خودروی هوشمند گوگل بوق هم میزند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۳۶۶۶۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
۵۱۸۰
خودروی هوشمند گوگل اکنون از قابلیتی جالب توجه بهره می‌برد. این خودروی خودران می‌تواند رفتار‌های نادرست رانندگی و افراد پیاده‌رو را درک کند و با بوق زدن به آن‌ها هشدار دهد.
zoomit.ir -  محمد حسین جعفری: خودروی هوشمند گوگل اکنون از قابلیتی جالب توجه بهره می‌برد. این خودروی خودران می‌تواند رفتار‌های نادرست رانندگی و افراد پیاده‌رو را درک کند و با بوق زدن به آن‌ها هشدار دهد. البته این قابلیت به اعتقاد بسیاری یکی از آزاردهنده‌ترین امکانات موجود در خودروها است که اکنون به خودروهای هوشمند نیز راه یافته است.

قابلیت بوق زدن به خودروی هوشمند گوگل افزوده شد

خودروی هوشمند گوگل با رانندگی صحیح و قانون‌مدار خود جهت نجات جان انسان‌ها توسعه می‌یابد. اما اخیرا این خودرو به امکان انجام یکی از آزاردهنده‌ترین کارهایی که روزانه تعداد بسیاری از راننده‌ها به انجام آن می‌پردازند، مجهز شده است؛ بوق زدن.

گوگل ماهیانه اقدام به انتشار آپدیت‌ها و پیشرفت‌های صورت گرفته در پروژه‌ی خودروی هوشمند خود می‌کند. غول فناوری در گزارش ماه مِی از توانایی بوق زدن خودروی خود پرده برداشت. بخش تکنولوژی‌های خودروی خودران گوگل در این خصوص گفت:

الگوریتم خودران خودروی ما، اکنون قابلیت درک شرایطی را دارد که در آن نیاز به بوق زدن برای اطلاع سایر راننده‌ها از وجود خطر احساس می‌شود. برای مثال می‌توان تغییر لاین ناگهانی خودروی مقابل یا خروج بدون دقت آن از خیابان فرعی‌ اشاره کرد. ما با آزمایش‌های میدانی شرایط خطر واقعی را به خودروی خود آموختیم. خودروی گوگل اکنون قابلیت تمایز میان وجود خطر واقعی و امکان وجود آن را دارد. به عنوان مثال محصول هوشمند ما می‌تواند میان خودرویی که در جهت خلاف جاده در حال حرکت است و خودرویی که امکان دارد در جهت خلاف جاده حرکت کند، تمایز قائل شود.

قابلیت بوق زدن به خودروی هوشمند گوگل افزوده شد

در نسخه‌ی ابتدایی الگوریتم جدید خودروی گوگل، هنگام تشخیص شرایط لازم به بوق زدن، خودرو بوق را در داخل کابین پخش می‌کرد تا مهندسان گوگل صحت رفتار آن را بسنجند. پس از بررسی‌های میدانی گوگل، این شرکت در خصوص پیشرفت‌های الگوریتم جدید خود گفت:

اکنون که الگوریتم بوق زدن ما به خوبی پیشرفت کرده، ‌می‌توانیم از آن با اطمینان کامل استفاده کنیم. الگوریتم ما می‌تواند با توجه به شرایط مختلف، به اشکال متنوعی بوق بزند. به عنوان مثال اگر خودرویی با دنده عقب در حال نزدیک شدن به خودروی ما باشد، الگوریتم هوشمند با دو بوق کوتاه و دوستانه وجود خودروی گوگل را به راننده‌ی مقابل یادآوری می‌کند. در شرایط دیگری که خطر احساس شود، خودرو از بوق‌های ممتد و بلند‌تری استفاده خواهد کرد.

هدف نهایی گوگل آموزش به خودرو برای بوق زدن همانند راننده‌‌ای صبور و حرفه‌ای است. این شرکت هم‌چنین در حال آموزش شناسایی کودکان و افراد پیاده به خودروی خود است تا در کنار قابلیت بوق زدن بتواند از خطرات احتمالی برخورد با عابران پیاده جلوگیری کند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر