سَرَک کشیدن به آشپزخانه هلندی‌ها!
۳۲۹۸۸۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴
۱۰۲۳۳
در یک آشپزخانه هلندی بی شک مانند دیگر کشورها،تاثیراتی از کشورهای دور و نزدیک دیده می شود.
وب‌سایت توریسم آنلاین: در یک آشپزخانه هلندی بی شک مانند دیگر کشورها،تاثیراتی از کشورهای دور و نزدیک دیده می شود.

شیوه آشپزی در هلند روشی مستقیم و ساده است:سبزیجات فراوان و گوشت کم و حضور پر رنگ لبنیات.

در ادامه سری به آشپزخانه یک هلندی می زنیم:

"بیتربالن" توپ های گوشتی هلندی هستند که همراه با سس خردل خورده می شوند و تقریبا در تمام منوهای آمستردام دیده می شوند.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!"وافل استروپ" از دولایه نازک خمیر که وسط آن با شربت کارامل پرشده ،تهیه می شود.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!هلندی ها در ماههای می تا جولای ،شاه ماهی را به صورت خام و با پیاز خرد شده و خیارشور می خورند.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!گوشه به گوشه شهرهای هلند پنیرفرشی است و هزاران اتاق تست پنیر به همراه موزه ای با این عنوان گردشگران زیادی را به سوی این سرزمین می کشاند.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!"استامپ پات"غذای سنتی هلندی هاست که ترکیبی از سیب زمینی پخته شده با انواع سبزیجات و یا میوه های مختلف است.این غذا اغلب به همراه سوسیس ،سِرو می شود.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!کیک های هلندی "تامپوس" کیک های مستطیلی شکلی هستند که با روکشی صورتی رنگ در حالی که میانه آن را با خامه زده شده پر می کنند.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!"کیبلینگ" میان وعده هلندی است که در حقیقت تکه های سرخ شده ماهی به همراه سس مایونز پُر از سیر یا سس تاتار سِرو می شود.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!"اروتن سوپ" سوپ سبزیجاتی است که در اغلب کشورها تهیه می شود و البته پرطرفدار است.

تصاویر:سَرَک کشیدن به آشپزخـــــــانه هلـــــندی ها!
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1395/03/08
به غیر از اون ماهی خام بقیه به نظر خیلی خوشمزه هستند!
Finland
00:59 - 1395/03/09
ای شکموووووو المیرا خانم
Netherlands
03:39 - 1396/04/29
خوشمزه ترین غذای هلندی ها همین کیبلینگ است ( تکه های گوشت فیله ماهی که در روغن سرخ می شود ) . بدترین و وحشت ناک ترین غذا یا شیرینی آنها همان تامپوس است که مثل زهرمار شیرین و بی خاصیت است . تارتهایشان هم یک لایه نازک کیک دارد و بقیه اش تا توانسته اند خامه چپانیده اند رویش و ... .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج