توصیه آنجلینا به جانی دپ چه بود؟
۳۳۸۱۳۱
۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
۱۱۷۳۳
یکی از دوستان دپ می گوید: «آنجی حتی به او گفت حواسش را جمع کند. او مطمئن بود که دپ اشتباه بزرگی مرتکب خواهد شد. جولی از دپ خواسته بود قبل از ازدواج، بیشتر هرد را بشناسد.»
روزنامه هفت صبح: از داستان «جانی دپ» و «اَمبر هرد» دیگر همه باخبر شده اند. ماجرای درخواست طلاق هرد و متهم کردن دپ به اعمال خشونت خبر داغ بسیاری از رسانه های زرد بوده است. بعد از اتهام های هرد علیه دپ، افراد زیادی از نزدیکان بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» به میدان آمدند تا از او دفاع کنند. حتی «ونسا پارادی» همسر سابق دپ نیز از او دفاع کرد. حالا اما نام یک نفر دیگر هم به میان آمده است: «آنجلینا جولی».

توصیه آنجی به دپ چه بود؟

به نوشته «پاری مچ» جولی و دپ در سال 2010 در فیلم «گردشگر» هم بازی بوده اند. آن دوران رابطه دپ و هرد تازه آغاز شده بود. همین اتفاق باعث شده است که جولی به دپ توصیه کند برای آغاز زندگی با هرد چندان عجله نکند. یکی از دوستان دپ می گوید: «آنجی حتی به او گفت حواسش را جمع کند. او مطمئن بود که دپ اشتباه بزرگی مرتکب خواهد شد. جولی از دپ خواسته بود قبل از ازدواج، بیشتر هرد را بشناسد.» حالا اگر هرد برنده ماجرای طلاق شود، نیمی از ثروت دپ یعنی 450 میلیون دلار را به جیب خواهد زد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج