راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۲۵۰۸
۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
۷۴۹۷۰۲
محتوای حمایت‌شده
اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مد نظر قرار داد، اما نگران نباشید؛ تمام این نکات را اینجا می‌توانید پیدا کنید.
برای انتخاب رنگ‌مو چه عواملی را در نظر می گیرید؟ اگر صرفا انتخاب رنگ مو را تابع سلیقه می‌دانید سخت در اشتباهید، چون دنیای رنگ‌ها آنقدر وسیع است که برای یک رنگ موی مناسب باید ده‌ها نکته را مد نظر قرار داد اما نگران نباشید؛ تمام این نکات را اینجا می‌توانید پیدا کنید.

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۳۵۰

۰۹۳۶۲۳۴۳۰۷۰

 

چگونه باید یک رنگ موی خوب را بشناسید؟

 • در انتخاب رنگ مو قبل از همه توجه کنید که  محصولاتی را بخرید که دارای استاندارد وزارت بهداشت هستند. رنگ‌هایی که به‌صورت کیلویی و بدون بسته‌بندی در بعضی از مراکز یا مغازه‌ها به فروش می‌رسند قابل اعتماد نیستند بنابراین توصیه می‌شود از مصرف آنها خودداری کنید.
 • همچنین ممکن است فرد نسبت به رنگ مو حساسیت داشته باشد که در این صورت باید به متخصص پوست مراجعه كند. بنابراین بهتر است پیش از استفاده از رنگ مو از لحاظ نداشتن آلرژی آن را آزمایش کنید. به دستورات بروشور محصول برای انجام این آزمایش توجه کنید. مقدار اندکی از رنگ مو را پشت گوشتان آزمایش کنید، اگر پس از 2روز نشانه‌های آلرژی مانند خارش، سوزش و قرمزی ظاهر نشد، تا حدی می‌‌توانید مطمئن باشید که به رنگ مو حساسیت ندارید.

در چه ظرفی رنگ‌ها را مخلوط کنید؟

 • بعد از پوشیدن دستكش مقدار لازم از رنگ مورد نظرتان را در یك ظرف غیرفلزی بریزید و بعد مقدار لازم از كرم اكسیدان را به آن اضافه كرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط كنید تا تركیبی یكنواخت به دست آورید.
نكته: معمولا درصد استفاده از كرم اكسیدان (1+1) است مگر اینكه روی تیوپ درصد اكسیدان را توضیح داده باشند. برای جلوگیری از ریختن رنگ روی لباس‌های خود از یك پیش‌بند یا لباس كهنه استفاده كنید.
 • در صورتی كه می‌خواهید پوست شما در اثر تماس با رنگ لك نشود، می‌توانید قسمت‌هایی از صورت خود را كه نزدیك محل رویش مو است با كرم چرب بپوشانید (مثل وازلین، قسمت‌هایی مانند پشت گردن، پیشانی و شقیقه).

از کجای سر شروع کنید؟

 • باید بدانید که در مورد كلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.
 • به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی كه موی خاكستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر).
 • اگر برای اولین بار است که می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید، یعنی موهای طبیعی و رنگ نشده دارید، باید بیشتر دقت کنید. باید به گونه‌ای رنگ کنید که روی هر تار مو رنگ كافی وجود داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم در شروع كار قسمت‌های انتهایی و طولی را رنگ كنید طوری كه با ریشه مو 5/2 سانتی‌متر فاصله داشته باشد و 10 دقیقه صبر كنید یعنی در ابتدا به ریشه‌ها کاری نداشته ‌باشید. 10 دقیقه بعد رنگ را به ریشه مو بزنید و 30 دقیقه برای موهای نازك و 40 دقیقه برای موهای ضخیم صبر كنید.
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@baraan._.beauty

مرحله آخر در رنگ گرفتن موها

 • بعد از اتمام زمان رنگ، كمی آب به موها اضافه كرده یك لایه كف درست كنید بعد موها را كاملا آبكشی كرده و با شامپو بشویید. در انتها نیز توصیه می‌شود از نرم‌كننده مو استفاده كنید.
نكته: اگر موهایتان را فر کرده‌اید پیشنهاد می‌شود حداقل یك هفته صبر کنید و بعد از رنگ‌های دائمی استفاده کنید.
 • بیش از زمان تعیین‌شده شستن موها را به تاخیر نیندازید.
 • برای اینکه رنگ موها دوام پیدا کند، در شامپو کردن و شستن موها باید قواعد خاصی را رعایت کرد. اول از همه باید بدانید که بعد از رنگ کردن حداقل تا 48 ساعت نباید موها را شامپو کرد و شست تا رنگ بتواند به خوبی در هر ساقه مو نفوذ کند.

برای رنگ کردن ریشه چه روشی وجود دارد؟

ممکن است بخواهید فقط ریشه‌ها را رنگ کنید چون رنگ کمتری مصرف می‌شود و در نتیجه هزینه کمتری خواهید کرد اما به هر صورت رنگ كردن ریشه هم روش خاص خود را دارد. برای كلیه رنگ‌ها، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کنید و به طرف جلو ادامه دهید البته حواستان باشد که فقط ریشه، اما زمان لازم برای رنگ گرفتن با توجه به نوع موها متفاوت است. توصیه ما این است که برای موهای نازك 30 دقیقه و برای موهای ضخیم 40 دقیقه صبر كنید.

پس از طی شدن زمان مناسب وقت آن است که تمام موها را یکرنگ کنید. بهتر است اول قسمت انتها و وسط موها را با آب‌فشان مرطوب كنید و بعد رنگ روی ریشه‌ها را با استفاده از یك شانه رنگ به قسمت‌های طولی و انتهایی موی خود انتقال داده و 10 دقیقه صبر كنید.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۳۵۰

۰۹۳۶۲۳۴۳۰۷۰

اگر پوست‌تان رنگ گرفت چه کنید؟

اگر هنگام رنگ كردن مو ناخن‌ها به رنگ آغشته شود ظاهر خیلی بدی پیدا می‌کند تا جایی که از دور کثیف و آلوده به نظر می‌رسد راه‌حل ساده است، می‌توانید از مقدار كمی دكلره ضعیف برای پاك كردن آنها استفاده كنید.

رنگ گرفتن پوست از دیگر مشکلات رایج است. اگر هنگام رنگ كردن، پوست‌تان رنگ گرفت می‌توانید از محلول‌های رنگ كه در فروشگاه‌های لوازم‌ آرایشی حرفه‌ای وجود دارد استفاده كنید وگرنه از خاكستر سیگار یا وازلین هم می‌توان استفاده كرد البته پیشنهاد می‌شود قبل از رنگ كردن، پوست خود را با وازلین یا كرم چرب كنید.

چه رنگ‌هایی برای فصل پاییز مناسب است؟

هرقدر به فصل سرد سال و پاییز نزدیك می‌شویم، رنگ‌های تیره كه قرمزی دارند بیشتر مورد پسند قرار می‌گیرند كه در پایین به برخی از آنها و تركیب‌شان اشاره می‌شود.
 
ماهاگونی: این رنگ با تمام پوست‌ها مطابقت دارد وگرمی بخصوصی به چهره می‌بخشد.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 
بنفش آبی: این رنگ به كسانی پیشنهاد می‌شود كه پوست‌های روشن دارند و تصمیم ندارند که در آینده نزدیک موهایشان را مش یا دكلره کنند.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 
مشكی پركلاغی: این رنگ به كسانی پیشنهاد می‌شود كه مدتی طولانی تصمیم به تغییر رنگ ندارند. اگر موهای شما به وسیله دكلره روشن شده است از این رنگ بپرهیزید چون به موهای شما آسیب می‌رساند.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

ماهاگونی روشن: این رنگ هم با تمام پوست‌ها مطابقت دارد ولی در 2 مرحله، ابتدا ساقه و بعد در ریشه باید استفاده شود.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

بنفش بسیار روشن: این رنگ تنها روی دكلره امكان‌پذیر است كه حتما باید به آرایشگر خود مراجعه كنید.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

انتخاب نوع رنگ به چه عواملی بستگی دارد؟

نتیجه رنگ‌آمیزی همیشه به رنگ طبیعی بستگی دارد. به طور مثال تاثیر آن روی موهای طبیعی تیره همیشه تیره‌تر از تاثیر آن روی موهای روشن است. اگر اطمینان ندارید همیشه درجه رنگ روشن‌تر انتخاب كنید. موی رنگ‌شده را می‌توان تنها به همان رنگ یا تیره‌تر رنگ كرده و نمی‌شود به رنگ روشن‌تر رنگ كرد.

رنگ مناسب مژه‌ و ابرو‌ها کدام است؟

هرگز ابروها و مژه‌های‌‌تان را با رنگ مو رنگ نکنید. واکنش آلرژی نسبت به رنگ ممکن است باعث تورم یا افزایش خطر عفونت در ناحیه چشم شود. ریختن اتفاقی رنگ مو به درون چشم نیز ممکن است آسیب دائمی ایجاد کند. سازمان غذا و داروی آمریکا استفاده از رنگ مو برای ابرو و مژه‌ها را حتی در سالن‌های زیبایی ممنوع کرده است.

رنگ‌های‌ لایت مناسب شما کدام است؟

یک رنگ های‌لایت خوب می‌تواند تاثیر زیادی در زیباتر شدن موهای شما داشته‌ باشد. یک پیشنهاد برای انتخاب رنگ های‌لایت استفاده از هاله رنگی است که در چشم‌ها وجود دارد، در آینه به چشم‌های خود دقیق نگاه کنید، در چشم هر کسی صرف نظر از رنگ غالب، رگه‌هایی از رنگی دیگر نیز وجود دارد که مسلما توجه شما را نیز جلب خواهد کرد. اگر این رنگ هاله‌ای از طلایی، کهربایی داشته باشد، رنگ چشم‌های شما گرم است. اگر هاله‌هایی از رنگ آبی، نقره‌ای یا خاکستری در چشم‌هایتان دیدید یا چشمان قهوه‌ای یکدست دارید، رنگ چشمانتان سرد است.
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@baraan._.beauty

هر آنچه باید درباره مش و لایت بدانید

به طور معمول مش‌هایی كه به وسیله كلاه انجام می‌شوند پخش‌تر و مش‌های به وسیله فویل منظم‌تر و نمایان‌تر است. البته این ‌روزها مش با فویل طرفداران بیشتری دارد چون درد، سختی و ناراحتی كمتری ایجاد می‌‌كند. همچنین آرایشگر نیز می‌‌تواند خط‌های مناسب‌تر، دقیق‌تر و قابل‌كنترل شده‌تری را روی مو انتخاب كند. در روش فویل، آرایشگر تكه‌های روشن را به دلخواه خودش و طبق سلیقه فرد انتخاب می‌‌كند ولی با كلاه نمی‌‌توان چنین كرد. البته باید گفت برای موهای خیلی كوتاه هنوز روش كلاه بهترین روش است.
 
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاوره و رزرو وقت همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۳۵۰

۰۹۳۶۲۳۴۳۰۷۰

انواع لایت‌ها چه تفاوتی با هم دارند؟

های‌لایت: در این روش تکه‌های مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا ۳درجه یا با دکلره برای داشتن رنگ‌های خاص (قرمز، مسی، دودی،…) روشن می‌کنند.

لولایت: این کار عکس‌ های‌لایت بوده و در موهای بلوند تکه‌هایی را با رنگ (شماره ۳یا۴) تیره می‌کنند. در این روش مو باید ۱سانت رشد ریشه داشته باشد و در آن رنگ‌های گرم مثل طلایی یا شکلاتی استفاده می‌شود.

سان‌لایت: همان‌طور که می‌بینید این اصطلاح به بلوند کردن (دکلره کردن) بیضی بالای سر (از رستنگاه تا تاج سر) که پهنای آن بسته به سلیقه خاص شخص است، گفته می‌شود.

مون‌لایت: این کار عکس سان‌لایت است و تکه زیری مو بلوند شده و بیضی بالای سر تیره می‌شود.

هاف‌لایت: روشی پرطرفدار است که نوک موها را به شکل‌های مختلف (ردیفی، یکی در میان مثل مش) از ۳ تا ۱۰ سانت بلوند یا رنگ‌های فا نتزی در می‌آورند.
مووی‌لایت: یک روش بسیار فانتزی است که مستطیل بالای سر را جدا کرده و دکلره می‌کنیم. سپس به ۳ تا ۷ قسمت افقی تقسیم کرده و توسط رنگ‌های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و می‌شوییم که به شکل رنگین‌کمانی روی موها قرار می‌گیرد.

اگر در رنگ‌کردن مو تنبل‌ هستید

اگر به دنبال یک تغییر قابل ملاحظه در موهایتان هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما های‌لایت را تجربه کنید. های‌لایت موها در سراسر سر پخش شده‌ و به همین دلیل ریشه‌های تازه رشد کرده چندان آشکار نمی‌شوند و برای کسانی که می‌خواهند هر 3 ماه یک‌بار موهایشان را رنگ کنند ایده‌آل است، البته یادآور می‌شویم در این حالت باید های‌لایت روی رنگ طبیعی موهای خودتان باشد.
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

اکسیدان‌ها چه تفاوتی با هم دارند؟

اکسیدان که به عنوان تسریع‌کننده فعالیت شیمیایی در رنگ مو به‌کار می‌رود، باتوجه به نتایج مورد دلخواه شما و همچنین با تمایلات سازندگان رنگ‌ها تعیین می‌شود.
راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو
 •   اکسیدان  vol10: رنگ را فقط به طور جزئی باز می‌کند.
 •   اکسیدان vol20: قدرت بازکنندگی و روشن‌کنندگی بالا روی موهای سفید را دارد.
 •   اکسیدان vol30: قدرت روشن‌کنندگی بالا با کمترین میزان رنگ را دارد.

از آنجایی‌که اکسیدان‌های با درجه بالا میزان بیشتری از سولفور موهای شما را پاک می‌کند، معمولا توصیه می‌شود از اکسیدان‌های با درجه کمتر از ۳۰ استفاده کنید. آمونیاک هم همین خطر را دارد.

رنگساژ یعنی چه؟

موها وقتی رنگ یا مش می‌شوند در ابتدا خیلی شفاف و زیبا هستند ولی بعد از مدتی زیبایی و شفافیت اولیه را از دست می‌‌دهند. در این زمان یک رنگساژ دوباره زیبایی را به موها بازمی‌گرداند. در واقع رنگساژ همان رنگی است كه به وسیله مقدار مناسبی از آب ضعیف شده است، مدت مکث رنگساژ 10 دقیقه است ولی اگر رنگساژ در پنج دقیقه هم جواب داد، می‌توانیم مو را بشوییم. نحوه رنگساژ كردن روی کلاه مش یا به طور کلی بر مو مانند شامپو زدن است. برای رنگساژ کردن یک شماره تیره‌تر از پایه دکلره کار استفاده می‌شود. مثلا اگر پایه دکلره به 6 برسد، رنگساز پایه 5 استفاده می‌کنیم.

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@baraan._.beauty

چگونه رنگساژ را بسازید

1 تا 15 سانت رنگ از تیوپ درآورید، یعنی ۴/۱درصد تیوپ از رنگ مورد نظرتان (بستگی به رنگ دلخواه و زمینه موها دارد) که البته معمولا با رنگ‌های بلوند از  شماره ۸ تا ۱۰ رنگساژ زیبا می‌شود. حالا این رنگ را با ۷۵ سی‌سی اکسیدان یك و به همان میزان هم آب ترکیب کنید و خوب به هم بزنید. این ترکیب باید از رنگ معمولی که درست می‌کنید خیلی رقیق‌تر باشد. بعد مواد را روی تمام موها پخش کنید و به آرامی شانه کنید. حالا اگر برای مش می‌خواهید رنگساژ کنید زمان مکث یك دقیقه و اگر روی رنگ باشد، ۱۵دقیقه زمان کافی است. در نهایت موها را آبکشی کنید تا ببینید که چقدر رنگ‌تان شفاف شده‌است.

اگر می‌خواهید موهای خود را به وسیله دكلره روشن كنید آن را حتما به آرایشگر خود بسپارید زیرا كار بسیار حساسی است. اگر خواستید موهای خود را با دكلره ترمیم ریشه كنید باید یك سانت باشد كه با یك مرحله انجام شود.

اگر موهای خود را زیاد دكلره و رنگ می‌كنید حتما از ماسك‌ موهای مناسب برای جلوگیری از خشك شدن آنها استفاده می‌كنید.

از واریاسیون‌ها برای تقویت تناژ رنگ با خنثی كردن سبزی، نارنجی و قرمزی مو می‌توان استفاده كرد كه مقدار تركیب آن 2 رنگ بسیار مهم است.

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

سالن آرایش و زیبایی باران

هر آنچه شما برای زیبایی و جوانی نیاز دارید ما در مجموعه زیبایی باران گردهم آوردیم.

- خدمات ویژه عروس در پکیج‌های مختلف توسط متخصص دوره دیده با متد‌های خودآرائی
- ارائه تخصصی کلیه خدمات رنگ و لایت با استفاده از متد‌های پیشرفته و بدون آسیب
- ارائه بالیاژ، آمبره، سامبره با متد استاد برتر جان بونوکارتی
بوتاکس تراپی و تقویت‌های گیاهی و ماسک‌های درمانی برای مو‌های آسیب دیده
کراتین تراپی احیا و بازسازی همراه با صافی ۱۰۰ درصد تضمینی مو‌های آسیب دیده با برترین مواد جهانی بدون فرمالدئید
- درمان کامل موخوره بدون کوتاهی قد و حجم مو در یک جلسه
- ارائه کلیه خدمات ناخن (مانیکور، پدیکور، پارافین تراپی)
کاشت به همراه طراحی‌های سه بعدی و استروک Dr Fish
- اکستنشن تخصصی مو و مژه با چسب‌های گیاهی و مو‌های طبیعی
- آرایش دائم صورت با روش میکروپیگمنتیشن با دستگاه مورد تایید بهداشت بدون هیچگونه درد و خونریزی

جمعه و روز‌های تعطیل با هماهنگی قبلی

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۶۱۱۲۳۵۰

۰۹۳۶۲۳۴۳۰۷۰

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@baraan._.beauty

راهنمای قدم به قدم رنگ کردن مو

مرزداران، بلوار جانبازان، بعد از خیابان اطاعتی جنوبی، ابتدای خیابان مطهری، پلاک‌ ۱، واحد ۱۹

انتشار یافته: 39
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
10:08 - 1391/12/05
سلام من هر هفته مجبورم موهایم رنگ کنم چون سفید است 44سال دارم کمکم کنید چکار کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۶
۲ قاشق غذاخوری تنباکو را با ۲ لیوان آب به مدت نیم ساعت بجوشانند و سپس موهای خود را با محلول خنک شده تنباکو ماساژ دهند تا تارهای موی سفید شده به رنگ مشکی در آیند. bia2-2.fardblog.com
پونه
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۸
پیشنهاد میکنم از شامپوهای رنگ کننده استفاده کنید.این شامپوها در دو رنگ مشکی و قهوه ای عرضه میشه.خودتون در منزل و درعرض پنج دقیقه و به آسونی میتونید این کار رو انجام بدید.در ضمن تا یک ماه هم موندگاری داره.
Iran (Islamic Republic of)
09:36 - 1391/12/07
با سلام و خسته نباشید خدمت شما من متاسفانه موهایم در سن 17 سالگی شروع به سفید شدن کرد الان 43سالمه مجبورم هر هفته ریشه ی موهایم رنگ کنم خیلی عذاب میکشم نمیدانم باید چکار کنم تا حداقل رنگ مو زمان بیشتری دوام بیارد الان تمام موهایم تقریبا سفید است لطفا منو کمک کنید ممنونم
Iran (Islamic Republic of)
17:05 - 1392/02/13
سلام اصلا شما هیچ حوابی به من ندادید
Iran (Islamic Republic of)
16:35 - 1392/03/26
برای رفع سفیدی مو هیچ چاره ای جز رنگ کردن آن ندارید . ولی اگر از حنای هندی استفاده کنیدبهتر است . به هر حال شیمیایی نیست .
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
حنای هندی خطرناکه
Iran (Islamic Republic of)
23:41 - 1392/06/04
سلام من رنگ شماره 2/3 گذاشتم موهام مشکی شده الان میتونم روش رنگ دیگه ای بذارم?
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
شما می توانید از rimover استفاده کنید تا اسیب کمتری به موهایتان برسد..
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
13:40 - 1392/06/07
سلام
من موهای یکی از دوستانم رو دکلره کردم تا پایه-7-8 رسید بعد هم رنگ 7/38 بس که میشه بژطلایی و با اکسیدان 6درصد رنگساژ کردم حدود 7دقیقه
ولی در آخر رنگ اون چیزی که می خواستیم نبود یعنی خیلی سبزی داشت وکلا انگار زیتونی بود
یکبار دیگه هم همچین اتفاقی برام افتاده بود که رنگساژ شبیه اون چیزی که می خواستم نبود و به زیتونی شبیه بود،ممنون میشم دلیلشو بهم بگید
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
18:53 - 1392/06/10
با سلام وخسته نباشید
نوک موهای من دکلره داره هر رنگی میزارم بعد از۲یا۳بارشستشو دورنگ میشه هفته پیش رنگ ماهاگونی شرابی روشن گذاشتم الان خیلی زشت شده ریشه موهام ماهاگونیه نوکش قهوه ای.برای یکدست شدن واز بین بردن رنگ ماهاگونی بدون استفاده از دکلره چکار کنم؟از چه رنگی استفاده کنم؟
پاسخ ها
مینا
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
عزیزم شما باید رنگ ریشه و ساقه و قسمت های دکلره رو کاملا جدا بزاری . رنگ قسمت های دکلره شده رو کمی تیره
تر بزار
Iran (Islamic Republic of)
16:30 - 1392/06/16
سلام خسته نباشین از روی مش استخوانی چه رنگی بذارم که کل موهام استخوانی بشه ممنونم
Iran (Islamic Republic of)
05:11 - 1392/11/03
سلام موهامو ان 2 گذاشتم 6ماه ازش گذشته پشته موهام کاملا نارنجی قرمزه . مبتونم فندوقی کرم رنگ کنم ؟
Iran (Islamic Republic of)
14:53 - 1392/12/22
سلام من شیما هستم تقریبا یک ماه پیش برای دومین بار موهامو رنگ کردم بار اول رنگ نسکافه ای تیره گذاشتم که خیلی بهم میومد ولی بار دوم مش دودی تنباکویی گذاشتم که به نظر خودم اصلا قشنگ نیست البته رنگ پوستم گندمگونه و موهای تقریبا زبری دارم حالا میخوام دوباره رنگ کنم ولی توش موندم چه رنگی کنم. همسرم علاقه زیادی به رنگ های شرابی داره ولی نمیدونم بهم میاد یا نه میشه راهنمایی کنید که چه رنگی با چه ترکیبی استفاده کنم خییییییییییییییلی ممنون
Iran (Islamic Republic of)
02:06 - 1392/12/27
سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من موهامو ماهاگونی روشن گذاشتم به جای قرمز مسی شده انگار حنا گذاشتم چیکار کنم
France
00:34 - 1393/02/02
رنگ همیشگیمو با کرم روشن کننده و کمی واریاسیون نقره ای و آبی قاطی کردم خیلی تیره شد. چی کار کنم کمکم کنید. رنگم c5 بود
United States of America
19:22 - 1393/03/30
سلام . من 19 سالم هست و برای اولین بار میخوام موهامو رنگ کنم . موهای خودم خرماییه و میخوام رنگ بوند یاقوتی استفاده کنم و البته تمایلی به دکلره کردن مو ندارم .

رنگ کردن مو درحالیکه موهای قبلی تیره بوده رنگ مو رو به سمت تیرگی می بره ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۶
رنگ خرمایی رنگ قشنکیه حیفه خرابش نکن بزار وقتی موهات سفید شد رنگش کن
Iran (Islamic Republic of)
12:31 - 1393/04/16
سلام با عرض خسته نباشی.چکار کنم زنگ موی را که از کاتالوگ انتخاب میکنیم همون رنگ روی مو پیاده بشه. ممنون میشم جوابمو بدین
Iran (Islamic Republic of)
00:56 - 1393/04/18
سلام.لطفا جوابمو بدین چطور رنگی رو از کاتالوگ انتخاب میکنیم همون رنگ روی مو پیاده بشه ممنون میشم جوابمو بدین
پاسخ ها
***
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
باید با دکلره موهاتونو به پایه ۱۰ برسونید تا اون چیزی که تو کاتالوگ هست دربیاد
***
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
فک کنم اگه یه بار دیگه همون قسمت تیره رو رنگ کنید بهتر بشه
***
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
پایه ۶ براش کمه .پایه ۸ مناسب تره
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۶
هیچوقت دقیقا اونی که میخوای نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
22:11 - 1393/05/13
سلام من موهامو n3 گذاشته بودم بهم گفته بودن ک ریموور احتیاج نداره موهام..منم دکلره کردم بهد هر رنگی ک میذارم رو موهام نارنجی میشه..دودی تیره هم گذاشتم بازم نارنجی شد اصلا رنگ نمیگیره!!توروخدا کمکم کنید خیلی عجله دارم
Iran (Islamic Republic of)
18:53 - 1393/06/10
سلام.من موهامو حنا هندی مشکی گداشتم.الان چیکار کنم از بین بره؟اگه حنا هندی قهوه ای بذارم ذرست میشه یا رنگ؟یه راه حل بدین بجز دکلره.خواهش میکنم زود ج بدین.
پاسخ ها
سحر
Netherlands
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
حنا رفته تو ریشه موهاتون رنگ جدید را با اکسیدان 12 روی موهاتون بذارید و رنگی هم استفاده کنید که کاور کننده باشه
Netherlands
09:41 - 1393/07/05
من مشکل دارم که میخواهم برایم کمک نماید موهای خود را قبلاً به رنگ روشن مشکی برکلاغی رنگ نموده بودم اکنون بعد از سه ماه میخواهم تغیر بدهم اما هیچ رنگ دیگر را موهایم نمی پذیرد و بعد از چهار بار تغیر باز هم همان رنگ اول ظاهر می شود چی باید کنم
پاسخ ها
سحر
Netherlands
۱۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
باید حتما موهاتون رو دکلره کنید تا باز بشه، رنگ پرکلاغی و شرابی جز رنگ هایی هستند برای پاک کردن باید حتما دکلره بذارید،
Iran (Islamic Republic of)
00:07 - 1393/12/02
سلام من موهامو دکلره کردم جلوش تیره شده برا یه دست کردنش چیکار کنم تورو خدا کمکم کنین
Iran (Islamic Republic of)
09:53 - 1394/04/09
سلام مو ب پایه ۶ رسوندم بعد ترکبیب رنگ قرمز قهوای و البالوی برای عنابی ولی متاسفانه اصلا قرمز نمیشه و رنگ قهوای در میاد
Iran (Islamic Republic of)
18:05 - 1394/05/06
سلام خوبین چطور موهایمان را قهوه ای کنیم ولی قرمزی در نیاد
پاسخ ها
سحر
Netherlands
۱۳:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
اگه ریشه مو، قرمز نداشته باشه قهوه ای بدون قرمزی میشه اما می تونید تو رنگ از ضد قرمزی هم استفاده کنید
United States of America
00:49 - 1394/08/26
سلام خسته نباشید
من موهامو واسه عروسیم مش کرده بودم رو موهای خودم
الان دوست دارم فقط رنگ مش هام تغییر کنه
مثلا بنفش طلایی قرمز
میشه بگید چطوری میتونم تغییر بدم؟؟؟
مرسی
پاسخ ها
سحر
Netherlands
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۱
مش فویلی یا تیکه و می تونید از اسپری رنگ های فانتزی نیز استفاده کنید
ستاره
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۵
رنگ ساژ بگیر بزن هررنگی که میخوای
Iran (Islamic Republic of)
14:14 - 1400/04/05
مسول محترم سالن باران
آفرین بر شما که ضمن تبلیغ ؛ چنین متن مفیدی منتشر کردی .
اامیدوارم سایرین هم یاد بگیرن و از دادن زکات علمشون که نشر آن است بخل نورزند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالابرد_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر