از سکته «پوتین» تا شیمی درمانی «سلنا گومز»
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۳۳۶۰۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۸
۳۱۰۹۲
ماجرای اخبار داغ داغ و شایعات مرگ و بیماری چهره‌های سرشناس از آن دست مسائلی است که به این سادگی‌ها دست از سر چهره‌های معروف و سرشناس در جهان بر نمی‌دارد.
مجله سیب سبز - مریم فرسایی: ماجرای اخبار داغ داغ و شایعات مرگ و بیماری چهره‌های سرشناس از آن دست مسائلی است که به این سادگی‌ها دست از سر چهره‌های معروف و سرشناس در جهان بر نمی‌دارد. واقعیت این است که نمی‌شود به چهره‌ای جهانی و سرشناس بدل شوی و پیه شایعات رنگارنگ را به تن نزنی. همیشه در هر گوشه از دنیا می‌توانی فرصت‌طلبانی را پیدا کنی که به‌خاطر یک بازدید بیشتر یا یک لایک بیشتر یک ماجرای دروغی  را دستمایه کارشان کرده و توجه میلیون‌ها مخاطب را به خود جلب می‌کنند. این بار چند نمونه خارجی از شایعه‌پراکنی‌ پاپاراتزی‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

ماجرای کرملین با سکته‌های پوتین

حمله پاپاراتزی‌ به چهره‌‌ها

ماجرای غیبت یک هفته‌ای ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه از محافل عمومی در سال2013 باعث شد تا شایعه ابتلای او به بیماری سخت و سکته‌های پی‌در‌پی قلبی قوت بگیرد. رسانه‌های رسمی و غیررسمی تلاش کردند تا هر یک گمانه‌زنی‌هایی درباره وضعیت جسمانی و سلامت پوتین داشته باشند که مهم‌ترین آنها سرماخوردگی شدید رئیس‌جمهور روسیه و سکته‌های قلبی بود اما دیمیتری پسکوف سخنگوی پوتین خیلی زود به این شایعات بی‌اساس پایان داد و گفت: حال پوتین خوب است و به شوخی گفت او می‌تواند به‌راحتی انگشت طرف مقابل را بشکند.شیمی‌درمانی سلنا گومز


حمله پاپاراتزی‌ به چهره‌‌ها

خبر ابتلای سلنا گومز خواننده به سرطان یکی از شایعاتی بود که ‌زندگی هنری و شخصی این خواننده را به شدت تحت‌تاثیر قرار داد. گومز دو سال قبل متوجه شد که به بیماری لوپوس که نوعی بیماری خود‌ایمنی است مبتلا شده است. او برای درمان اقدام کرد و روند درمان و فشار عصبی که به‌خاطر ابتلا به این بیماری بر او وارد شد، باعث شد که گومز در دوره‌ای بسیار لاغر و رنجور به‌نظر برسد. همین مسئله باعث شد که پاپاراتزی‌ها خبر معتاد شدن او را مطرح کنند. همچنین سبب شد گومز در مصاحبه با یکی از نشریات پرفروش درباره بیماری‌اش به‌طور غیرمستقیم صحبت کند و لاغری و وضعیت ظاهری‌اش را ناشی از یک دوره دارو‌درمانی معرفی کند. همین مسئله باعث شد تا پاپاراتزی‌ها دوباره دست به کار شوند و ماجرای شیمی‌درمانی و ابتلای گومز را به سرطان طرح کنند. ماجرایی که هرگز صحت نداشته است.شایعه ابتلای بازیگر هالیوودی به ایدز


حمله پاپاراتزی‌ به چهره‌‌ها

شایعه ابتلای چارلی شین به ویروس اچ‌آی‌وی مثبت از آن دست شایعاتی بود که روزها و شب‌ها بر سر زبان‌ها بود و مدام در سایت‌ها و حتی نشریات مختلف طرح می‌شد. ماندگاری این شایعه بر سر زبان‌ها دلایل مختلفی داشت چرا‌که هر بار جزئیات قابل‌تاملی درباره بیماری چارلی شین مطرح می‌شد جزئیاتی که اگر از  زبان پاپاراتزی‌ها نقل می‌شد اما همچنان توسط هیچ منبع موثقی تایید نمی‌شد.

 این شایعه چندین ماه ادامه داشت تا سرانجام خود چارلی شین به زبان آمد. او درباره ابتلایش به ویروس اچ‌آی‌وی صحبت کرد و پرده از واقعیت برداشت. البته بعدها مشخص شد که او توسط افرادی که از جزئیات بیماری‌اش مطلع بودند تهدید به افشاگری شده بوده و حق‌السکوت‌های زیادی به آنها پرداخته است. شاید اگر او این فشار را تحمل نمی‌کرد هرگز نمی‌گذاشت واقعیت فاش شود.آمیتا باچان برای همیشه رفت‌!


حمله پاپاراتزی‌ به چهره‌‌ها

خبر درگذشت آمیتا باچان بازیگر سرشناس هندی یکی دیگر از شایعاتی بود که این بازیگر سینمای بالیوود را وادار به واکنش کرد. این بازیگر چند روز پیش به‌دلیل ضعف جسمانی و البته بیماری هپاتیت نوع‌B دچار کسالت شده بود و در خانه بستری بود. همین مسئله موجب شد تا پاپاراتزی‌ها خبر مرگ او را در رسانه‌ها به‌ویژه سایت‌های خبری مطرح کنند. اما آمیتا باچان خیلی زود از طریق وبلاگ شخصی‌اش این خبر را تکذیب کرد و گفت: هنوز خیلی زود است که مرا درون تابوت تجسم کنید. کسالت مختصری داشتم و ضعف جسمانی بر من غالب شده بود که به لطف خداوند در حال بهبود هستم. بیماری جسمی کمی ذهن و روان مرا هم تحت‌تاثیر خود قرار داده اما تلاش می‌کنم خیلی زود با سلامت و مصمم فعالیت‌هایم را ادامه دهم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر