بینندگان تاپ گیر جدید را نپسندیدند
۳۳۶۶۰۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۵۷۴۷ 
پس از درگیری جرمی کلارکسون با تهیه‌کنندهٔ برنامهٔ تاپ گیر و جدایی سه مجری محبوب یعنی جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می از این برنامه، بی‌بی‌سی با استفاده از مجریان جدید، ساخت فصل جدید تاپ گیر را آغاز نمود. در این فصل جدید که فصل بیست و سوم محسوب می‌شود، شش مجری جایگزین سه مجری قبلی شده‌اند.
وب‌سایت پدال: پس از درگیری جرمی کلارکسون با تهیه‌کنندهٔ برنامهٔ تاپ گیر و جدایی سه مجری محبوب یعنی جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می از این برنامه، بی‌بی‌سی با استفاده از مجریان جدید، ساخت فصل جدید تاپ گیر را آغاز نمود. در این فصل جدید که فصل بیست و سوم محسوب می‌شود، شش مجری جایگزین سه مجری قبلی شده‌اند.

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر

سرانجام پس از مدت‌ها جنجال و گمانه‌زنی بر سر سری جدید تاپ گیر، اولین قسمت از فصل بیست و سوم این برنامهٔ محبوب چند روز پیش در تاریخ 9 خرداد پخش شد اما سری جدید این برنامه شروع ناامیدکننده‌ای داشت به‌طوری‌که تعداد بینندگان به 4.4 میلیون کاهش‌یافته. مخاطبین تاپ گیر فصل جدید آن را خسته‌کننده و کسل‌کننده عنوان کردند؛ اما انتقادات به فصل بیست و سوم تاپ گیر به همین‌جا ختم نشده و طرفداران واکنشی بسیار منفی به سری جدید این برنامه نشان دادند. این انتقادات تا حدی زیاد بود که حتی سازندگان برنامه را نیز شوکه کرد.

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر

هواداران برنامهٔ تاپ گیر در فضای مجازی نیز انتقادات شدیدی را به تیم جدید تاپ گیر وارد کرده و آن را فاقد جذابیت دانستند. به همین دلیل بینندگان فصل جدید کاهش چشمگیری داشت و درحالی‌که تعداد بینندگان قسمت‌هایی از آخرین سری تاپ گیر با اجرای سه مجری محبوب قبلی حتی به 7.4 میلیون نفر هم رسیده بود، بینندگان فصل جدید به تنها 4.4 میلیون نفر کاهش یافت. این در حالی است که تاپ گیر با تیم قبلی در دوران اوج خود در سال 2007 و در قسمتی که لوئیس همیلتون در آن حضور پیداکرده بود رکورد 8.4 میلیون بیننده را از خود بجای گذاشت. همچنین کریس اوانز، مجری اصلی تاپ گیر جدید، نیز قبلاً گفته بود که اگر تعداد بینندگان فصل جدید تاپ گیر کمتر از 5 میلیون نفر باشد ناامیدکننده خواهد بود.

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر

هرچند جرمی کلارکسون گاهی اوقات با صحبت‌ها و حرکات خود موجب توهین و آزرده شدن بسیاری از طرفداران برنامه می‌شد اما همچنان محبوب و دوست‌داشتنی بود درحالی‌که تیم جدید و بخصوص کریس اوانز رویکرد محافظه‌کارانه‌ای داشتند. بااین‌حال برخی از این رفتار استقبال کردند.

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر

در اولین قسمت از فصل بیست و سوم تاپ گیر، خودروهای آریل Nomad، شورلت کوروت Z06 و دوچ وایپر موردبررسی قرار گرفتند و در قسمت بعدی که 5 ژوئن (16 خرداد) پخش خواهد شد نیز مک لارن 675LT بررسی خواهد شد. برنامهٔ تاپ گیر یکی از بزرگ‌ترین منابع مالی بی‌بی‌سی محسوب می‌شود که سالیانه 50 میلیون پوند درآمد دارد. حال باید دید که آیا با پخش قسمت‌های بعدی، سری جدید این برنامه می‌تواند طرفداران را راضی کرده و آمار بینندگان را افزایش دهد یا نه. بعلاوه شاید برنامهٔ جدید مجریان سابق تاپ گیر که گرند تور نام‌گرفته و پاییز امسال از شبکهٔ آمازون پخش خواهد شد بتواند به محبوبیتی همانند فصل‌های گذشتهٔ تاپ گیر دست یابد.

واکنش منفی بینندگان به فصل جدید تاپ گیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج