کرملین به ادعای هیلاری واکنش نشان داد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۳۶۳۸۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
۱۵۸۶۰
کاخ کرملین می گوید: در امور داخلی کشورها دخالت نمی کند.
خبرگزاری ایرنا: کاخ کرملین می گوید: در امور داخلی کشورها دخالت نمی کند.

سخنگوی کاخ کرملین با رد سخنان هیلاری کلینتون مبنی بر اینکه مسکو برای پیروزی احتمالی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا جشن خواهد گرفت، اظهار کرد: رییس جمهوری روسیه بر خلاف برخی کشورها همیشه اصول خاصی در سیاست ها دارد و در امور داخلی دیگر کشورها مداخله نمی کند.

 دونالد ترامپ تنها نامزد انتخاب برجای مانده از رقابت های درون حزبی جمهوریخواه برای انتخابات ریاست ریاست جمهوری آمریکا، بارها اعلام کرده است در صورت ورودذ به کاخ سفید، روابط بسیار خوبی با روسیه و ولادیمیر پوتین برقرار خواهد کرد که با واکنش های اندک اما محتاطانه و مثبت روبرو شد.

روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس امروز (شنبه) نوشت: دیمیتری پسکوف گفت، نمی دانم پیروزی احتمالی ترامپ در آمریکا چه دلیلی برای جشن گرفتن در روسیه دارد.

سخنگوی کاخ کرملین در پاسخ به پرسش یک خبرنگار که گفته بود شاید خانم کلینتون دلیل برگزاری جشن پیروزی ترامپ در کاخ کرملین را بداند، اظهار کرد که شاید او بداند ولی من نمی دانم.
پسکوف تاکید کرد: روسیه بر این باور است که بهترین نامزد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از رای گیری و کسب بیشترین آرای مردمی مشخص خواهد شد.

ترامپ در یکی از آخرین سخنرانی های انتخاباتی خود که ماه گذشته میلادی بیان کرد، گفت که اگر رئیس جمهور شوم، روابط بهتری با روسیه و چین برقرار خواهم کرد.

وی همچنین افزوده است که ارتباط های خوبی با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه و این کشور برقرار خواهد کرد.
نامزد جمهوریخواهان همچنین یازدهم مارس 2016 گفت: فکر می کنم پوتین یک رهبر بسیار قدرتمند برای روسیه و قوی تر از باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا است.

اما کاندید انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از این اظهار نظر با هدف گریز از طرح هرگونه اتهامی علیه خود، تاکید کرد، گفته های من به این معنا نیست که «شخصاً از پوتین پشتیبانی می کنم».

ترامپ افزود: پوتین واقعا یک رهبر بسیار قوی است. می توانم با جرأت رهبران قوی و ضعیف را نام ببرم، من ادعا نمی کنم که این خوب یا بد است.

به گزارش اسپوتنیک، پوتین زمان رقابت های درون حزبی جمهوریخواهان در حاشیه یک کنفرانس خبری گفته بود: ترامپ آدمی بسیار درخشان و بدون هیچگونه شکی با استعداد است. تعریف شایستگی های وی کار ما نیست اما پیشتاز مطلق مبارزات انتخاباتی است.
رئیس جمهور روسیه در ادامه اظهار کرد: ترامپ می گوید خواستار گذار به سطح دیگر، نزدیک تر و عمیق تر روابط با روسیه است. مگر ما می توانیم از این سخن استقبال نکنیم که طبعا استقبال می کنیم.

آلکسی پوشکوف رییس کمیسیون امور بین المللی دومای روسیه نیز در این باره گفته است: با شخصی مثل ترامپ که تاجر و عملگرا است می‌شود کار کرد، زیرا همه چیز را قابل گفتمان می‌داند.

پوشکوف در گفت وگو با روزنامه ایزوستیا اظهار کرد: اتفاقا باید از دموکرات‌ها با آن ایدئولوژی های لیبرالی ترسید. رویکرد اوباما و بوش ایدئولوژی‌گرایانه و بنیادگرایانه بود که زندگی مردم خاورمیانه را به نام ارزش های آزادیخواهانه و قطعا پوچ، نابود کردند و امروز به صراحت می‌گویم می‌شود با ترامپ کنار آمد.

اما سخنان ترامپ فقط به دوستی و ماه عسل سیاسی با روسیه محدود نشد و به هشدار هم رسید که زیاد در رسانه ها بازتاب نیافت.

ترامپ در یک مناظره در دیترویت در باره حضور خود تبعیدی کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا در روسیه، گفت: ادوارد اسنودن یک جاسوس است و اگر مسکو به ما احترام می‌گذاشت باید فورا وی را تحویل واشنگتن می داد.

نامزد جمهوریخواهان همچنین پس از انتشار اخباری مبنی بر نزدیک شدن هواپیماهای نظامی روسی به محدوده ناوها یا هواپیماهای جاسوسی آمریکایی در منطقه بالتیک نزدیک مرزهای روسیه گفت که اقدام های خلبانان روس نشان می دهد، هیچ احترامی برای آمریکا و باراک اوباما قائل نیستند.

به گزارش رسانه ها، وی افزود که رییسان جمهوری آمریکا و روسیه باید این مشکل را بررسی کنند و اگر تغییری در این موضوع صورت نگرفت باید از شلیک بهره گرفت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر