نسل دوم نیسان جوک در راه است +عکس
۳۳۶۸۱۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵
۷۸۳۴ 
نیسان می خواهد دستی به سر و روی نسل اول نیسان جوک بکشد و دیگر باید به نسل دوم نیسان جوک سلام کنیم که در چهره آرایی خود از نسل جدید طراحی‌های نیسان سود می‌برد.
وب سایت خودرو بانک: اولین نسل از نیسان جوک که در سال 2010 میلادی معرفی و عرضه شد، تمامی مخاطبان و خبرنگاران صنعت خودروسازی را در شوک فرو برد، خودرویی بی‌نهایت زشت و بد فرم که انگار شرکت سازنده به عمد طراحی جلو و عقب آن را زشت طراحی کرده ولی همین چهره در بعضی از بازارها به خوبی پاسخ داد و فروش قابل توجهی را تجربه کرد به طوریکه در بازار انگلستان دومین خودروی پرفروش بعد از قشقایی لقب گرفت. حال دیگر نیسان می خواهد دستی به سر و روی این خودروی سلیقه ای بکشد و دیگر باید به نسل دوم نیسان جوک سلام کنیم که در چهره آرایی خود از نسل جدید طراحی‌های نیسان سود می‌برد.

نسل دوم نیسان جوک در راه است

همین اول کار باید به این نکته اشاره کنیم که طرح پیش روی ما، در واقع یک تصویر رندری یا گرافیکی از نسل دوم نیسان جوک است که با توجه به شواهد و مستندات بدست آمده به این مرحله از طراحی و چهره آرایی رسیده و از آنجایی که بیش از 90 درصد تصاویر رندری همان چیزی از آب در می‌آیند که شرکت خودروسازی ساخته است، پس می‌توان تا حدودی به صورت موقت به طرح آماده شده از نسل دوم نیسان جوک استناد کرد و صحبتی کوتاه در رابطه با آن داشت.

نسل دوم نیسان جوک در راه است

همانطور که در ابتدا گفتیم و در تصاویر مربوط به نسل دوم نیسان جوک هم می‌بینید، خوشبختانه طراحی ظاهری نیسان جوک نسل دوم بهبود‌های قابل توجهی پیدا کرده و از حالت گردی شکل و زشت نسل اول خود دور شده است تا دست نیسان را در بازاریابی و فروش خود باز گذاشته باشد. برای توسعه این محصول با استناد به تصاویر رندری، می‌توان گفت که نیسان از نسل جدید طراحی‌های خود استفاده کرده که در قسمت جلویی می‌توان جلوپنجره مشبک نسل جدید نیسان را مشاهده کرد که بر روی دیگر خودروهای این کمپانی نظیر نیسان ماکسیما هم مورد استفاده قرار گرفته است.

چراغ‌های پیشانی هم اگر بالاتر طراحی شده بودند و با قابی بهتر و پیشرفته‌تر سر جای خود قرار می‌گرفتند، قطعا جلوه‌ای بهتر به خودرو می‌دادند، ولی در هر صورت یک طراحی بسیار بهتر از نسل قبل خود دارد که همین یک مورد برای خوب بودن طراحی نسل دوم نیسان جوک اکتفا می‌کند.

در حوزه فنی هم گفته شده که این محصول برپایه پلتفرم CMF-B توسعه پیدا خواهد کرد که دیگر خودروهایی نظیر نیسان میکرا، رنو کلیو و کپچر و همچنین نسل بعدی داچیا داستر بر روی آن توسعه پیدا کرده‌اند، از این رو می‌توان انتظار پیشرانه‌ای 1.5 لیتری DCI با قدرتی 110 اسب بخاری و یا سیستم محرکی هیبریدی با داشتن موتوری بنزینی و موتوری الکتریکی با خروجی کلی 109 اسب بخاری را داشت.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج