/09/29
سلام خسته نباشيد من موهامو چند ماه پيش مش دكلره كردم والان ريشه موهام حدود ٧-٨ سانتي درو مده ، ميخوام رنگ مش هام زيتوني بشه يعني رنگساژ زيتوني انجام بدم ، نميدونم به ريشه موهام كه درومده چه رنگي بزنم كه به رنگياژ زيتوني بياد و بگيره؟
United States
22:18 - 1394/10/10
سلام
من تا حالا موهامو رنگ نکردم.برای اولین بار تست کردم.(رنگ مو گارنیر)وقتی رنگو به به پشت گوشم میمالم همون موقع جاش قرمز میشه و احساس سوزش دارم.اما بعد از 10 - 15 دقیقه هم سوزش و هم قرمزی برطرف میشه.این یعنی من به این رنگ مو آلرژی دارم؟لطفا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1394/10/15
سلام خسته نباشین, موهای من بلوند بودن, رنگ کردم سبز زیتونی شد بعد رنگ شکلاتی زدم خوب شد تقریبا ولی دوباره برگشته, ممنون می شم راهنمایی کنید باید چیکار کنم
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1394/10/24
سلام من موهایم رو یه ماه پیش. عسلی،زدمدميشه الان استخوانی بزنم به نظرتون باید چند بار دکلره کنم ممنون میشم از راهنمايتون
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/01/19
سلام من موهام ماهگونی رنگ کردم بعد یک ماه رنگش رفته رنگ حنا گرفته میخوام زیتونی کنم چیکار کنم واسه رنگساژ
United States
15:46 - 1395/02/31
سلام
من موهام بلوند بود بعد شست و شو زرد شد.از رنگ دودی 8 با واراسیون نقره ای و دودی استفاده کردم نیم ساعت رو موهام بود خاکستری جواب داد باید چیکار کنم درست شه؟ اگه میشه زود جوابمو بدید..
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1395/03/27
سلام من هنرجوی تازه کار،کارباموادهستم،سوالی که واسه من پیش اومده اینه که خنثی کردن تناژ بدمو بااستفاده از اکسیدان رنگی وواریاسیون درچه مرحله ای انجام میگیره؟هنگام رنگ؟بعدازرنگ؟خنثی کردن تناژ بد فقط برای دکلره است یابرای موهای رنگ شده میشه تناژ بدشو ازبین ببریم؟ممنون میشم اگه به سوالات بادقت و بدون ابهام جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
08:04 - 1395/05/14
سلام من قبل از عید با دکو کرم موهامو دکلره کردم با رنگ عسلی متوسط ولی اون نشد خیلی روشن شد جوری که انگار دکلره خالیه حالا ریشه موهام پنج شش سانت در اومده میخوام ریشه موهامو جوری رنگ کنم که یکدست بشه نمیخوام ریشه رو دکلره کنم چطوری رنگو یکدستش کنم زود جواب بدید میخوام برم عروسی
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1395/05/14
ببخشید در ضمن ریشه موهای من خیلی مشکیه نمیخوام رنگ موهام دو دست بشه فقط بارنگ یکی به من گفت یه رنگ روشن روی ریشه موهات بذار بعد رنگی که دوست داری رو بذار روی همه موهات درسته؟ خواهشا زود جواب بدین میخوام برم عروسی مرسی رنگ پوستم سبزه است راهنماییم کنید چه رنگی به پوستم میاد البته سبزه روشنم
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1395/06/18
سلام من پایین موهامو دکلره کردم از رنگش خوشم‌نیومد وارسیون‌ابی زدم روش واسه دوهفته دیگه میخوام موهامو یه دست رنگ‌بزنم‌اصلا از این رنگ‌خوشم‌نمیاد باید چیکار کنم‌که یه دست بشه؟
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1395/11/11
سلام موهای من سیاه است میخوام رنگ بلوندطلای روشن رنگ کنم بایدچنددقیقه بماندبعدبشورم
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1395/12/23
سلام موی طبیعی من مشکی پرکلاغی و تارهای خیلی ضخیم داره از چه نوع رنگی باید استفاده کنم که راحت رنگ باز کنه.
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1396/01/14
درباره ابروهای کم پشت توضیح دهید ممنون
United Arab Emirates
02:37 - 1396/02/17
سلام من موهامو حدود 10 روز پیش رنگ کردم چقدر باید زمان بگذره برای رنگساژ کردن....نسکافه ایه تیره زدم ...راهنمایی کنید لطفا
Iran, Islamic Republic of
08:14 - 1396/02/20
سلام من موهامو دکلره کردم بعد رنگ ابی گذاشتم الان از رنگ موهام خسته شدم چجوری رنگ موهامو تیره کنم لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1396/02/25
سلام خسته نباشید.من ب رنگ مو حساسیت دارم.از چندتا مارک رنگه مورو تست کردم حساس داشتم.موهام خیلی ضعیفه.موهای مشکی دارم.ی راه حل واسه روشن شدن موهام بدین لطفآ
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1396/04/01
سلام خسته نباشید خواستم بدونم من الان 17 سال سن دارم و موهامو تا الان رنگ نکردم خواستم بدونم ک باید چیکار کنم چون میخوان چند قسمت از سرمو رنگه سفید بکنم و با پلاستبک چن تارمو رو میکشم بیزون و اونارو رنگ میکنم متاسفانه ب من گفتنه رنگه سفید وجود ندتره اگه یکی کمکم کنه خعلی ممنون میشم راهمایی درست هم بکنه چون من چیزی نمیدونم با تشکر از سایته خوبتون
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1396/12/22
سلام خسته نباشید بعد از دکلره با چه فرمولی موهامو رنگ کنم ممنون میشم پاسخمو بدین .
United States
21:19 - 1397/01/19
سلام من ميخواستم موهام رو هاي لايت كنم زمينه موهام قهويي متوسط هست اين ارايشگري كه براي من انجام داده رشته هايي كه در آورده بود و مش كرده به رنگ مسي به قرمزي در امده من بايد چكار كنم كه اين رشته موهايي كه رنگشون به قرمزي در انده به بلوند تبديل بشه لطفا راهنمايي كنيد
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1397/03/27
سلام خسته نباشید من تاحالا موهامو دکلره نکردم فقط رنگ گذاشتم الان رنگ موهام قهوه ای هست که البته ریشه اش مشکی هس میخوام موهامو دکلره وبعد رنگ نسکافه ای بزارم.خودم هو رنگ گرفتم رنگ بلوند طلایی خیلی روشن و نسکافه ای تیره.میشه بهم کمک کنید درمورد میزان ترکیب رنگ؟واینکه خودم میتونم این رنگ و دربیارم یا نه
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/05/02
سلام خسته نباشيد من موهامو دكلره كردم به پايه پنج رسيد چه رنگى بزنم كه اين نارنجى ها رو بگيره
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1397/05/05
سلام خسته نباشیدمن قبلامش کردبودم خواستم یه رنگ دیگ بزارم برداشتم مشکی کردم بعدش رنگ دیگ بزارم چیکارش کنم که رنگ دیگ بگیره خواهش میگم بگید
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/07/09
سلام توروخدا جواب بدین.
فروردین عروسیم بود ارایشگرم برام لایت گذاشت باکلاه زمینه موهامم قهوه ای کرد الان موهام ۳رنگه شده موهام درحالت معمولی مشکیه...
مشکی قهوه ای کاهی شده چون فکرکنم دکلره استفاده کرد الان میخوام موهامو ی دست کنم اما زیادم رنگم تیره نباشه چه رنگی بزارم؟واگه رنگ بزارم بازم۲رنگ میشه؟نمیشه کاری کرد دکلره هام بره؟
United Arab Emirates
17:57 - 1397/09/14
سلام من پایین موهام دکلره هستش مخوا پایین موهام خاکستری 10 ودودی 10 ونقره ای 10 وبنفش بذارام دور ضمن ریسه موهام میخوام تیره باشه چه رنگی بزارم ورنگ پایین موهام پایینی چه رنگی بزارم
Iran, Islamic Republic of
22:47 - 1397/09/28
ببخشید من میخوام برای اولین بار خودم موهامو رنگ کنم ولی نمیدونم چطوری از پشت سر شروع کنم
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1397/09/29
چطورموادرنگواماده کنیم
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/12/27
سلام من موهام دکوکرم کردم میخوام زیتونی بشه چه رنگ هایی باهم ترکیب کنم و یه مارک خوب رنگ بهم معرفی کنید ممنون
Afghanistan
05:19 - 1398/05/03
سلام من برای اولین باررنگ گذاشتم رنگ روشن طلایی یا کاهی روشن شده میخوام کمی تاریک بشه چه کار کنم ؟
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/06/24
ببخشید رنگ مو قهوه ای چه مدل رنگی
Iran, Islamic Republic of
04:30 - 1398/07/09
سلام ببخشیدمن میخام رنگ بنفش آبی موهاموبزنم میشه بگین ب چ پایه ودرجه اکسیدان وچ پودری رنگی بزنم ممنون میشم سری بگین
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/09/11
سلام موهای مشکی پرکلاغی رنگ شده. میشه دکلره زد؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/10/02
سلام من موهام رنگ قهوهای داره خیلی وقته رنگ گزاشتم الان میخوام رنگ بزارم اسم رنگ بلوندنقره ای روشن c10به نظرشماقشنک میشه من خودم بورهستم؟
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1398/11/20
سلام ببخشید من میخوام دودی پلاتینه بزارم بنظرتون ازچه واریاسیونی استفاده کنم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج